Ερωτηση για εισιτηρια στο εξωτερικο/ticketmaster.co.uk

ειναι επειγον, θελω να κλεισω εισιτηρια για τους qotsa στο wembley το νοεμβριο. το προβλημα ειναι πως θα ειμαι ελλαδα μεχρι τον αυγουστο-σεπτεμβριο και μετα αγγλια.

τι γινεται αν κλεισω τα εισιτηρια και ερθουν οταν εγω θα ειμαι αγγλια? την κοινωνια μου δηλαδη, ειμαστε στο γαμημενο 2013 και δεν υπαρχει επιλογη e-ticket (ουτε collect from venue)
εντωμεταξυ απο οσο καταλαβα το customer service του ticketmaster ειναι ανυπαρκτο. οποιος ξερει ας βοηθησει

λολ στα αθλητικα το εβαλα κατα λαθος, ας το μεταφερει καποιος

στειλτα σε καποιοιν που ξερεις πως θαναι Uk

Στην Ελληνική διεύθυνση δε θα είναι κάποιος ώστε να στα στείλει Αγγλία; Ακόμα και εδώ να βάλεις διεύθυνση, μπορείς να τους στείλεις και να την αλλάξουν μετά. Ή να τα παραλάβεις από την αρένα. ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ να μην έχει εκείνη τη μέρα collection, έστω και για λίγους. Το customer service είναι αργό, αλλά δε σε αφήνουν ξεκρέμαστο, don’t worry. Κλείσε εσύ και μετά βλέπεις!

αν στα στείλουν ελλάδα και βαριούνται οι δικοί σου να τα στείλουν πάρε τηλ πες ότι τα εισητήρια δεν έφτασαν ποτέ και στα ακυρώνουν και σου βγάζουν καινούργιο το οποίο το στέλνουν απευθείας στην αρένα χωρίς έξτρα κόστος