Ο πιο tl;dr χρήστης του Rocking

Shadowcaster και σύντεκνος Γράκχος θα δώσουν την μάχη στο επικείμενο πολλ.
Η γραφή τους είναι εξαιρετική και εγώ προσωπικά χαίρομαι όταν βλέπω ποστ σεντόνια. Σε καμία περίπτωση δεν θεωρώ το αρνητικό.

Μάλλον παρεξηγηθηκα… Αυτό που ήθελα να πω είναι ότι η εκφράση δηλώνει περισσότερο βαρεμαρα του δεκτή παρά πρόκληση πρηξιματος από τον πομπο. Δηλαδή νταξει εσυ καλά κανείς και τα γράφεις όλα αυτά, δεν έφτιαξα το θρεντ για να σε θαψω… Έτσι και αλλιώς οποίος γουστάρει διαβάζει, οποίος δεν, περνάει στο επόμενο πόστ… Έτσι για να σχολιάσουμε/γελάσουμε το κανα.[SPOILER]μια παράκληση μόνο… Βάζε ένα επίλογο μετά από κάθε σεντόνι, γιανα μη χάνουμε τη συνοχή :p[SPOILER]αν θες βέβαια[/SPOILER][/SPOILER]

http://rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=11596&page=212

πφ σιγά, ο σάντοουκάστερ κάνει τέτοια ποστ για να εξηγήσει πως σκουπίζει τα γυαλιά ηλίου του

Πωωω ρε μλκ,το πόστ του Mule με καμία δεν θα το διάβαζα.

[SPOILER]χωρίς παρεξήγηση :p[/SPOILER]

Λες να μην το ξέρω;
Eιδικά στο πόντιουμ καμιά δεκαριά χρήστες συζητάμε μεταξύ μας.

Μόνη ελπίδα για να τα διαβάσουν περισσότεροι είναι να προσφερθεί ο Έλλανορ να μετατρέψει ποστ μου σε κόμικ. :lol:

εγω το 95% των σεντονιων που εχουν γραφτει ουτε καν μπηκα στον κοπο για αναγνωση.παιρνει καμποσο χρονο αλλα και απο την αλλη βαριεμαι:)

Κ όμως,προσπαθήστε να διαβάσετε κάποια από αυτά που γράφουν τα παιδιά,είναι πραγματικά πολύ ενημερωτικά.Εγώ προσωπικά δεν συμμετέχω στις συζητήσεις τους,γιατί δεν γνωρίζω πολλά επί των οικονομικών θεμάτων αλλά κάνουν πολύ ωραία κουβέντα μεταξύ τους.

ρε ποιος σας είπε οτι δεν σας διαβάζουν?
απλά αν δεν ξέρεις κάτι(ή ακόμη χειρότερα αν ξέρεις τα μισά) καλύτερα είναι πρώτα να μάθεις και αργότερα να αρχίζεις να μιλάς…

Προσωπικά έχω διαβάσει πολλά σεντόνια και γενικώς δεν τα απορρίπτω τόσο εύκολα.

Αλλά όταν βλέπω ότι ένας χρήστης κάθε φορά για να πει ένα απλό πραγματάκι γράφει ένα κατεβατό, ή ένας άλλος γράφει σεντόνια στο τί φάγατε απόψε? ε τότε μπαίνουν κατευθείαν στο ignore List μου

Έτσι:wink: :slight_smile: :!:

Χαχαχαχαχ, τι είπε το άτομο! Λοιπόν, αν γίνει καμιά συζήτηση που έχει μέσα σασπένς, ανατροπές, πάθος και ξεκαθαρίσματα λογαριασμών, είμαι μέσα! 8)

(είχα σκεφτεί σε κάποια φάση να φτιαχνα ένα κόμικ με φορουμίτες πλάκα πλάκα αλλά το άφησα :P)

:!::!::!::!::!:

Ξαναπιάστο!

^
Ό,τι λέει ο GRACCHUS.

Και το βραβείο να πάει στον αγαπητό Shadowcaster.

αυτο…

[B]william wilson[/B] ειναι το νεο αστερι

ακομα και στο θρεντ των τοπ μοντελς αρχισε να ανυαλυει

πραγματικά…

unburnt khaleesi.

μπορει να σου γραψει εκθεση για τον ηχο που βγαινει οταν καθαριζεις με οδοντογλυφιδα μια βρωμιτσα στα δοντια σου

και να βαλει και αρκουδακι (δε θυμαμαι τι ειναι ) με οδοντογλυφιδα

Εγω παλι τι να πω…
που ακομα δε περασε μια μερα που μπηκα στο φορουμ…
και ηδη με συμβουλεψαν να αποφυγω το off topic…
:lol:

AXAXAXAXAXAXXAXAXAXAAXAXAXAXAXAXAX:lol::lol::lol::lol: έχω πέσει ξερή