Tnt

ΘΕΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!..λιωνω κ αυτη τη στιγμη με ολο το realized fantasies…!!! αλμπουμαρα…!!! γενικα ειναι στα τοπ για το ειδος τους για μενα και εχουν τρομερα τραγοδια και συνθεσεις με ατου της ριφφαρες και τα τρελα φωνητικα…οσοι δεν τους ξερετε…ωρα να τους μαθετε…οσοι τς ξερετε ριχτε γνωμες!!!

Μου αρέσουν τρελλά…Ειδικά My religion με You’ll be there μέσα…
Αλλά όταν φαίνεται στο msn ότι ακούω TNT…για κάποιο λόγο οι άλλοι με κοροιδεύουνε:(

χαλαρα ρε…!!! tnt γαμανε…φανταζομαι αυτοι π στα λενε δεν ξερουν τν χριστο τους απο μεταλ…

Το παράξενο είναι ότι το έχω ακούσει από πολλούς που κατά τα άλλα ακούνε πολύ ωραία μουσική…Για κάποιο λόγο είναι προκατειλλημένοι με τους TNT:?
Και γενικώς νομίζω ότι είναι υποτιμημένοι…και είναι κρίμα:(

Εγώ πάντως γουστάρω πολύ και μαλλούρες…και περμανάντ…και ντύσιμο…και την ενέργεια…και τη ΦΩΝΑΡΑ!!!

10000 Lovers…in one!!!

πω εχω τρελαθει με το rain…!!!..refrainαρα!

Eίμαι πολύ περίεργη να δω ποιο θα ναι το επόμενο παπαρδέλα θρεντ στο groups and artists

le tekro,απ’τους θεούληδες…
γενικά

Ρε papardela…είδες που στα λεγα???:frowning:

Τι έγινε ρε παιδιά??..Κανένας TNT???

Eδώ για tnt!
Πάρτε το αγαπημένο μου

ποσο γαματα μπορει να ειναι τα μαλλια του τραγουδιστη?

Ουτε Ο Bach τοσο γαματα! Ουτε extension ρε παιδακι μου! 8O

πραγματικα μολις εχω αρκετο μηκος στ μαλλια μ παω να τα κοψω γκλαμαδικα…θα κανω και περμαναν…:stuck_out_tongue:

ξεθαβω !..ρε γαμανε τα συμπαντα λεμε!

ρε ναι!

το Knights of the New Thunder παίζει να είναι ανάμεσα στα κορυφαία άλμπουμς έβερ. εμένα μ’αρέσουν όλα τους, ακόμα και το ντεμπούτο στα νορβηγικά ναούμ.

βασικα το Knights εχει μια τρελη ατμοσφαιρα…πιο ατμοσφερικη απτα αλλα να το πω…Seven seas και χανουμε παρθενιες…αλλα intuition,realized fantasies και tell no tales δν πιανονται γαμωτο!

άλλο στυλ

παντως η χροια του Harnell ειναι απιαστη γαμωτο…ακομα και στις τερμα ψιλες.

Tell No Tales και τα μυαλά στα κάγκελα…

http://www.youtube.com/watch?v=btWqY31bixA&feature=related

ΣΠΑΣΤΑ ΛΕΜΕ:D ΦΩΝΑΡΑ

Παπαρδέλα…πότε με το καλό η μαλλούρα???8)

παιδιά εγώ νόμιζα πως μιλούσατε για το τραγούδι των AC DC…
Θα φροντίσω να τους ακούσω πάντως γιατί έχω προαίσθημα ότι θα μου αρέσουν.8)
κανένα τραγουδάκι να μου προτείνει κανείς?:-k