To/die/for/

mia apo tis agaphmenes mou mpantes sto xwro tou atmosfairikou metal einai oi TO/DIE/FOR kai pistevw adikimenoi…peite mou thn gnwmh sas!!!

Αρκετά καλοί, φιλανδοι δεν είναι ; Επίσης έχουμε μια γαμάτη διασκευη της Sandras το In the Heat of The Night !

finlandoi einai kai opws eipes h diaskevh tous ta spaei!!!

Τα greeklish απαγορεύονται mikro.

Ωπ!Είναι πολύ καλοί οι To/Die/For…έχω καιρό να ακούσω αλλά έχουν πολύ ωραία τραγούδια και επιτυχημένες διασκευές!
Ωραία θα ήταν να έρθουν για καμια συναυλία!

Μόνο τη διασκευή ξέρω (που στην ουσία δεν είναι παρά μια κιθαριστική, επιμεταλλωμένη εκδοχή του original). Θυμάμαι κάτι παλιές κριτικές του Hammer για το συγκρότημα, αν δε κάνω λάθος τους έθαβαν. Πάντως άποψη εκτενέστερη ο ίδιος δεν έχω…

και επίσης έχουν διασκευές και στα It’s A Sin, και Ι Just Died In Your Arms. Ειδικά το δεύτερο είναι πολύ καλό! Τώρα όσον αφορά στα δικά τους, το Jaded το ακούω ευχάριστα. Τα υπόλοιπα τα έχω ακούσει επίσης άλλα όχι ενδελεχώς, διότι τα άλμπουμς τους μοιάζουν πάρα πολύ μεταξύ τους σε σημείο που να μην μου προσφέρουν ένα κίνητρο για να τους ψάξω πάρα πολύ. Κάποια διαφορά έχω εντοπίσει στο ΙV του 2005, όπου δεν είναι τόσο χαρούμενο σε σχέση με τα υπόλοιπα. Βασικά από τότε έχω να ακούσω κάτι από αυτούς :lol:
To μόνο που δεν έχω ακούσει είναι το τελευταίο τους του 2006. Α! διαλύθηκαν πρόσφατα.

Ωωχ…δεν το ήξερα αυτό!
Κρίμα!:frowning:

Απ’οτι ξερω εχουν μια παραδοση να διασκευαζουν 80’s pop τραγουδια.

Περαν απ’αυτο εχουν διασκευασει και το New Years Day των U2,αλλα μετρια πραματα.