Tokio Hotel

Νταξει, μην το παρα…

Ειπαμε μια κουβεντιτσα για την πλακα αλλα μην ξεχναμε οτι οι μουσικοι που αναφερεις ειναι εν μερη gay :wink:

Ο τυπος βεβαια ειναι αρκετα προκλητικος…το να βγαινεις και να φιλας τον αδερφο σου στο στομα και να το δινεις σαν προτυπο στο 70% τουλαχιστον των εφηβων κοριτσιων δεν ειναι ο,τι καλυτερο…

Η ενσταση μου ομως συνεχιζει να ειναι στο οτι η μεταλ εχει πολλους πολλους gay οπως και ολες οι μουσικες γενικα…

Μην αρχίσετε τις μλκιες για τους γκέι και τα πάρω…:evil: :evil: :evil:

Παντρέψου τον τότε:p :smiley:

Με τίποτα:p Αυτός θα με απατάει με τον αδερφό του:p

Αυτο που τραγουδαει ειναι γκομενα που της κοψαν τα βυζια.

Ρε γυναικα ειναι.:-s

Αγόρι είναι:)

Στα χαρτια. Παντως απο μουσικη ειναι χαρουλες, τιποτα ιδιαιτερο.

Για την ιστορία…
http://www.rocking.gr/review859.php
:stuck_out_tongue:

Ασε ησυχα τα ζουζουνια ρε φλωρε!

:oops:
Συγγνώμη. Το έχω μετανοιώσει.

Χαλια μαυρα.

Αισχος ειναι.

Γενικα εμενα μου τη σπανε…Κυριως εμφανισιακα!!! 8ελει μεγαλη τεχνη ομως για να καταφερεις αυτο που εχει κανει ο τραγουδιστης…Να σε μπερδευουν με γυναικα!!!:lol:

ρε παιδιά. Απορία:

Τόσα τόπικς για γκρουπς υπάρχουν. Είναι ανάγκη να χαλάτε το σάλιο σας για μερικά μόμολα που τα έβαλαν οι γονείς τους να θυσιάσουν τα παιδικά τους χρόνια για περιοδίες και λεφτά? Άλλα γκρουπς ξέρετε. Μιλήστε και για αυτά. Όσο ασχολείστε με τέτοια παιδικά συγκροτηματάκια, τόσο θα μένουν και αυτά στην επιφάνεια.

Στη χειρότερη θα μάθετε άλλα συγκροτήματα που ούτε καν ξέρατε ότι υπάρχουν…

ενταξει συμπαθυτικο μουσικα γκρουπακι!!οσο για την εμφανισει καλυτερα να κοιταμε την δικια μασς παρα τον αλλων!!

Απο οτι ξερω ειναι ερμαφροδιτος οποτε δεν ξερω σε ποια κατηγορια γομενας η αντρα πιανεται!:roll: :roll:

πέρα που μου πίρε κάνα 10 min να καταλάβω το φίλο του τραγουδιστή είναι ιδέα μου ή σαν πολύ πιτσιρίκια δεν είναι ???:-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k

Τελικα ποιος ηταν ο φιλος του τραγουδιστη?

χαχαχα η αυτόματη διόρθωση έκανε το θαύμα της πάλι …:lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: 8) 8O :roll: :smiley: #-o

μολις εμαθα οτι ειναι Γερμανοι εξεπλαγην! η ντροπη της χωρας μιλαμε…