Tokio Hotel

Τι γνωμη εχετε για τς Tokio Hotel? Για μενα προσωπικα τα τραγουδακια τς ειναι συμπαθητικα…η εμφανιση τς δν μου αρεσει…ο τραγουδιστης τς ειναι ιδιος με γυναικα!!! Γκομεναρα ομως!!! Ολα τα κοριτσακια ακουνε Tokio hotel μονο + μονο για τν εμφανιση…τα καημενα, τους αρεσει ο τραγουδιστης:lol3: …

Αυτό το νέο κύμα emocore μακριά από μας… αν θέλει κανείς να ακούσει emocore ας checkάρει μπάντες των 90s…

Πότε υπήρξε emocore στα 90s?

:-k

Αγόρι τραγουδάει!!!8O 8O 8O

Δεν το ενοώ ομοφοβικά,αλλά μου φαινόταν για κορίτσι.Τεσπα,δεν καταλαβαίνω τη έχουν πάθει όλα τα μικρά και τους ακουν…βασικά,τους μισώ.

Αν θέλετε επιχηρίματα για αυτό,και ιδιαίτερα για τη αξία του τραγουδιστή τους,ορίστε μια δυασκευή στην οποία τραγουδάει:lol:

Εκτέλεση του τρομερού αυθεντικού,πραγματικά.:lol:

Το τραγούδη ξεκινά μετά το 1.30

το emocore υπηρξε απο τα mid 80’s.μια απο τις πρωτοπορες μπαντες και ισως η μπαντα που θεωρειται η πρωτη που παιξε αυτη τη μουσικη ηταν οι Rites Of Spring(84 με 86)!φυσικα καμια σχεση ο ηχος του τοτε με του σημερα!
απλα για πληροφορηση! :slight_smile:

Εγώ προχτές έμαθα ότι είναι άντρας:p Συγκλονίστηκα μιας και το χα απόρια πολύ καίρο τι ακρίβως είναι:p

To monsoon για καλοκαιρακι συμπαθητικο ειναι αλλα κατα τ’αλλα ειναι αθλιοι. Επισης μου την δινει που ολοι εχουν πορωθει με την αδελφικη στοργη που διακατεχει “τον” τραγουδιστη με τον μπασιστα. Μαλιστα ειδα μια φωτο τους που φιλιουνται! Τα αδερφια! 8O

Τα παιδάκια είναι αίσχος! Ο τραγουδιστής τους αξίζει μόνο για την εμφάνιση του…Από φωνή ας το αφήσουμε καλύτερα…:stuck_out_tongue:

:? :? :? :? :? :?

Με το “αίσχος” εννοούσα την μουσική τους:p

Στο οτι αξιζει για την εμφανιση του πηγαινε :lol: :stuck_out_tongue:

Εμένα πάντως μου αρέσει:p Κουκλάκι είναι:p :smiley:

εγω πετυχα ενα βιντεο κλιπ και απλα πεθανα στα γελια. ΤΕΛΟΣ. τι αλλο να πεις.
απλα γελια.

μεσα στο αμαξι ειναι ιδιος η βανδη. απλα ΔΕΙΤΕ το
http://www.youtube.com/watch?v=kfMnM5Y2rw8&mode=related&search=

Επιτέλους,κάποιος με τον οποίο μπορώ να συνενοηθώ εδώ μέσα.:lol: #-o :lol:

Χάλια είναι…8)

Μα γιατί ρε παιδιά, τι το άσχημο έχει???:-k

Κοιτα, καθολου ασχημη κοπελα δεν ειναι…:stuck_out_tongue:

Κοίτα,κάποιοι θα πουν μπούρδες τύπου ‘μοιάζει με κοριτάκι’,‘αδερφή’,κτλ.Εγώ εν το βλέπω έτσι,ούτε με ενοχλεί αυτό,τα θεωρώ βλακίες αυτά.Αυτό που με ενοχλεί όμως είναι ότι οταν το βλέπω μου θυμίζει καλομαθημένα σπαστικά βλαμμένα 7χρονά που αν δεν τους δώσεις γλιφειτζούρι κάθονται και κλαίνε και σου λένε ‘θα το πώ στη μαμά μου να σε δείρει!!!’.Αν συνεχίσω θα πέσει τρελό θάψιμο,οπότε σταματώ εδώ.

:lol: Όντως φέρνει πολύ σε κοπέλα,αλλά και σαν αγόρι και σαν κοπέλα είναι ωραίος/ωραία:p LoL

Οκ το έχω προσέξει και εγώ αυτο,αλλά το ύφος του δεν με πειράζει και τόσο,εμένα το πρόσωπο του μου αρέσει,όποιο ύφος και να έχει.

It Doesn’t Get Much Gayer Than This…

Ο τυπος ειναι απλα gay.
Τετοια ατομα ειναι ντροπη για την μουσικη σκηνη.
Πιστευω πως αξιζει να σηκωθουν ολοι μεγαλοι νεκροι μουσικοι απο τους ταφους τους και να τους καταβροχθισουν το μυαλο.Στυλ Dawn of the dead, τετοια φαση.