Διαγνώσθηκε με καρκίνο ο Tony Iommi (Κράτα γερά Iron Man)!

Δυσάρεστη είδηση για τον ηγέτη των Black Sabbath που διαγνώσθηκε με μορφή καρκίνου ευτυχώς τουλάχιστον σε αρχικό στάδιο! Άγνωστο τι θα συμβεί με τo tour των Sabbath αλλά και το νέο album!!!Μακάρι να το ξεπεράσει γρήγορα ο riffmaster!

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=168044

Πω μόλις το διάβασα και γω! Για άλλον φοβόμουν ότι θα μας αφήσει χρόνους (βλέπε Ozzy) και από αλλού μας βρήκε! Κάτι μου θυμίζει αυτό το σκηνικό, σαν το Dio στο sonisphere της Βουλγαρίας που δεν τον προλάβαμε τον έρμο:cry: Κράτα ρε Τόνι μέχρι τον Ιούλιο!!! Κράτα γερά!!!:(:(:frowning:

Ποιος το γαμαει τo tour…ο άνθρωπος να είναι καλά και όλα ωραία…
ελπιζω αυτό το πρώιμο στάδιο να τον σώσει…

:|:|:|:|:|

Γαμήδια …
όχι πάλι τα ίδια … :(:(:(:frowning:

πας καλα ρε boy;

Μεγάλος άνθρωπος είναι, δυστυχώς! Κάποια στιγμή από κάτι θα πάμε όλοι. Τουλάχιστον να προλάβουμε να δούμε κλασικούς sabbath και μεις που δεν τους έχουμε δει!:frowning:

Girl παρακαλώ. Δεν είπα να πεθάνει ο άνθρωπος!!! Αλλά να είναι καλά στην υγεία του έστω μέχρι τον Ιούλη μην ακυρωθεί η συναυλία που τόσο πολύ θέλω να δω!

περαστικα ρε iommi!!!

Ο άνθρωπος δίνει αγώνα για την ζωή του κι εσένα σε νοιάζει η συναυλία του καλοκαιριού; Epic fail…

Χαχαχαχαχαχαχαχ καρκίνο ο Τόνι λέει.

Μην ψαρώνετε ρε, μούφα είναι. Ο Τόνι δεν είναι θνητός.

Κερνάς θανατάκι;

φιλε τωρα σοβαρα…64 ειναι νεος για την σημερινη εποχη…

μακαρι να γινει καλα και να τον δεις…

[-X Aπο το ας του δω και ας πεθανω, στο ας του δω και μετα ας πεθανει… η αρρωστησει.

Καλο κουραγιο Τονι, ειναι δυσκολη η θεραπεια αυτου του τυπου καρκινου, αλλα με μεγαλες πιθανοτητες.

Άμα τον δω τον Ιούλη κερνάω ότι θέλετε!!!

αμα με ξαναπεις girl δεν θα προλαβεις εσυ τη συναυλια :lol::lol:

Εννοούσε ότι είναι κορίτσι… είναι η Μέρερφιν.

Πάντως Μέρερφιν μεταξύ μας τώρα, δεν ήταν και πολύ καλό αυτό που είπες.

[B]Mererfin[/B] εισαι σε φαρμακευτική αγωγή αυτόν τον καιρό, ή απλά σε χτυπήσαν τα νέα στο κεφάλι?!

άκου να είναι καλά μέχρι να τον δω εγώ! καράφλιασα

Αγαθός είσαι? Με είπες boy ενώ είμαι girl… θηλυκό πως το λένε?

Ρε παιδιά αν είναι δυνατόν δεν είπα να πεθάνει ή να αρρωστήσει ο καημένος! Αγαπάω Τόνυ!!! Απλά θέλω τόσο πολύ να τον δω και με το κλασικό line up που η ιδέα και μόνο ότι δεν θα πραματοποιηθεί πλημμύρισε τον εγκέφαλό μου! Αν είναι να βαράτε να μην ξαναμιλήσω :frowning:

Eσυ την ειπες boy βασικα.

σορρυ διαβασα οτι να ναι :slight_smile: