Tool: Aenima vs Lateralus

Aenima σαφώς καλύτερο (για μένα πάντα)…

στο ειπα και σε αλλο θρεντ
δεν υπαρχει εχω πιασει μια μπαντα
και στο κατω κατω που ξες οτι αυτο που θελανε να πουνε\παιξουνε\κανουνε σαν μπαντα, το κανανε με το aenima Και οχι με το lateralus??

To Aenima einai ena klik kalytero kata th gnwmh mou. Ta dyo ayta album einai sto Top-10 mou EVER.

Lateralus

ΤΟ ΦΩΣ ΣΕ ΜΑΤΙΑ ΤΥΦΛΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΗ ΘΕΡΜΟΤΗΤΑ.

Μας το χεις πει 100 φορες ομως. ΟΚ, εσυ τους πιανεις εμεις οχι. Κοιμησου ευχαριστημενος τωρα…

το φως δεν είναι θερμότητα. Είναι διπλής φύσεως, γιατί είναι και ηλεκτρομαγνητικό κύμα, αλλά έχει και σωματιδιακή φύση. Αλλά τι να περιμένεις από κάποιον που δεν έχει πιάσει ακόμα το μεγαλείο του Lateralus? :stuck_out_tongue:

Χμμ.

Αenima: δίσκος ωμός (μη βαράτε, όσο μπορεί να είναι ένας τουλ δίσκος), τίγκα στις κομματάρες, πάρτα στη μάπα. Οργισμένος και ευφυής.

Lateralus: δίσκος δουλεμένος, πειραματισμός μέχρι να τσιτωθούν τα όρια. Κατασταλλαγμένος και πρooδευτικός.

Αλήθεια ποιον να πρωτοδιαλέξεις. Μάλλον διαλέγω όμως το Aenima γιατί, πιστεύω ότι το έχω αποκωδικοποιήσει λιγάκι καλύτερα.

Εγώ θα ψηφίσω αενιμα με εντελώς αντικειμενικό κριτήριο ένα θεομάναρο που χόρευε το στίνκφιστ στο μο μπέτερ πριν μερικές βδομάδες.:stuck_out_tongue:

και ναι, αυτό ήταν ένα σπαμ ποστ για να ΕΚΘΕΙΑΣΩ το λοκέισον του ρεντραμ! 8)

Δύσκολη η σύγκριση αλλά πάντα προτιμούσα λίγο περισσότερο το Aenima γιατί πιστεύω ότι μου μεταφέρει πιο πολλά συναισθήματα σε σχέση με την επίσης υπερδισκάρα Lateralus.

α, είχα ξαναγράψει εδώ…
τέλος πάντων

Aenima…με μικρή διαφορά καλύτερος:!:

aenima

οι κολλημενοι μεταλαδες τι λενε γι’ αυτο;

Δυσκολη αποφαση.:-k

Εδω ομως θα πω Lateralus γιατι μεσα απ’αυτο γνωρισα τους Tool ενω το layout ειναι χααρα το καλυτερο που εχω δει ποτε μου.

king crimson - disciple

Aenima χωρίς δυσκολία.

Lateralus, επειδή δεν τους έχω πιάσει :Ρ

lateralus:respect: αλλα το aenima υπερεχει κατα τη γνωμη μου…

Επειδή μάλλον έχει διαφύγει της προσοχής του awake και πρέπει να κάνει κάτι για να αλλάξει το αποτέλεσμα!

:roll:

Lateralus ΡΕ!

Το πατάει χάμω το Aenima, το ισοπεδώνει, του σκίζει τα βάρδουλα, του ισοπεδώνει τη μάπα!!!