Top bands of the 90's

Ενώ εσύ έχεις! Χαχαχα!
Mάλλον δεν έχεις ακούσει Morbid Angel. Εσύ κάνε μας τη χάρη. Ακου εκεί manson… :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Εγώ μίλησα για μουσική, όχι για καφριλίκια. Από αυτά όντως δεν έχω ιδέα, από πραγματική μουσική όμως μάλλον έχω. Τέλος πάντων δεν πειράζει… και εγώ στην ηλικία σου καφριλίκια άκουγα (φαντάζομαι πως είσαι γύρω στα 15, αν είσαι πάνω από 20 δεν δικαιολογείται να ακούς ακόμα Morbid Angel) αλλά μετά μεγάλωσα και άνοιξε το μυαλό μου.

Εγώ μίλησα για μουσική, όχι για καφριλίκια. Από αυτά όντως δεν έχω ιδέα, από πραγματική μουσική όμως μάλλον έχω. Τέλος πάντων δεν πειράζει… και εγώ στην ηλικία σου καφριλίκια άκουγα (φαντάζομαι πως είσαι γύρω στα 15, αν είσαι πάνω από 20 δεν δικαιολογείται να ακούς ακόμα Morbid Angel) αλλά μετά μεγάλωσα και άνοιξε το μυαλό μου.[/quote]

Ανοιξε το μυαλο σου και ακους ΜΑΝΣΟΝ???

Οντως ειναι δυνατον να λες οτι ανοιξε το μυαλο σου και ακους μανσον??

P.S : Ρε συ Νihilist γιατι ολοι τελευταια σε θεωρουν πιτσιρικο?? :smiley: :lol: :lol:

Να τον εκτελεσουμε τοτε

Ναι ναι… κάψτε με στην πυρά. Ακούω Morbid Angel! :lol: :lol: :lol:
“Aνοιχτόμυαλε” καραγκιόζη τράβα άκου το ατάλαντο φρίκουλο τον Manson και άσε εμένα και το τι ακούω.
Και είμαι 20 ακριβώς αν σ ενδιαφέρει τόσο. Φλώρε.

Εγώ μίλησα για μουσική, όχι για καφριλίκια. Από αυτά όντως δεν έχω ιδέα, από πραγματική μουσική όμως μάλλον έχω. Τέλος πάντων δεν πειράζει… και εγώ στην ηλικία σου καφριλίκια άκουγα (φαντάζομαι πως είσαι γύρω στα 15, αν είσαι πάνω από 20 δεν δικαιολογείται να ακούς ακόμα Morbid Angel) αλλά μετά μεγάλωσα και άνοιξε το μυαλό μου.[/quote]

Ανοιξε το μυαλο σου και ακους ΜΑΝΣΟΝ???[/quote]

Σε πληροφορώ φιλαράκι ότι ο Μάνσον είναι από τους μεγαλύτερους ΜΟΥΣΙΚΟΥΣ (όχι ποζεράδες κτλ, μουσικούς) που έχει βγάλει η γενιά μας. Τες πα επειδή βαριέμαι να τσακώνομαι άλλο μαζί σου μπορείς να ακούς ότι καφριλίκι θες αλλά να μην την λες στους άλλους τόσο άσχημα όπως έκανες με τον crabsody. Γιατί αν θες να ξέρεις σχόλια του τύπου “οι Nirvana και oι Smashing Pumpkins είναι ατάλαντα ψευτοροκ (πες με ποπ καλύτερα)” προκαλούν μόνο γέλιο σε εμάς τους “φλώρους” 20χρονο καφράκι.

Σε πληροφορώ φιλαράκι ότι ο Μάνσον είναι από τους μεγαλύτερους ΜΟΥΣΙΚΟΥΣ (όχι ποζεράδες κτλ, μουσικούς) που έχει βγάλει η γενιά μας.

ΛΟΛ.ΑΝ ΖΟΥΣΕ Ο CHUCK ΚΑΙ ΕΒΛΕΠΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΘΑ ΠΑΘΑΙΝΕ ΚΟΛΙΤΗΔΑ ΣΤΟΝ 13ο ΣΠΟΝΔΥΛΟ…

Εγώ μίλησα για μουσική, όχι για καφριλίκια. Από αυτά όντως δεν έχω ιδέα, από πραγματική μουσική όμως μάλλον έχω. Τέλος πάντων δεν πειράζει… και εγώ στην ηλικία σου καφριλίκια άκουγα (φαντάζομαι πως είσαι γύρω στα 15, αν είσαι πάνω από 20 δεν δικαιολογείται να ακούς ακόμα Morbid Angel) αλλά μετά μεγάλωσα και άνοιξε το μυαλό μου.[/quote]

Ανοιξε το μυαλο σου και ακους ΜΑΝΣΟΝ???[/quote]

Σε πληροφορώ φιλαράκι ότι ο Μάνσον είναι από τους μεγαλύτερους ΜΟΥΣΙΚΟΥΣ (όχι ποζεράδες κτλ, μουσικούς) που έχει βγάλει η γενιά μας. Τες πα επειδή βαριέμαι να τσακώνομαι άλλο μαζί σου μπορείς να ακούς ότι καφριλίκι θες αλλά να μην την λες στους άλλους τόσο άσχημα όπως έκανες με τον crabsody. Γιατί αν θες να ξέρεις σχόλια του τύπου “οι Nirvana και oι Smashing Pumpkins είναι ατάλαντα ψευτοροκ (πες με ποπ καλύτερα)” προκαλούν μόνο γέλιο σε εμάς τους “φλώρους” 20χρονο καφράκι.[/quote]

ποιος μιλησε για Smashing Pumpkins??

Manson ξέρεις τι κάνεις αυτή τη στιγμή; Ασχολείσαι με άτομα που ακούνε Morbid Angel. Σε παρακαλώ συγκεντρώσου

παιδια σταματιστε!
ελατε ολοι να κανουμε ερωτα!

Ναι Manson συγκεντρώσου. Μην λες αυτές τις παπ***ιες σε άτομα που ακούνε Morbid Angel γιατί δεν περνάνε. Άκου μουσικός ο manson… axaxaxaxaxaxaxaxaxa!
Καλό, τι άλλο θα ακούσουμε. Αυτά πες τα σε κανένα ανοιχτόμυαλο σαν και σένα που ακούει nirvana και τους έχει και τοπ ποιοτική μπάντα…! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Σεβασμός στους Morbid Angel παρακαλώ.Δηλαδή εγώ που είμαι 26 και τους ακούω ακόμα (οχι τόσο συχνά βέβαια όπως παλιά) αλλά και Manson και Νirvana και Pumpkins σημαίνει ότι είμαι κάφρος??Να ακούτε ότι γουστάρετε χωρίς ταμπέλες και χωρίς παρωπίδες… Η μουσική είναι μια,τα είδη της πολλά… 8)

Πάμε να ακούσουμε Immortal rites τώρα (Αντε γιατί τα πήρα…) :twisted:

+100000000

paidia kati mouleei oti xehasate tous rage against the machine :wink:

Επειδή με αυτά και με αυτά εγώ δεν έχω γράψει καν τις top πάντες MOY των 90’s:

Nirvana
Therapy
Rage Against the machine
Pearl Jam
Marilyn Manson
Smashing Pumpkins
Red Hot Chili Peppers
Alice in chains
Soundgarden

Soundgarden-Tea Party. Αρκουν.

μου αρέσουν πολύ οι anathema…
και οι red hot chilli peppers φυσικά (με τους γίγαντες chad smith,john frusciante)

Μια μπάντα των 90’s που προσκυνώ τις κάλτσες τους…

αχ πότε θα τους δω live…

Mαζί με Europe και Bon Jovi είναι οι 3 μπάντες που θα έδινα τα πάντα για να έρθουν στην Ελλάδα