Top Gear

…ειναι μια προταση που ερχεται απο την Μεγαλη Βρετανια. Ενα περιοδικο για τα αυτοκινητα, αρκετα καλοστημενο, με πολυ αναλυτικες κριτικες, σε αυτοκινητα που θα αργησουν πολυ ακομα να γινουν δικα μου. Το πρωτο τευχος συνοδευεται και απο dvd, με επεισοδια απο την εκπομπή που φερει τον ιδιο τιτλο και εχει παρασημοφορηθει στην Αγγλία. Είναι απιστευτα εξυπνη, χιουμοριστική και ευρυματική και να σκεφτητε οτι ειναι παραγωγή του κρατικου καναλιου BBC. Θέλω να ελπίζω οτι ισως καποια μερα τα σαϊνια της ελληνικης τηλεορασης, ιδιωτικής ή κρατικής, αξιωθούν να κανουν κατι παρομοιο. Ισως καποια στιγμη, σταματησουν τις αθλιες απομιμήσεις και χρηματοδοτησουν κατι που να αξιζει και να ξεχωριζει. Για να δουμε…

… τι θα δουμε… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Άργησαν… Διάλεξα ήδη το νέο μου αυτοκίνητο…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

τα εχει ηδη κατεβασει τα επεισοδεια ο αδερφος μου και του αρεσαν παρα πολυ.τα τρακτσιον οι 4 τροχοι πω-τα-λενε ειναι για τα μπαζα

Και απο φθινόπωρο θα σκάμε προθυπουργικά στο Texas… Keep it fast bro!

αυτοκίνητα??? όλη μου η ζωή :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: σλουρπ σλουρπ…

περιμένουμε με μεγάλη αγωνία.

Και από πότε περιμένεις Χριστίνα το ελληνικό κράτος να βγάλει κάτι προοδευτικό, ή, έστω, κάτι που θα ευχαριστούσε τον Έλληνα;;;

Και απο φθινόπωρο θα σκάμε προθυπουργικά στο Texas… Keep it fast bro![/quote]

Καθόλου πρωθυπουργικά… Μάλλον για Παρνασσό μεριά μας βλέπω να συναντήσουμε τον γίγαντα dreamdancer που τον έχω πεθυμήσει

Και απο φθινόπωρο θα σκάμε προθυπουργικά στο Texas… Keep it fast bro![/quote]

Καθόλου πρωθυπουργικά… Μάλλον για Παρνασσό μεριά μας βλέπω να συναντήσουμε τον γίγαντα dreamdancer που τον έχω πεθυμήσει[/quote]

ΟΚ ΟΚ ΟΚ! Βάζω τις καραμπίνες τα σκυλιά και τα φυσίγγια…

ase… as min milisoume gia to elliniko kratos, giati o laos to psifizei… kai de thelo na arxiso pali epanastasi lektiki…
as milisoume akoma kai gia tous idiotes, diasimous kai imimetra… pou einai kai xeirotero… exeis anesi kyra loula mou… na vgaleis tis idees sou… alla oi idees sou einai antigrafi kai malista kaki… katse skepsou kati aksiologo…aaaaaaxxxxxx… kapoia mera, tha katafero to aprosarmosto-kata tin elliniki paradosi-afto pou tha ferei ta pano kato, afto pou tha gyrisei ta matia pollon… mexri tote…
sto thema mas loipon… to top gear exei vgei kai einai kalo… exei kati perierga to periodiko, pou mas “agxonei”… alla tha tin vroun tin akri… to dvd omos einai top of the top gear… :smiley:

Και απο φθινόπωρο θα σκάμε προθυπουργικά στο Texas… Keep it fast bro![/quote]

Καθόλου πρωθυπουργικά… Μάλλον για Παρνασσό μεριά μας βλέπω να συναντήσουμε τον γίγαντα dreamdancer που τον έχω πεθυμήσει[/quote]

ΟΚ ΟΚ ΟΚ! Βάζω τις καραμπίνες τα σκυλιά και τα φυσίγγια…[/quote]
E! Ti exo pi gia to kinigi? :x

Και απο φθινόπωρο θα σκάμε προθυπουργικά στο Texas… Keep it fast bro![/quote]

Καθόλου πρωθυπουργικά… Μάλλον για Παρνασσό μεριά μας βλέπω να συναντήσουμε τον γίγαντα dreamdancer που τον έχω πεθυμήσει[/quote]

ΟΚ ΟΚ ΟΚ! Βάζω τις καραμπίνες τα σκυλιά και τα φυσίγγια…[/quote]
E! Ti exo pi gia to kinigi? :x[/quote]

Ότι είναι για τους βαρβατάνδρες…

θα γίνεις πρωθυπουργός; :smiley:

θα γίνεις πρωθυπουργός; :D[/quote]

Aν γινει πρωθυπουργος εγω η θα την πιασω γκομενα η θα την κανω κουμπαρα … !!!

θα γίνεις πρωθυπουργός; :D[/quote]

prothypourgos eimai idi… mesa sto spiti tis manas mou kai planitarxis sto spiti mou kai stin zoi mou… :smiley:
i politiki i diki mou den exei sxesi me kommata… exei sxesi me kinitopoiisi ton mazon pros tin kalozoia kai tin eftixia… legontas “mazon”, ennow ton anthropon pou vriskontai dipla mou…

Μήπως είσαι κο-μούνι;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

eimai… to megalytero kokoko…mouni… syndyazo omorfia kai akatamaxito oplo, se syndyasmo me argostrofia kai aneptygmeni aisthisi tou kraksimatos, tis vradynes ores… tis proines ores, ta dyo prota me ta antistrofos analoga ton dyo defteron… :lol:

Φοράς μακριές κόκκινες καρό φούστες και μένεις αξύριστη στα πόδια για 3 εβδομάδες;

oxi afto to kokoko…mouni…!!! :smiley:

Τι είναι τούτο;

Κόκκινες ζαρτιέρες και κόντρα ξούρα…

apotrixosi…gia makroxrono epithimito apotelesma… kokkines zartieres? mpa… mia kali apotrixosi kai poly fantasia… :smiley: