Μπασσιστας αναζητει μπαντα

ειμαι μπασσιστας και αναζητω μπαντα με επιρροες hard rock/poser οπως Bon Jovi,Cinderella,Firehouse,Crahdiet,Guns N’ Roses και αλλα παρομοια ακουσματα.ειμαι 17 προς 18 αρα οι ηλικιες αν γινεται να μην με ξεπερνουν κατα παρα πολυ:pπεριοχες αθηνα κεντρο και γυρω περιοχες!!:slight_smile:

Hello !
eimaste band apo athina kai paizoume bullet,in flames,trivium,slipknot,stone sour…eimaste duo kithares kai frontman( corey style:p),drums kai psaxnoume bassista me skopo ta live kai thn dhmiourgia kai paragwgh dikwn mas kommatiwn…
an endiaferesai let me know…
byeeez

Μπασιστα να ψαχνει μπαντ απρωτη φορα βλεπω…:stuck_out_tongue:

ελα ντε συνηθως με το που βρισκεται διαθεσιμος μπασιστας πεφτουν ολοι πανω του…

geia sou file…andreas legomai…oti 8eleis 8a sto dieukrinhsw alla apo to msn…einai kalytera pistevw!
exeis (msn) na ta poume ka8olou…?

φιλε γεια χαρα,με λενε γιωργο
και τραγουδαω σε ενα group ακριβως στο στυλ που ζητας.
Παιζουμε διασκευές οπως τα I Surrender,Fool For Your Loving,It’s My Life κ.λ.π, ενω υπάρχει και δικο μας υλικο και αρκετες επαφες για live.αν δεν εχεις βρει ακομα μπαντα επικοινωνησε…8)

φιλε μου καλησπερα…με λενε Αντωνη και η μπαντα που εχω λεγεται silked and stained.Το ειδος ειναι glam/pose/hard rock οποτε απο οτι βλεπω στα γουστα ταιριαζουμε.απο ηλικια ειμαστε απο 20 μεχρι 22…τωρα για κομματια εχουμε διασκευες αλλα εχουμε και δικα μας και παμε για κατι σοβαρο…και live υπαρχουν μπροστα.αν ενδιαφερεσαι παρε με τηλ στο 6984034990 η πες μου να σε παρω εγς στο δικο σου…keep posing και τα λεμε

hey dude… ti leei??? me lene mario 20 etwn agia paraskeyh psaxnoume bass… akrivos se afta p psaxneis… apla goustaroume kai ligw poio classic… zeppelin sabbath klp… an psynese na ta poume xtipa til h sms 6946706712