Ψηλες η κοντες?

στο φορουμ (και οχι φλορουμ οπως λενε καποιοι) εχουμε αναλυσει ολα τα μεγαλα ερωτηματα της ανθρωποτητας.το μονο που λειπει ειναι αν προτιμαμε ψηλες η κοντες.
απλο και ομως συνθετο ερωτημα:-k
εννοειται πως ως σωστοι αντρες μας αρεσουν και τα δυο αλλα αν ειχαμε να επιλεξουμε για μανα των παιδιων μας, η και να κανουμε ενα one night stand τι θα προτιμουσαμε?
δεκτες οι φωτογραφιες αλλα οχι τσοντοπικς8)

λοιπον, ψηλες η κοντες?

Προτιμω τις κοντουλες.Εχουν καλυτερες αναλογιες.Οι περισσοτερες ψηλες ειναι τελειως αχαρες.

Οσο για το οτι αποκαλεσες το φλορουμ φορουμ σου εκανα ριπορτ:!:

Εγω κλεινω προς τς ψηλες,και οταν λεω ψηλες εννοω μεχρι 1,75 αντε βαρια 1,80 και τπτ πανω απο 1,90…,
Και αυτο γτ απλα και εγω ειμαι ψηλος και για μενα δεν εινα εργονομικο…
Τα ειχα μια φορα με μια κοπελα που ηταν 1,60 και δεν μπορουσα να την φιλησω αν δεν ανεβαινε κανα σκαλι η κανα πεζοδρομιο…

ΨΗΛΕΣ Ω ΡΕ!

εμενα με πονουσε ο λαιμος μου, γιαυτο απο ενα σημειο και μετα μονο καθιστος(η ξαπλωτος) τετοια πραγματα

Και τα 2, διακρίσεις θα κανουμε?

ε οπως και να το κανουμε εμεις οι ψηλες εχουμε αλλη χαρη ομως.! :Ρ

Ναι ρε…ειδικα τις στιγμες που μου εκανε γλυκες και επρεπε να ειμαι σκυφοτς για να μ μιλαει.Ηταν ωραια αλλα…την μεση μ δεν την ρωτησε κανεις!!!

τι εννοουμε; δεν ξερεις οτι στο ιδιο φορουμ ποσταρει κι ο παπαρδελας;

Αν και ειμαι 1.90,κοντες…πολυ κοντες ομως…αν και με καθαρα σεξουαλικα κριτηρια και δεσιμο,σιγουρα ψηλες εχουν πολλα ατου,ομως οι κοντες εχουν 1-2 επιπλεον που δεν μπορω να τα αναλυσω τωρα διοτι θα μας παρουν με τις πετρες και γραφουν και ανηλικοι εδω:lol:…ρε μπληντιν,ψηλες,οκ,να κανεις παιδι 2.20 εχεις στοχο??:lol::lol:(oι κοντες βεβαια ειναι και πιο cute,για μας τους αγαπουληδες:oops:)

:wink:

:naughty:

@ restless, το ειδα καπου που το ποσταρανε και ειπα να τους διαψευσω.αληθεια εκανες ριπορτ?

@nomisteraky. δεν το πιασα το τελευταιο…

Λοιπόν ποστ-επιχειρηματολογία.

Είμαι 1,94, οπότε ψηλές (1,70-1,75 και πάνω. Ως τον ουρανό) γιατι:

  • Για να αγναντευόμαστε αφ’υψηλού σε χώρους με συνωστισμό.
  • Γιατί μου’χει τύχει με κοντή γυναίκα να μην την δω και να την πατήσω αθελά μου :?
  • Για να μην είμαι 2 μέρες με λουμπάγκο μετά το σεχ.
  • Γιατί λατρεύουμε τα μακριά πόδια.
  • Γιατί αυτός που είπε less is more μπορεί να φάει τη σκόνη μου.

Βέβαια το κακό είναι ότι τα ποσοστά επιτυχίας μου στις ψηλές συγκρίνονται μόνο με αυτά του Μπακατσιά στα τρίποντα! :(:(:frowning:
Οπότε αναγκαστικά στηρίζουμε και κοντούλες λόγω ανωτέρας βίας…

αμα βαλεις κι ενα e στο τελος του νικ μου σε κανω ριπορτ.

κλαίω!

ναι ρε γαμωτο ολες οι ψηλες για να σε κοιταξουν πρεπει να εχεις sixpack και γαλανα ματια…

εγω παλι καλα εχω το δευτερο…1/2:lol::lol::lol::lol:

Nomisterak i θα σε κανω ριπορτ γθα ψυχολογικη βια

Πλακα εκανα ρε:p

Ποστ απαντηση με ενα επιχειρημα:
Ειμαι 1.81,αρα κοντο δε με λες,αλλα προτιμαμε τις κοντουλες

γιατι μπορουμε ανετα να τις κραταμε κολλημενες στον τοιχο

Gay ολοι σας[-X :stuck_out_tongue:

[quote="“paranoid_gr,post:11,topic:10155”]

:wink:

:naughty:

ειρωνικα το ειπα…:-s

αν ημουν ψηλη δε θα ελεγα ποτε αυτο που ειπα… αλλα ειμαι ζουμπας. :Ρ

Zoυμπας λεγεσαι κατω απο 1,55…

μην μ πεις οτι εισαι…