Παιδεραστία

Αχαχααχχαχα! :lol::stuck_out_tongue:

manson τα credits για το χαρχαλεμα στην Ελληνοφρενεια:p

Ο Mule εγραψε οτι το 15 ειναι η ηλικια κλειδι… τωρα απο εκει και περα, φανταζομαι οτι καθε περιπτωση εχει την ιδιαιτεροτητα της… Ειναι με την ιδια νομικη λογικη της ψηφου, ο 17αρης δεν ψηφιζει, ο 18αρης ψηφιζει… αν ενας 40αρης παει με μια 14χρονη ειναι ενας παρανομος βρωμυλος, αν παει με 15χρονη αυτοματα γινεται ενας νομιμος βρωμυλος?:-k

μλκια η ανίσωση γιάννη. αν τη λύσουμε ως προς Η.Α. (ηλικία άντρα) μας δίνει Η.Α.<=2*(Η.Γ.-7), δηλαδή μια κοπελίτσα που ξεκινάει το γυμνάσιο πρέπει να τα φτιάξει με αγόρι που πηγαίνει το πολύ 5η δημοτικού :p.

γραφικη αναπαρασταση εχει?

Mπρικια κολλαμε?8)

Σύμφωνα με το διάγραμμα, στα 35 του κάποιος το κατώτερο όριο συντρόφου είναι τα 25. Αρα οι μισοί γονείς μας υπήρξαν παράνομοι, με κάτι διαφορές ηλικίας 15 χρόνων για παράδειγμα. :stuck_out_tongue:

Εκτός αν το διαβάζω λάθος…

Προσωπικά, απο τη στιγμή που μια γυναίκα (ή ένας άντρας) έχει ενηλικιωθεί, ας κάνει ό,τι γουστάρει με όποιον γουστάρει, έτσι λέω εγώ.

εδιτ. κι ομως, σωστα το διαβάζω μάλλον…

Ωραίες οι ανισώσεις και τα διαγράμματα… δίνουν μια επιστημονική “βάση” στο ζήτημα :stuck_out_tongue:
Όντως, απ΄όσο γνωρίζω, από 15 και πάνω στην Ελλάδα, νομικά επιτρέπεται.

λοιπον…ξεκινω ως απαντηση στο ποστ του Θεριον…ειναι και αυτος ενας λογος που με εθιξε ολο αυτο το θεμα…και νομιζε στο εξηγησε και καποιος λιγα ποστ πιο κατω…αλλα δεν ειναι τοσο το οτι συνομιλικες μου που ειναι ομορφες κοπελες ψαχνουν μονο μεγαλυτερους,ειναι το οτι βλεπω καθημερινα ποσες απο αυτες να πληγωνονται πανω κατω για τους ιδιους λογους,γιατι αυτος ο οποιος τους “εταξε” αφοσιωση,πηρε αυτο που ηθελε και την κοπανησε,και αφηνει ετσι την κοπελα σε χαλια ψυχολογικη κατασταση…μολις ΤΩΡΑ μιλαω με πολυ καλη μου φιλη 14 χρονων που ειναι σκατα γιατι μολις ο 18χρονος που στην κατασκηνωση την ελεγε “αγαπουλιτσα” και “πορδουλινι” και αλλα τετοια ομορφα συνειδητοποιησε οτι δεν θα την ξαναδει την “εκοψε”…αυτο για τον 18χρονο ειναι ενα χαμμενο μαμησι,για την κοπελα ομως ειναι ο χαμενος πριγκηπας που την βουτηξε στα σκατα…

Ισως αυτος ειναι και ο λογος που η σχεση μιας μεγαλυτερης με εναν μικροτερο δεν κατακρινεται οπως το αντιθετο…γιατι σε αυτην την περιπτωση ο αντρας κουβαλαει τα ιδια μυαλα που κουβαλουσε και απτα 13 του και μετα,να μαμησει και να περασει καλα…δεν τον χαλαει η περιπτωση της ωριμης που θα του μαθει και κολπα.
Ενω φανταστειτε στην ιδια θεση μια κοπελα,αυτες στα 13 τους ακομα ζητανε πονυ τα χριστουγεννα…λιγο πολυ πιασατε αυτο που θελω να πω…

Πορδουλίνι.

ΚΛΑΙΩ!!

αχ αυτοί οι κακοί οι άντρες τα φταίνε όλα.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ
Πεφτω κατω με ποστ παπαρδελα
Ολο.

Α ρε παπαρδέλα περνάς σοβαρά κοινωνικά μηνύματα μέσω ξεκαρδιστικών posts σαν αυτό :lol:

Λες η ξαδέρφη μου που’ναι 14 να θέλει pony για τα επόμενα Χριστούγεννα; Άντε, να μην σκέφτομαι τελευταία στιγμή τι να της πάρω …

νομίζω πως μετά το ποστ παπαρδέλα το τόπικ πρέπει να κλειδωθεί…

Tα πιασαμε αλλα μας πιασανε και τα γελια.:lol::lol::lol::lol:

Σόρι που το γυρνάω και πάλι στο σοβαρό, αλλά θέλω να κάνω μια ερώτηση. Τι γνώμη έχετε για την ταινία “The Woodsman”;

Marvel?:-s

8O8O

:lol3::lol3::lol3:

ρισπεκτ στον παπαρδελα…!

Αν δεν κάνω λάθος πρόκειται για μια ταινία στην οποία ο Κέβιν Μπέικον υποδύεται έναν παιδεραστή που μόλις βγαίνει από την φυλακή και προσπαθεί να ξεκινήσει την ζωή του από την αρχή. Υπάρχει άλλη μια ταινία στην οποία υπάρχει παρόμοιο περιστατικό (ο πρωταγωνιστής δεν είναι ο κεντρικός χαρακτήρας αλλά η παρουσία του τονίζεται πολύ) με το όνομα Little Children. Γιατί είναι ενδιαφέρον να δούμε τα πράγματα και από την μεριά του παιδεραστή.

Μιλάς για την ταινια “Sleepers”, ο Μπεικον ήταν φυλακας σε φυλακή ανηλίκων σε αυτην νομίζω και τον καθαρίζουν στο τέλος. Ενδιαφέρον θα έχει να δούμε την ιστόρια από την πλευρά του παιδέρα αλλά όχι για δικαιολογίες και συγχώρεση όπως κάνει ο κάθε μοντέρνος καραγκιόζης που βρίσκει άλλοθι στα πάντα. Για τους παιδεραστές προτείνω από τους Cannibal corpse το “Blunt force castration” σαν οδηγίες χρήσεως.:wink:

Πριν 6-7 χρόνια στην Ολλανδία κάποιοι ήθελαν να κάνουν κόμμα παιδεραστών, το είχα δεί στις ειδήσεις αλλά δεν πέρασε. Νομίζω είναι πραγματική ιστορία, δήθεν ότι και τα παιδιά μπορούν να κρίνουν ποιόν θέλουν. Για ψάξτε το, ένας φαφούτης πενηντάρης ήταν. Στην κρεμαλα ρε.[-X