Παιδεραστία

γελοιο τοπικ ομως

διαβαζω τιτλο τοπικ παιδεραστια και μου παει το μυαλο σε καταστασεις με παιδακια 5 χρονων

πατε καλα ρε? μιλατε για 17αρες και 16αρες? προφανως και δεν μπορει να κατηγορηθει για παιδεραστια μια τετοια περιπτωση (αν ειναι δυνατον!!)
αν ειναι ξεπεταγμενη μια απο τα 16 της η αν ειναι τοσο ηλιθια που να βλεπει τον 25αρη σαν τον πριγκηπα με το αλογο δεν ειναι προβλημα του 25αρη αλλα της 16αρας…

η πλακα ειναι πως οσοι ειναι σε ηλικια λυκειου παραπονιουνται για την συναισθηματικη εκμεταλλευση (lol) των συμμαθητριων τους, αλλα ας παραδεχτουν πως απλα ο 25αρης τους κλεβει τις γκομενες

μεγάλη κουβέντα όμως. έτσι είναι: παλιά σου κλέβανε τα κορίτσια, μετά τα κλέβεις εσύ

υπομονή λοιπόν :roll:

Και η συνομίλικη παραπονιέται ότι κοιτάς τις μικρές μόνο τότε.

Δηλαδή υπάρχουν αρκετές πιθανότητες εγώ όταν πάω στα 20-25 να πιάσω γκόμενα λυκείου?:stuck_out_tongue:

Αυτό θα κάνεις.

και τις 26αρες τοτε θα τις πιανουν οι 40αρηδες

τιμςρια με δημοσιο ευνουχισμο σε οσους το πρατουν

Δίκιο έχει ο Ηaliseco. Όσον αφορά την παιδική παιδεραστία είναι όλοι κάθετοι. Όσοι συμμετάσχουν -άμεσα ή έμμεσα- σε τέτοια εγκλήματα, δεν μπορούν να θεωρούνται άνθρωποι, παρά αποβράσματα.

Τώρα, για τις 15άρες ρε φίλοι… Ας μην το πιέζουμε, γουστάρουν οι κοπελιές και τους προσφέρουμε. Πάντα με την θέλησή τους βέβαια.

Ειδαλλιώς, βάλτε με στην φυλακή, είμαι 18 και η κοπέλα μου 17.

Θεωρώ απίστευτη τραγικότητα κάποιος άνω των 20 να κοιτάει 15χρονα. Τραγικό κ παράνομο.

Δεν με νοιάζει πόσο ξεπεταγμένη είναι η άλλη είναι 15. Είναι παιδί. Μπορεί να είναι της μόδας να το παίζουν ξεπεταγμένες, να κάνουν όλοι σεξ από μικρότερες ηλικίες ίσως, δεν σημαίνει ότι κάνοντας ή θέλοντας σεξουαλική επαφή ενηλικιώνεσαι!!
Και στην τελική ποιος είσαι εσύ να της μάθεις τι? H μήπως ερωτεύθηκες?
Να μπούμε λίγο όλοι στην θέση των άλλων, ας θυμηθεί ο καθένας πως σκεφτόταν στα 14 και στα 15 του, κ ας συγκρίνει…έστω και με τα 18!

Ένας κ μόνο χρόνος σε αυτές τις ηλικίες έχει τρομερή σημασία. Άλλο 15, άλλο 16 κ άλλο 17. Όταν πατήσεις τα 25 κ μετά, δεν βρίσκεις κ τόσες τρομερές αλλαγές στα 3 χρόνια.

Γιαυτό κ μετά τα 18…όπως τη βρίσκει ο καθένας ρε παιδιά.

Ας τα φτιάξει η 18χρονη με 28χρονο…, 25χρονη με 35 χρονο. Κ δεν βγάζω τις γυναίκες απέξω…από 20 κ πάνω δεν κοιτάω ηλικία. 35χρονη με 25χρονο, not a big deal.

Αλλά αν περάσετε το όριο ναι, εσείς έχετε το πρόβλημα και ναι το θεωρώ παιδεραστία.

Εδιτ: Κράζω επειδή ξέρω περιπτώσεις φίλων μου που έκαναν σχέσεις με πιτσιρίκια κ απόρησαν μετά why all hell broke loose.

Eδιτ2: Σύμφωνα με το διάγραμμα, το επιτρεπτό όριο για εμένα μια γριούλα των 26 είναι 20?
Τις πανελλήνιες τις έχασα ε?
Γιατί τι φαντάζεστε…κάνει ο άλλος σχέση με το πιτσιρίκι κ το βοηθάει στα μαθήματα στο τέλος. Εκμετάλλευση lol 'Ελεος.

Αυτό αποκλείεται δηλαδή?

Συμφωνώ με τον Freedomofrock. Πάντα ενδέχεται να παίζει ερωτιλίκι, μην το αναιρείς μόνο από προσωπικά παραδείγματα ρε bubbles.

Δεν έχεις άδικο, αλλά τα επιχειρήματά σου δεν πείθουν νομίζω. Για κάτι τόσο υποκειμενικό όσο ο έρωτας δηλαδή, καλύτερα μην βάζεις καλούπια.

Δεν αποκλείεται αλλά σίγουρα είναι δύσκολο αν εννοείς κανονικό έρωτα, δηλαδή πραγματικό ενδιαφέρον για το άτομο το οποίο ελκύεται ο εκάστοτε ενήλικας και όχι απλά διάθεση για σωματική εκμετάλευση του ανήλικου. Μου φένεται δύσκολο να σου τραβήξει σε τέτοιο βαθμό (ή με τέτοιο τρόπο) το ενδιαφέρον ενός ατόμου πολύ πιο ανώριμου (λόγω της ηλικίας του) πνευματικά και σωματικά ώστε να μιλήσουμε για έρωτα.

μαλακα παλιο παιδεραστη!!!:-s8O (πλακα)
εγω που ειμαι 16 και η δικια μου 18 τι να πω?

συμφωνω αλλα πολυ σπανια παιζει να γινει και αυτο…

Αυτό. Και γενικώς όταν την πατήσεις, ούτε θα καταλάβεις το πως και πότε συνέβη.

Είναι δύσκολο, αλλά περιπτώσεις υπάρχουν. Και η ωριμότητα συνήθως πάει με την ηλικία, αλλά όχι και πάντα. Έχουμε δει και κάτι 20άρες τι μυαλό ξουράφι που έχουν.

μονο 20ρες ρε???

-bubbles απο τις πιο σωστες αποψεις που διαβασα επιτελους για το θεμα
-panoskοστο ασχετο αυτο με το 17,18 αλλο ιδια ηλικια.δεν εννοουμε αυτες τις σχεσεις προφανως

Για μένα ναι. Δεν αναφέρομαι σε ζευγάρια 16-18 που αναφέρθηκαν.

Μιλάω τώρα για π.χ. 25χρονο με 15χρονη.

Αν είσαι 25, ακόμα κ αν δεν έχεις κάνει μια σοβαρή σχέση, τουλάχιστον έχεις φάει τα μούτρα σου σοβαρά. Πέρα από έρωτες, υποτείθεται ότι σε αυτή την ηλικία είσαι πιο προσγειωμένος και έχεις βγει στη ζωή που λέμε. Με άλλα λόγια απέχεις πλέον απ’την εφηβεία, αν θες να πεις ότι μεγάλωσες χωρίς κόμπλεξ κ απωθημένα.

'Αλλο αν είδες μία μικρή κ σου άρεσε εμφανισιακά και θες να μαμήσεις.

Αυτή είναι δεδομένο ότι θα ενθουσιάζεται με τη παραμικρή παπαριά που θα της πεις.

Αν όμως σοβαρά ενθουσιάζεσαι όταν είστε μαζί επειδή σου είπε ότι σήμερα μάθανε στη χημεία τον περιοδικό πίνακα…υπάρχει πρόβλημα φίλε μου. Ακραίο παράδειγμα, δεν λέω ότι όταν είσαι 15 δεν έχεις διαμορφωθεί ως προσωπικότητα, ή δεν έχεις απόψεις κτλ, αλλά μιλάω έχοντας εικόνα πως σκεφτόμουν εγώ στα 15 κ πως σκέφτομαι τώρα. Είναι η μέρα με τη νύχτα.

Στην τελική θα προτιμούσα κάποιον που συνειδητοποιημένα λέει γουστάρω ανήλικα παρά αυτόν που υποστηρίζει ότι είναι ερωτευμένος κιόλας. Απλά είναι πάρα πολύ απαράδεκτο φίλε.

Τα παραπάνω ισχύουν κ για τα 2 φύλα φυσικά, η ανωριμότητα δεν κάνει διακρίσεις.

Συμφωνώ σε 1-2 σημεία αλλά γενικά το βλέπουμε απο αντίθετες σκοπιές.

Το 25-15 μου φαίνεται κι εμένα too much, αλλά όταν ερωτεύεσαι δεν σε ρωτάνε, οπότε ίσως μπορώ να τον καταλάβω αυτόν.

Αγαπητέ freedomofrock, να σε ρωτήσω τι ηλικία έχεις?

Δεν στο παίζω κάτι, προφανώς ο καθένας έχει την άποψη του, αλλά από τα λόγια σου καταλαβαίνω ότι είσαι αρκετά ρομαντικός.

Θα γίνω πιο συγκεκριμένη. Όταν φίλος μου δήλωσε ότι 15χρονη του κόλλαγε κτλ κτλ τον έκραζα. Όταν της έριχνε φταίξιμο επίσης. Όταν μετά από όλα, πήγε να χωρίσει με ωριμότητα, από μια ώριμη σχέση, ήταν τυχαίο που είχαμε διάφορες απειλές απ’τη μεριά της κοπέλας? Και διάφορα άλλα…Να σου πω επίσης ότι όταν είδα μια στάση του που κατηγορούσε το κοριτσάκι λέγοντάς την παράλογη, απλά σταμάτισα να του μιλάω.
Τι δεν μπορούσε να δει ο συγκεκριμένος κύριος, ότι μπλέκει με ένα παιδί που άμα δει τον Σάκη θα φωνάξει Σάαακηηηηηηηηηηηηηηη!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑααααααααααααα!! Κόβω φλέβες κ το εννοώ?

Πώς στα 15 να αντέξεις σοβαρό χωρισμό, είναι άδικο γιατί ο άλλος τα έχει ήδη περάσει. Ας ζήσει αυτές τις πρώτες σημαντικές αναμνήσεις με κάποιον της ηλικίας του.

Τέλος να πω ότι δεν επιχειρηματολογώ. I am the law. :stuck_out_tongue:

21 είμαι. Και αυτό περι ρομαντικότητας μου το έχουν ξαναπεί:p

Περιπτώσεις σα κι αυτές που περιγράφεις υπάρχουν άπειρες, δε διαφωνώ. Σαφώς και περιπτώσεις που περιγράφω εγώ δεν ειναι ο γενικός κανόνας, αλλά υπάρχουν. Λίγες αλλά υπάρχουν.