Οι πουτάνες κ οι χαζές, έχουν τις τύχες τις καλές

επειδή ξέρω ότι σας αρέσουν αυτά τα τόπιξ, ορίστε ένα το οποίο εμπνέομαι από μια ερώτηση που διάβασα σε αντρικό περιοδικό…στο maxim συγκεκριμένα

η ερώτηση απευθυνόταν σε μια κορασίδα ελαφρώς ενδεδυμένη

πάμε λοιπόν

  • πως προτιμάς να σε πουν ? πουτάνα ή χαζή ? :lol:

αυτή λοιπόν είναι κ η απορία του παρόντος θρεντίου (για τα κορίτσα)

τα αγόρια μπορούν να απαντήσουν στο

αν θα προτιμούσαν η κοπέλα τους ή η αδερφή τους (βαρύ) να χαρακτηρισθεί το ένα ή το άλλο

άντε πάμε να δούμε … 8)

εδιτ: public poll

πως βαζουμε ποντο στον ταραξια;

Χαζη δεν μ’εχουν πει.

Ακυρο αλλα το Μαξιμ είναι μια σεξιστικη μαλακία

μου ηρθε να πω κακια, αλλα θα συγκρατηθω :smiley:

έλα ρε αφήστε τις βλακείες τώρα κ πείτε αν θέλετε

:lol:
:respect:

και γω κρατηθηκα ειναι η αληθεια:D
αλλα ειναι σαν την κλανια πρεπει να το κρατησεις μεσα σου μεχρι να πας καπου να μην το καταλαβει κανεις8)

ωραια λοιπον, στην περιπτωση που καποιος ελεγε την αδελφη μου χαζη Η πουτανα, θα τον εδενα σε μια καρεκλα, θα τον ελουζα με βενζινη και μετα θα του εβαζα φωτια. :lol:

Βλέπωντας άλλα παραδείγματα, ειναι σχεδον σίγουρο πως η αδερφη μου θα ηταν οντως χαζη, αλλά αν κρινω απο το πως μεγαλωσα εγω, δεν θα’δινε αφορμες να την επει πουτανα κανεις.

Τωρα στο τι θα προτιμουσα…χμμ.
Συνηθως αυτα δεν συμβαδιζουν? ή απατώμαι? Υπαρχουν βεβαια και οι εξυπνες/πονηρες πουτανες.

Προτιμω λεπον το χαζη. Κι ας το παιζει χαζη. Ολοι το κανουν.

συνηθως οι χαζες ειναι οι πραγματικα καλες.βεβαια υπαρχουν και οι λεγομενες ‘‘κουτοπονηρες’’ .
τωρα το αν γουσταρουν να τον παιρνουν απο τα αυτια προβλημα τους (και του αδερφου τουs:p)

what about…τζιβιτζιλου???

:stuck_out_tongue:

πριν ή αφου του εκοβες το αυτι?

:stuck_out_tongue:

Μεγα λαθος!!!
Μιλαμε για 2 ασυγκριτα μεγεθη.
Εσυ αντρας αυτη γυναικα.
Ο αντρας γενικως ειναι στα παπαρια του.Φιλαρακια,καφριλες,μπαλα στεησον πλεησον και τα σχετικα.
Η γυναικα απο την αλλη θελει να ειναι αρεστη να τραβαει τα βλεμματα και να ειναι στο επικεντρο (πλην ελαχιστων εξαιρεσεων).Αρα θα κανει τα παντα για να το πετυχει γιατι ετσι ειναι η φυση τους ασχετα με το περιβαλον που εχει μεγαλωσει.
Τωρα για την αδερφη σου ευχομαι να ειναι η εξαιρεση :stuck_out_tongue:

Να με συγχωρείτε για την ακόλουθη ερώτηση, αλλά την έχω απορία:

καλύτερα να πουν μία γυναίκα πουτάνα ή καριόλα? :-s

Aναλογως το πως εννοεις το καλυτερα.
Απο επαγγελματικης αποψης καλυτερο ειναι το πουτανα.
Απο ηθικης το καριολα γιατι: πουτανα παει με ολους αλλα καριολα με ολους εκτος εσενα δηλαδη ολους -1

κατι αλλο θα του εκοβα, και θα του το εδινα να το φαει κιολας :stuck_out_tongue:

εκ του ασφαλούς μιλάει εκτός και αν ο αδέρφος του…8O:p

πάντως η δικία μου δεν είναι χαζή και προς το παρόν δεν έχει δείξει δείγματα του άλλου είναι και σχετικά μικρή και κάτι τσολια που έχει στην ηλικία της τα κράζει άρα χμμ δεν ξέρω τι θα προτιμούσα αλλά ως ορίζει ο ρόλος του προστατευτικού μεγάλου αδερφού όποιος έλεγε τπτ θα τον έπερνε ο γεροδιάλος(σιγά τα αίματα!)
πάντως κοίτα προτιμώ να μην είναι χαζή γιατί αν απο iq δεν εεε τότε αμά σου λένε την αδερφή χαζή δεν θα έχουν και άδικο ενώ άμα είσαι προστατευτικός το άλλο διορθώνεται :stuck_out_tongue:

ευτυχως δεν εχω αδερφες

Φυσικα και αν επρεπε να επιλεξω,ας ηταν χαζη.
Ειδικα σε αυτην την ηλικια(στα 16 της),τα τσουλακια μου φαινονται πολυ τραγικα.
Οπως και να 'χει,κ εγω μια απο τα ιδια οσο αφορα την αντιμετωπιση.
Θα τον εβρισκα και θα τον αρχιζα στις σφαλιαρες οποιος κ αν ηταν :stuck_out_tongue:

χαζη η ηλιθια? εχει διαφορα.

καλυτερα πουτανα. η ηλιθιοτητα δεν αντεχεται.