Το πολλ του τσιγαρου

ποτε το τσιγαρο εχει πιο ωραια γευδη για εσας:-s

Coffee and cigarettes απλα …
Λες και δημιουργηθηκαν μαζι

Ολα τα αλλα τα περιοριζω

μετα απο ενα σκασμο φαγητο το μεσσημερι δεν υπαρχει τπτ καλυτερο απο ενα τσιγαρακι.
μετα ναι, με καφε

μόνο μετά από σκατά :-s

οκ, σοβαρά τώρα, μόνο όταν είμαι λιώωωμα δε με ενοχλεί ο καπνός. ρίχνω και κάνα άμα λάχει.

Εγώ το σκάω όποτε κάτσει φάση.

:lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3:

:hippy::rasta::lol::lol:
on topic 'οποτε να ναι

Kαθε φορα που ειναι να καπνισεις μετα απο κατι εχεις ‘‘αλλη καυλα’’ και το θες διαφορετικα το τσιγαρο.Πχ οταν ξυπνας το πρωι με το που νιωθεις στο στομα σου την πρωτη τζουρα φραπε αναβεις τσιγαρο και νιωθεις αρχοντας!Επισης μετα το φαγητο το μεσημερι (χωρις να πιεις νερο -απαραιτητη η παραμονη της γευσης του φαγητου στο στομα για να ανακατευτει με την τσιγαριλα- μπυρα/κρασι επιτρεπονται) κανεις ενα τσιγαρο και εισαι διαφορετικα αρχοντας!Επισης μαζι με ποτο κανεις απειρα τσιγαρα και εισαι ακομα πιο διαφορετικα αλλα και διαρκως αρχοντας!Τωρα μετα το σεξ ειτε κανεις ειτε δε κανεις τσιγαρο δεν εχει σημασια εισαι ηδη αρχοντας αφου εκανες σεξ!:stuck_out_tongue:

:bow::bow::bow:Εγω πλεον κανω τρακες απο φιλους αμα βγουμε,εχω να αγορασω γαρα κανα 2 μηνο+ και γενικα κλαιν,τις προαλλες εκανα σαββατο και ειχα να καπνισω κανα 8ημερο…αλλα γενικα,το μονο που μου λειπει τωρα που το κοβω,ειναι το ‘‘καφες και τσιγαρο’’…αυτα τα δυο,δημιουργηθηκαν για να ταιριαξουν απολυτα…(καλα,ειδικα χειμωνας,κωλοκρυο και με κανα γαλλικο,το τσιγαρο ειναι Must!!!)

:lol::lol::lol:8)

-μετά από σκασμό φαί
-όσο περιμένεις το φαί και πεινάς
-με καφεδάκι πρωί-απόγευμα
-μετά το μπάνιο στην μπανιέρα
-μετά το μπάνιο στη θάλασσα
-με τα ούζα/τις μπύρες/τα κρασιά/τα ουίσκια…
-μετά το σεξ ή και κατά τη διάρκεια
-και φυσικά…στο καπάκι μετά από άλλο τσιγάρο…αν ήσουν εγκλωβισμένος κάπου που δε γινόταν να καπνίσεις…

Αυτά.

Toσο βαρετο ειναι?:stuck_out_tongue:

είμαι γαμημένα κάτω.

οχι ρε, αμα εισαι απο κατω και καπνιζεις, παλι εισαι αρχοντας

:lol::lol::lol3::lol3:

Όχι ρε…αλλά καμιά φορά έχει πλάκα…έτσι για αλλαγή:p

:roll::-s

χαχαχ, πεθαίνω με το πως προσπαθεί να το σώσει.

:lol::lol::lol::lol:

Σταμάτα ρεεεεε:-s

Α δηλαδη οντως ειναι βαρετο!:smiley:

Τσ τσ τσ…δεν είπα αυτό…Εγώ είπα για πλάκα ή για αλλαγή…
Τις αλλαγές τις κάνεις για να ΜΗ βαρεθείς…όχι επειδή έχεις ήδη βαρεθεί…:wink:

Άντε σταματήστε τώρα…μια κουβέντα είπα:roll:…Αμάν!!:stuck_out_tongue:

Ααα καταλαβα!Εννοουσες απ τα τσιγαρα που λεγε ο ΒΑΝ εσυ!:stuck_out_tongue:

Ωστε τετοια αλλαγη ε?8)-Τελοσ σπαμ-:roll:

Πρεπει να 'χω κεφια για να καπνισω. Συνηθως οταν ειμαι στην τσιτα. Εχει κατσει φαση προσφατα που το ειδα σαν λυτρωση, μου λυθηκαν ολα μου τα προβληματα :?