Και μετα το ροκγουειβ τι?

μπορει να ειναι ακομα νωρις αλλα οσο να 'ναι κυκλοφορουνε φημες για τα συγγροτηματα που θα μας επισκευθουνε το χειμωνα.
ο χακος ειπε οτι μπορει να ερθουν οι χελογουιν τον φεβρουαριο στο γηπεδο του σπορτιγκ(ωραια ειναι σχεδον διπλα μου :twisted: )

Για τους Helloween μάλλον ισχύει αφού υπάρχει η ημερομηνία στο επίσημο site τους…Κατά τα άλλα, ως γνωστόν το Σεπτέμβριο Jeff Scott Soto, και από ότι λέγεται Phil Collins το Νοέμβριο (αν και φαντάζομαι αυτό δεν ενδιαφέρει και πάρα πολλούς στο forum!!). Φαντάζομαι πάντως ότι μετά την επιτυχία του Rockwave του χρόνου θα έχουμε και πάλι πολύ πράγμα!!

paizei dynata na erthei kai o yngwie…

i kana g3 me satriani-vai kai michael angelo! (oute sta pio trela mou oneira)

δεν θα ερθουν οι και κορν το σεπτεμβρη?οχι οτι με χαλαει αμα δν ερθουν απλα περιεργια…

koita na deis erthoun den erthoun to idio einai , afou einai gia ton proutso sygkrotima…

μαζι σου

Μου φαίνεται καλομάθαμε που έγιναν τόσες συναυλίες μαζί και θέλουμε κι άλλες,ε? Εγώ πάντως μόνο και μόνο από συνήθεια περιμένω να ακούσω ότι θα φέρουν κόσμο ακόμα… :roll:

Για σένα.
Εμείς που γουστάρουμε όμως θα πάμε.

τελικα 8α ερ8ουν αυτοι ή οχι?

Έτσι ανακοινώθηκε κατα τη διάρκεια του rockwave.Μακάρι.
Άντε και System Of A Down \m/

makari na mas feroune kana Iommi me Glenn ta xristougenna, i kana Blind Guardian ke imaste super!!!

Για το πρώτο μακάρι, το εύχομαι.
όσον αφορά τους Guardian ΕΛΕΟΣ.

gia kypro to ipa re file!!! :stuck_out_tongue:

A, ok.
xexe.

hehe wrea itane!.. :stuck_out_tongue:

ferte metallica me support corrosion of conformity h’ mastodon!!! :twisted: :twisted:
polla zitaw??? :roll: :roll:

Ή ακόμα καλύτερα Metallica με Slipknot και Down για support.
όνειρα…

Loipon egw thelw na feroun stin ellada ta eksis bands:
kreator (pali)
metallica
satriani
vai
malmsteen
michael angelo
ante kai tool

Pezei na feroun tpt gia support oi Korn tora to Septembri. Lete na doume tpt megala onomata px SOAD, Mudvayne, etc. gia support?

Την παρούσα περίοδο οι SOAD είναι μεγαλύτεροι από τους Korn και συν τοις άλλοις έχουν και δίσκο να προωθήσουν. Άρα εξαιρετικά χλωμό πιστεύω να τους δούμε support στους Korn.Ελπίζω να τους φέρουν μόνους τους πάντως.

Α και όπως προείπε κάποιος. TOOL.