Η Μάχη των Κομμάντο

Τρου Μεταλλερζ,
ήρθε η ωρα να ξεχωρισουμε τους αντρες απο τα παιδακια.
Τους αληθινους Μανογουοραδες απο τα μεηνστρημ τσουτσεκια
Το σιδερο απο το λιπαντικο.

Ηρθε η ωρα να παιξουμε κανα paintball ξερωγω.

Δεν γνωριζω τιποτα, δεν εχω παιξει ποτε, δεν ξερω που εχει, δεν ξερω ποσο κανει…

αλλα θελω να σας πυροβολησω.

Μιλατε, Οργανωστε.

:blues:

Θεωρητικα ψηνομαι για paintball και θα ειμαι και πρωταρης κιολας…

Αλλα εχω ακουσει κατι για 40-50 ευρω και ενα τετοιο ποσο ειναι μια συναυλια οσο να’ναι (και 5-6 πιτσες:p)… οποτε αμα παιζουμε σε τετοια ποσα, δεν προκειται να ερθω

εγώ είμαι μέσα, θα ψάξω να βρω για έναν προς λαμία μεριά που χει νορμάλ τιμές, γιατί ένας χαλβάς που πηγαίναμε προς παλλήνη μεριά μας είχε ληστέψει.

είναι ψιλοακριβό, αλλά αξίζει τα λεφτά του (λένε όσοι έχουν παίξει)

να κλείσουμε παρέα κ να πάμε τέλη Αυγούστου, που θα είναι όλοι εδώ κ θα έχουν περάσει κ οι χοντρές ζέστες

mrwhats αν ξαναπαίξεις κ στο paintball θέση “jimmy jump” - “τρέχω γύρω γύρω χωρίς νόημα”. σε βλέπω μπλε από τις μελανιές…

Το ψηνω ασχημα…Δηλωνω πρωταρης αν και καιρο ηθελα να το κυνηγησω να παιξω…

Τελη Αυγουστου με λιγες συναυλιες στο προγραμμα εως καθολου δεν νομιζω οτι ειναι πολυ να δωσουμε για μια φορα εστω και αυτο το ποσο…

Δεν ειπαμε να γινει συστημα…

Εγω ειμαι μεσα παντως…

και το σκεφτόμουν εχθές που έβλεπα που κανονίζατε για μπαλίτσα…
σαφώς και αν γίνει μέσα είμαι.τώρα για τιμές ανάλογα που θα πάτε…γνωστός έχει παί3ει με 30 ευρά…τώρα οι πιο γνωστικοί ας προτίνουν…


Now playing: Edguy - The Asylum
via FoxyTunes

:blink:
Ούτε γω έχω παίξει ποτέ.

45 ευρώ είχα δώσει την τελευταία φορά που πήγα. λαμβάνοντας υπόψη ότι έριξα πάααρα πολλά μπιλάκια και πως ήταν αρκετά ακριβός αυτός, δε θα πάει τόσο. μην περιμένετε ποσά μουντιαλίτο όμως, χαρ. δεν πας και 2 φορές το μήνα εξάλλου για paintball ρε παιδιά.

Γαμάει αλλά αρκετά λεφτά, δε μου βρίσκονται αυτή την περίοδο για κάτι τέτοιο. Επίσης μέσα στο καλοκαίρι προτείνω να μην πάτε. Προτιμότερο προς Οκτώβρη για να φοράτε φουτερ. Χωρίς φούτερ τσούζει πολύ πιο άσχημα.

Τελευταία φορά που πήγα, επειδή βουλώνουν τα όπλα με τα μπαλάκια που υπάρχουν στο πάτωμα και σε καταλαβαίνουν, έβαζα καινούργιες μπίλιες απ’ τα εφεδρικά και έχωνα μέσα σε αυτά αυτές που μάζευα από κάτω, γλιτώνοντας έτσι κανα 15ευρω :b

Καλά αν πάτε καλοκαίρι για paintball η θα πάθετε ασφυξία από την ζέστη ή θα φύγετε μωβ από τις μελανιές.

you little pousts…θελω και γωωωω

εεε οχι και γυρω-γυρω χωρις νοημα ο αιλουρος.
Εσυ που καλυπτες τον τζιελεξ Στελιο μας εκανε τα διχτυα μπορντέλω.

λεπον. το πσηνω, κι ας μη φαω σουβλακια.
Αρκει να ριχνω μπιλιτσες στον μιστερμπουτια γιαννη κοτζια.

και εγω εχω ακουσει οτι ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ και κανα μισαωρο μονο…#-o…αλλα με εσας δεν το χανω :stuck_out_tongue:
φανταζομαι τις ατακες που θα πεφτουν κρατωντας τα οπλα απο papardela,bledin και αλλους πολλους :lol::lol:
δεν χανεται αυτο…

Μη το λες. Μπορεί και να ξενερώσεις άσχημα ξέρω γω :b

γκοντσμακ εγω μενω σαλονικα…αρα μια συναντηση με τον Βληδιν ειναι απιαστη ακομα…:frowning:

Μια φορά είχαμε πάει μεγάλη παρέα κάπου στα Σπάτα για paintball αν θυμάμαι καλά και είχαμε δώσει ένα 20ρικο το άτομο και με 5 ευρώ το άτομο σε κάθε ομάδα παίρναμε μια κούτα με μπίλιες.

Γενικά αν δεν χαλάς τις μπίλιες σαν τον Rambo όταν παίζεις δύσκολα σου τελειώνουν.

Αξίζει αρκετά αν λέει η πίστα και είναι ίδιου επιπέδου οι ομάδες, αλλά είναι να το κάνεις μία φορά τον χρόνο ή το εξάμηνο.

Αν μπράβο, εκεί είχαν πάει οι φίλου μου, και νομίζω πως είχαν κλήσει το γήπεδο για κανά 3ώρο…


Now playing: Amorphis - Two Moons
via FoxyTunes

το ξερω οτι μενεις Θεσσαλονικη μαν…δεν παιζει να κατεβεις ε???

Πω κι εγώ το έχω ψήσει…

Παμε τελη αυγουστου ναμαι κ γω εδω…δηλωνω βετερανος(απο οσα εχω διαβασει,μιας και εχω παιξει και εδω αρκετες φορες και Κρητη αλλες τοσες) και θα ειναι επικ νομιζω…