ΑΕΛ

λοιπον επειδη δεν υπαρχει θρεντ για τη λαρισα, το ανοιγω με τον κινδυνο να γραφω μονος αλλα ποιος χεστηκε

αλλωστε αυτη η ομαδα εχει να δειξει οπως μου λενε πολλοι παλιοι που την εχουν δει στο αλκαζαρ τη καλυτερη ομαδα που επαιξε μπλα στην ελλαδα

τωρα οσον αφορα τη σημερινη ομαδα παιζουμε σημερα με τους ισλανδους ,παλι με δειγμα ομαδας κατεβαινουμε και απλα ελπιζω να χτυπησει κανα 40αρι (αν και δυστυχως παιζουμε βραδακι), να χασουν το μπουσουλα οι τυποι…αλλιως το 2-0 με την ομαδα που εχουμε τωρα δεν ανατρεπεται

Και εγώ χλωμό το βλέπω να περάσει η ΑΕΛ, εκτος αν οι Ισλανδοί σκάσουν από την πολλή ζέστη:!:

με το που σκεφτομαι ΑΕΛ μου ρχονται στο μυαλο χιλιαδες γυμνες Λαρισαιες…αχ.

Η συμπαθεια μου!
Ομαδα που ανα περιοδους παιζει φοβερη μπαλιτσα και με αρκετη αποσταση (συνηθως) απο
τις σκοπιμοτητες.Ο Ουζουνιδης συνεχιζει το εξαιρετικο εργο του Δωνη αν και φετος δεν εχω
παρακολουθησει μεταγραφες να δω τι παιχτες ηρθαν/εφυγαν.

Για σημερα το κοβω δυσκολο το ματς.Μακαρι να περασετε ομως !

Εδω μιλαμε για μπαλα ομως.

λοιπον εφυγαν οι κοτσολης, σαρμιεντο, ζουραφσκι, κωτσιος, φωτακης, κυριακος και με τον παρα ειναι περιεργη η φαση, αφου επικρατει ενα αλαλουμ με το τι λεει ο μανατζερ σχετικα με τη ρητρα αγορας του και τωρα νομιζω του εχει γινε διακοπη συμβολαιου
τωρα ποιοι ηρθαν…χεστα :lol: (μονο ο σιμιτς του οφη και ο μαλαρτζ λογικα ειναι γνωστοι…ααα και ο τριποτσερης :lol::lol:)
γεματη κενα η ομαδα, αν δεν γινουν μεταγραφες δεν μας βλεπω καλα

O Φλάβιο του Άρη λέγεται ότι πάει ΑΕΛ. Και καλά φεύγει από τον Άρη επειδή δημιούργησε προβλήματα που δεν λογιζόταν για βασικός. Αν πάει στην ΑΕΛ όμως και παίζει βασικός θα είναι κρίμα για ένα ταλέντο σαν τον Μπουκουβάλα. Αν δεν τον θέλετε δώστε τον στον ΠΑΟΚ :slight_smile:

κριμα ειναι που ο μπουκουβαλας δεν αρπαξε την ευκαιρια… και λεγαμε τωρα θα παρει μπρος, τωρα θα ειναι πιο σοβαρος,τωρα,τωρα,τωρα, και ολο στο ιδιο επιπεδο ειναι…

ειμαι απο τους πρωτους που ελεγα οτι πρεπει να παιζει…

αλλα τωρα λεω… [SIZE=“4”]ΝΕΧΤ[/SIZE]

πραγματικα ο μπουκουβαλας πολυ στασιμος, πριν 2 χρονια ολοι πιστευαμε πως θα εχει τρομερη εξελιξη, αλλα…

Ελληνικό πρωτάθλημα forever. Διώχνουν λέει τον Γιαννακόπουλο από την ΑΕΛ επειδή είπε την αλήθεια και όχι ότι σφάχτηκε η ομάδα του στον αγώνα με τον ΠΑΟΚ όπως η ΑΕΛ ήθελε να πιστεύει η κοινή γνώμη. #-o#-o

απιστευτη ντροπη…φτου σας…

ελπιζω να καταλαβε ο κοσμος τι παιζετε στο παρασκηνιο και τι ηθελε να πετυχει η αελ αλλα και η προηγουμενη ομαδα που επαιξε στη τουμπα και εφαγε 4 και επεμενε για “σφαγη” απτον διαιτητη.Ολα επικοινωνιακα τρικ για να κερδισουν κατι οι ομαδες στον επομενο αγωνα…ουστ

ναι για αυτο διωχνουν τον γιαννακοπουλο!!!

επειδη και καλα οι monsters τα πηραν επειδη δεν ηθελε να σχολιασει τη φαση :!::!::!:
ο γιαννακοπουλος φευγει γιατι ειχε δημιουργησει μεγαλο θεμα με το ιατρικο επιτελειο και τη διοικηση, και επιπλεον φετος δεν επαιξε τιποτα, ολο τραυματιας

ολα για τον παοκ γινονται ε?

κατα τα αλλα, εχετε το θρασος να μιλατε κιολας? αν κερδιζε η αελ με ιδια φαση τωρα ποιος θα σας ακουγε
κατα τα αλλα, ο μεγας παοκ και ο κοσμος του δεν θελει να ευνοειται η ομαδα…και το επισημαινει οταν ευνοειται

Eπειδή παραέγινε με τον καθένα να λέει ότι να ναι, πες μου ένα ματς στο οποίο διαμαρτυρήθηκε κάποιος οπαδός του ΠΑΟΚ στο φόρουμ για ένα φάουλ που δεν δόθηκε υπέρ του ΠΑΟΚ και μόνο γι αυτό. Τις υποθέσεις για το τι θα κάναμε αν δεν μας έδινε ένα φάουλ ο διαιτητής άστες κατά μέρος. Άσε που και στο ματς ΠΑΟΚ-ΑΕΛ σε πιο πολλές φάσεις αδικήθηκε ο ΠΑΟΚ από τον διαιτητή παρά η ΑΕΛ.

Υ.Γ: Εκτός των άλλων δεν θεωρώ ότι έκανε φάουλ ο Βιερίνια. Την φάση την είδα πολύ πεταχτά οπότε δεν μπορώ να πω με σιγουριά. Τα παραπάνω που έγραψα είναι για την περίπτωση που όντως έγινε φάουλ.
ΥΓ2: Όλες οι εφημερίδες και τα site λένε ότι η απομάκρυνση Γιαννακόπουλου έγινε με αφορμή τις δηλώσεις του. Δεν ξέρω τους άλλους λόγους και ούτε με ενδιαφέρουν. Το γεγονός όμως είναι ότι τα άκουσε για τις δηλώσεις του και από τους οπαδούς και από τη διοίκηση της Λάρισας. Γιατί; Επειδή αποκάλυψε ότι ο συμπαίκτης του του είπε ότι πράγματι κλώτσησε τον Χαλκιά.

τι τσακωνεστε ρε σεις? πρωταθλημα δεν θα παρετε…

Έτσι. Είμαστε καταδικασμένοι σε αιώνια δυστυχία…

Έτσι όπως τα λέει ο crabsody είναι, δυστυχώς οι οπαδοί θέλουν στην ομάδα τους παμπλογκαρσίες να σκούζουν συνεχώς για τη διαιτησία (και τον Ολυπιακό ενίοτε) και να χώνουν και κάνα αδερφίστικο μπουκέτο άμα λάχει.

Aδερφές είναι κάτι ντιογκίτες που χτυπάνε στα μουλωχτά και όταν την τρώνε στα ίσια κάνουν τις κοτούλες.

Αχαχαχαχαχα!
“Στα ίσια” λέει…

Ωραία αντίληψη έχεις για την έννοια “στα ίσια”.

Εγώ πάλι νομίζω ότι στα ίσια ήταν τα δυο παστέλια που σας έχωσε η ντιογκίτσα πέρσι και φέτος. :smiley:

Σε βαριέμαι. Άστο καληνύχτα. Συγχαρητήρια σου δίνω για τα παστέλια που μας έχωσε ο ντιόγκος.

:frowning:

σημερα εχει τελικο μουντιαλ…:?

αν δεν κερδισουμε και σημερα αντε να δουμε πως θα σωθουμε…
αν και γινονται σοβαρες μεταγραφες…
και μια super σε λιγες μερες…:-k

αλλα τα λαθη δεν σβηνουν ετσι…
τα λεγαμε περισυ οτι εχουν γινει τραγικα λαθη, και ολοι τοτε ειπαν οτι δεν ξερουμε και δεν εχουμε δικαιο…
και δυστυχως ειχαμε …:?

και λαθη σε ολα σχεδον τα επιπεδα…:?