ΑΕΛ

Α, και σε περίπτωση που δεν το έχεις παρει χαμπάρι η παε ΑΕΛ πωλείται 470 χιλιάρικα. Πρόσεξε. Η Παε ΑΕΛ. Το προπονητικό κέντρο στα Δέντρα είναι Lafarm δεν είναι αελ. Αυτό άμα θέλει στο πουλάει δεν το αναφέρει όμως πουθενά. Αμα θέλει σου λέει το πουλάω 2 μύρια και αν θες. Αμα γουστάρει το γκρεμίζει και φτιάχνει εργοστάσιο φέτας που λέει ο λόγος.

και για χιλιοστή φορά(τζάμπα γράφω…??) θα του το πάρουμε αλλιώς…να ζήσει ο τυρναβος…

…αυτός δεν είναι ο μόνος που ενδαφέρεται???:):!:

Ίσως ενδιαφέρεται πιο πολύ αλλα είναι κι αλλοι. Ο Μπρέζας που είναι ιδιοκτήτης του Τυρνάβου, ο Ολιβέρ που ήταν και το καλοκαίρι υποψηφιος. Φαντάζομαι τις επόμενες μέρες θα ακουστούν κι άλλα ονόματα.

Υ.Γ. Αυτή τη φορά πάντως, έπραξε σοφά ο Πλεξίδας και δεν ήρθε στο γήπεδο. Σοβαρά! [B]Προφανώς θα μπορεί πλέον, έστω εξ αποστάσεως, να ασκεί και χρέη διασώστη στο Αλκαζάρ, καθώς όπως μας καταγγέλθηκε, ζήτησε εισιτήριο απ’ τα παιδιά του Ερυθρού Σταυρού, προκειμένου να παρευρίσκονται στα ματς, με συνέπεια να απέχουν![/B]

Σπάει όλα τα ρεκόρ ο Βαγγέλας.

1)Αλέκος Βοσνιάδης
2)Κώστας Παναγόπουλος
3)Θωμάς Γράφας
4)Παναγιώτης Τζαναβάρας
5)Σούλης Παπαδόπουλος
6) ?

εγω απορω τι σοι συμβολαια υπογραφουν? με το μηνα? ανοιχτα συμβολαια? part time? τι σκατα

…freelancer:lol: :):!:

το θέμα και το ερωτηματικό είναι πως προπονητές και παίχτες έρχονται σε αυτήν την ομάδα και γιατί. οχι το πόσοι είναι.

όλοι γήπεδο σήμερα. στο ημίχρονο για τους οπαδούς θα υπάρχει κλήρωση με δώρο έναν… πυροσβεστήρα .!!!
:bow2::lol3::lol3::lol3::bow2:

τα δάκρυα μου απο το γέλιο που έριξα όταν μου το είπαν, γέμισαν τα πάντα γύρω μου. ναι ρε βαγγελη πλεξιδα, ναι!!

Παναξια η ΑΕΛ στα play off σε ενα παιχνιδι διαφημηση του (ελληνικου) ποδοσφαιρου με τον Πανενκα…ε τον Περονε …να αστοχει κατα…λαθος
.Ε,μπαλα ειναι …ολα μπαινουν κι ολα χανονται…

Μεταξυ μας κι εγω ΑΕΛ ηθελα,να χαθουν οι πελατιακες σχεσεις ετσι απλα…???

Εμεις αλλοι μαλακες απο εκει…

  1. συμφωνώ για τις πελατειακές σχέσεις, δεν πιστεύω οτι μπορούμε να κερδίσουμε έστω ενα ματς με εσάς. η αλήθεια να λέγεται,
    2, ο περονε ειναι για πολλές σφαλιάρες. πάντα ετσι τα εκτελεί, αλλά είναι για ΠΟΛΛΕΣ!
    3 . ο ηρακλης με αυτή την ήττα έχασε βαθμούς απο τα πλει οφ. δεν ξέρω ποια η λογική.
  2. ενδεικτικό σχόλιο ηρακληδων για τον διαιτητή (αποβολή προπονητή της αελ ,0-9 οι κάρτες, πέναλτι στο 96, 2 ανύπαρκτα κορνερ στο τελος, και 4 φάουλ με τις αντίστοιχες κάρτες απο το πουθενά εξω απο την περιοχή ΜΕΤΑ το γκολ της αελ)

[B][U]xilia xronia[/U][/B]

παιδια η αληθεια ειναι [B]απο το 83 και μετα ο διαιτητης μας εδωσε πολλα φαουλ(αμφισβητουμενα) γυρω απο την περιοχη.το πεναλντι τραβηγμενο θα ελεγα[/B].μετα επικρατησε το χαος για 10 λεπτα και απλα ο περρονε την εσκαψε στα χερια του τερματοφυλακα που απλα περιμενε και δεν κουνηθηκε καν.
[B]το σπρωξιμο δεν ξερω αν πηγαινε για μας ή για να μην μπει η λαρισα.[/B]
το θεμα ειναι να κερδισουμε τωρα την ξανθη και να μπουμε δυνατοι στα πλευ οφ.

πλεξιδας. ο άνθρωπος ειναι για…
2 ματς με τον τυρναβο που είναι ΔΙΚΙΑ μας ομάδα, και δεν τα πήραμε(και τα δυο οπως θα “επρεπε”). το ενα ειδικά, που ήταν απο πριν… δικό μας…
ματς μέσα στην καρδιτσα, με 3 μέρες νωρίτερα να είναι στην γιορτή της επς καρδιτσας με όλους τους ανθρώπους της καρδιτσας μαζί του, ΚΑΙ ΧΑΣΑΜΕ!! ΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧ
6 προπονητές, κανένας γιατρός για ενα διάστημα,χωρίς εξετάσεις, καραβάνια παιχτών, και απίστευτες ιστορίες που δεν είναι για εδώ μέσα…
χεστήκαμε για τα πλει οφ. αυτός να φύγει και θα ειναι σαν να ανεβήκαμε.

εγω θεωρό οτι αελ και ολυμπιακος βολου κοροϊδεύουν τον κόσμο τους. απλά και ξάστερα.

κοιτούσα τώρα στατιστικά γιατι δεν το εχω παρακολουθήσει το πρωτάθλημα τόσο εξαιτίας του μ-πλεξιδα.

έχουμε φάει 11 γκολ. σε 3 ματς έχουμε φαει 6. δηλαδή σχεδόν σε ενα πρωτάθλημα εκτος από των 3 ματς(ένα με τον ολυμπιακό…) έχουμε δεχθεί 5 γκολ!! καθόλου άσχημα. αυτό ισως ηταν ένας οδηγός για τα πλευ οφ αν δεν υπήρχαν οι 7 βαθμοί διαφορά, και αν ο ηρακλης δεν ήταν καλύτερη ομάδα απο εμάς.

βέβαια κατι μου λέει οτι θα παλέψουμε για την τελευταία θέση :stuck_out_tongue:

οπαδοι ηρακλη

[B]lost in blue[/B]

καλυτερα να το εβγαζε αουτ παρα ετσι οπως το εκτελεσε [U].ουτως η αλλως το πεναλτι δεν ηταν[/U] και θα ηταν κριμα να ευστοχησει γι αυτο λεω καλυτερα να το εκτελουσε αουτ .

[B]Dimitris Chris[/B]

Για μένα νιώθω εντάξει με την ομάδα μου που έχασε το πέναλτι. Θα ήταν τελείως άδικο να παίρναμε το Χ σε ένα ματς που δεν το αξίζαμε. Η ομάδα σήμερα ήταν ψιλό αδιάφορη (με βάση την απόδοση των παικτών) και η Λάρισα καιγόταν. Έπαιξε καλύτερα και κέρδισε. [B]Από το γκολ της Λάρισας και μετά πολλά φαλτσοσφυρίγματα υπέρ του Ηρακλή[/B]ς [B][U]Ο διαιτητής ήθελε την Λαμία στα πλέι-οφ. Ήταν ξεκάθαρο[/U][/B]! Εγώ προσωπικά [U]με το που βλέπω ότι έδωσε πέναλτι λύθηκα στα γέλια… Το ίδιο και όλοι γύρω μου[/U]…

και μετα αναρωτιόμαστε γιατί έδειραν τους ανθρώπους του οτε τιβι(λες και δεν γινόταν με αλλον τροπο βεβαια…)

[B]BlueSky[/B]

Ο Ηρακλης δεν θελει να του δινουν τετοια πεναλντυ,δεν του εχουν δωσει ΠΟΤΕ τετοια πεναλντυ και σημερα του δωσανε προφανως λογω Πανουργια(λαμια).Δεν θα παρουμε κυριοι,ευχαριστουμε.θελουμε διαιτησιες 50-50,οχι το σημερινο χαλι.

[B]Maevius[/B]

Είδα επίσης έναν διαιτητή μετά το 0-1 να με παίζει λες και είμαι ο Ολυμπιακός. Αντιλήφθηκα ποιός έπρεπε να μπει μαζί με την ομάδα μου στα play off.η λαμια… Ξενέρωσα…

Το ότι δίνεις το ματς με τόσο εξόφθαλμο τρόπο γιατί οι άλλοι δεν μπορούν να το πάρουν με εκνεύρισε!!Επειδή είδα όλα τα ματς της ομάδας μου φέτος μπορώ να καταλάβω οτί το έδωσαν αλλά δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί…

Αν η Λαμία μπορεί να κάνει τόσο αισθητή την παρουσία της σε ματς που η ίδια δεν αγωνίζεται, φαντάσου τι θα βλέπαμε στα play off.

[B]dexter112974[/B]

Σήμερα δεν ήμασταν αυτοί που έπρεπε αλλά έχουμε τη δικαιολογία του τεράστιας σημασίας αγώνα της πέμπτης.
[B]Ο διαιτητής δεν έχει καμιά δικαιολογία, μπράβο στον περόνε για την ενέργεια του (είχε μιλήσει κανένα πεντάλεπτο με τον τερματά της αελ στη διακοπή).[/B]:lol:
Όσο για τη λαμία αγωνιστικά σίγουρα άξιζε περισσότερο τα πλέυ οφς από την αελ αλλά με διαιτησίες σαν τη σημερινή (και άλλες αρκετές) και τις συνεχείς άστοχες δηλώσεις του προέδρου της κατάφερε να κερδίσει την αντιπάθεια πολλών…

Διάβασε περισσότερα στο: ΑΕΛ στα πλέι οφ στο… θρίλερ του Καυτανζογλείου! (vid) | gazzetta.gr
Follow us: @gazzetta_gr on Twitter | gazzetta.gr on Facebook

και αεκ. (γελάω. ασχολούνται όλοι)

[B]Craster’s Keep[/B]

Καποιοι δεν ηθελαν να μεταδοθει το παιχνιδι που θα καθομουν και εγω σαν ΑΕΚτζης να παρακολουθησω με μεγαλο ενδιαφερον, γιατί; [B]Για να μην δουμε τα αισχη; Ποια απ’ ολα; Τα κορακια που ηθελαν την Λαμια στα πλειοφ ή τον Ηρακλη που ηθελε την Λαρισα. Γιατι ο Ηρα να μπει με 7 βαθμους και οχι 9; Γιατι η Λαμια ειναι πιο επικινδυνη απο την ΑΕΛ; Θα του δωσει η ΑΕΛ βαθμους στα πλειοφ διαβαζω. Τοτε γιατι μπηκε στα πλειοφ η ΑΕΛ;[/B]

καμία άνοδος και καμία αελ

[B][I]
αλήθεια-πάμε-για-άνοδο?[/I][/B]

http://www.vissini.gr/αλήθεια-πάμε-για-άνοδο/

εχει κανεις την διαθεση να μου εξηγησει τι ακριβως εχει γινει με το γηπεδο σας και αν το AEL FC arena απλα αραχνιαζει ;

αραχνιάζει… περνάς απ’έξω και πιάνεται η καρδιά σου. σημειωτέον, δεν έχουν ολοκληρωθεί τα έργα (ανάπλαση χώρου κλπ)

το γήπεδο ανήκει στη “Γήπεδο ΑΕ” εταιρεία του Πηλαδάκη. τα έξοδα ήταν πολλά για να το νοικιάζει η ομάδα όσο είναι/ήταν Β και Γ εθνική, μπαίνει και ο Πλεξίδας στη μέση και το πράμα γαμιέται…

ο crimson λογικά θα τα ξέρει καλύτερα

μακριά απο το θέμα του γηπέδου. δεν υπάρχει ομάδα ΑΕΛ αυτή τη στιγμή. μόνο εταιρία. όταν ξαναυπαρξει αελ, το συζητάμε.

κατά τα άλλα, [B]νίκη με 2-3[/B] μέσα σε παναχαικη σήμερα, αν και [B]χάναμε 2 φορές[/B], με [B]κόκκινη [/B]απο το [B]40[/B], και τρώγοντας [B]γκολ απο τα 30+ μέτρα[/B](πρέπει να το δει κάποιος…).
το ενα σχόλιο είναι οτι κερδίζει ματς η φανέλα μας μόνο χωρίς να έχουμε άλλους στα όποια πόστα από οτι φαινεται, και το άλλο είναι οτι αν αυτή είναι η δεύτερη του άλλου ομίλου, κατάλαβα πως μοιάζει η αεκ μπαρτσελονα.
εικόνα παιδικής χαράς η παναχαικη, με την αελ να την παίζει με 10 παίχτες και με έναν μόνο του μπροστά(τον μπογιοβιτς που ακόμη τρώει ξύλο, και γιαντση μετα) να της βάζει 3 γκολ σε αυτό το διάστημα.
όπως και να έχει, ηρακλης και αεκ στην α εθνικη.

ο γιαντσης εχει 2στα2 στα τελευταία του σουτ. ολα μόλις μπαίνει απο πάγκο.

σαν σήμερα σήκωσε πρωτάθλημα η ομάδα.

…σπουδαία μέρα για το επαρχιακό, αλλά κυρίως για το Ελληνικό ποδόσφαιρο:):!:

Τελειωμό δεν έχουν τα απίστευτα που συμβαίνουν στην ΑΕΛ. Ένα ακόμη απίστευτο περιστατικό έλαβε χώρα το πρωί της Τετάρτης στο Μέγαρο της Αστυνομίας της Λάρισας. Ήταν λίγο μετά τις 10 όταν δυο παίκτες της ΑΕΛ ο Ελιομάρ και ο Πίντο πέρασαν τις πύλες του Μεγάρου για ένα? γνήσιο της υπογραφής.

Οι δυο παίκτες της ΑΕΛ βρέθηκαν στο Αστυνομικό Μέγαρο για να εξασφαλίσουν το γνήσιο της υπογραφής σε έγγραφα σχετικά με μη οφειλές της ΠΑΕ ΑΕΛ προς το πρόσωπο τους. Κι αν ως εδώ όλα έμοιαζαν απολύτως φυσιολογικά η κατάληξη της επίσκεψης τους ήταν ?. απίστευτη.

Οι αστυνομικοί διαπίστωσαν πως οι δυο παίκτες της ΑΕΛ[B] δεν είχαν άδεια παραμονής στη χώρα και αμφότεροι κατέληξαν στο? κρατητήριο κατηγορούμενοι για παράνομη είσοδο στη χώρα. Πλέον αναμένεται να αφεθούν ελεύθεροι με τη διαβεβαίωση πως θα εγκαταλείψουν την Ελλάδα μέσα σε διάστημα 30 ημερών ειδάλλως θα συλληφθούν εκ νέου.

Επίσης σαν να μη φτάνει η περιπέτεια των δυο παικτών ελλοχεύει ο κίνδυνος για την ΠΑΕ ΑΕΛ ο εισαγγελέας να της ασκήσει ποινική δίωξη για απασχόληση παράνομων μεταναστών?.[/B]

Πόσο καλτιλα αυτή η …ομάδα