Αγαπημένος μουσικος/τραγουδιστης

Επειδη ειναι 4 παρα και βαριεμαι να διαβασω Χημεια Κατευθυνσης, ειπα να σπαμμαρω λιγακι στο rocking. :smiley:

Ζηταμε τον αγαπημενο/ους σας μουσικο/ους που εκτος του να παιζουν καποιο οργανο τραγουδανε κιολας στη μπαντα τους.

Βαζω πολλ ετσι για να βρισκεται, επειδη δε ζηταμε τον καλυτερο αλλα τον αγαπημενο.

Αρα μη μου πει κανεις γιατι δεν εβαλες τον ταδε, γιατι βαζω τους δικους μου αγαπημενους.

Ασε που οι καμμενοι Μεταλλιφανς θα βγαλετε Hetfield με αυτοδυναμια. :stuck_out_tongue:

ΥΓ.: Νταξ, ο Neil Young δεν ειναι ακριβως σε μπαντα, αλλα ειμαι φανμποης και τον εθελω. :smiley:

Δεν εβαλες τον Jack bruce, αρα δεν ψηφιζω και μην μου πεις δεν ειναι ο αγαπημενος μου:p:p
anyway, πρωτο ποστ

κατσε διαβασε ρε:bleh:

yeah,yeah,yeaaaaaaaaaaaaaaaaaaah…
hetfield ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ
αλλα αγαπαμε κ λεμυ κ μπελαμι!

Καλά σου λέει ρε συ, πήγαινε για διάβασε, και άσε τα άκυρα πολ! :roll:

lemmys 8)

Geddy Lee και Phil Lynott από το poll.
Ιron Aris, όντως βαριόσουνα χθες βράδυ… :lol::lol::lol:

Bασικα, εκτος αυτου, ακουγα και Rush και εψαχνα ενα τροπο να εξυψωσουμε το Geddy. 8) :lol:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=5738&highlight=%EC%EF%F5%F3%E9%EA%EF%E9

:slight_smile:

Dave Gilmour:!:

Οκ, ο Geddy είναι μοναδικός, είναι ανεπανάληπτος, είναι μουσικάρα, είναι παιχτούρα (καλά τα πάω;), είναι συνθέτης ολκής, είναι εκπληκτικός και, βέβαια, είναι ο δεύτερος καλύτερος μουσικός του πλανήτη…
Πρώτος είναι ο ντράμμερ του…:lol::lol::lol:

Aσε που ειναι και παιδαρας …τζοβενο λαιμαι. :smiley:

Ε, κι ο ντραμμερ του καλος ειναι. :roll:

fuck yeah James8)

…τι να λεμε τωρα…
Τζειμς ρε!
Παλαιοτερα ηταν κ εμενα ο αγαπημενος μου αλλα αφου λειπουν κατι τυποι οπως Καβαλερα, Dane, Petrozza, Morello κλπ, εμεινα εκει

Ολοι.

Τον κιθαρίστα τον αναφέραμε;
Αυτόν τον ξανθούλη με το μαλλί το έτσι…
Και αυτόν κακό δεν τον λες…

Ρε μαλακα ξεκολλα …σα σκορπιονιστες κανουμε. :lol:

(νο οφφενς ε …θα ελεγα μεηντεναδες, αλλα δε με παιρνει :D)

Ρε μάστορα, δεν ξεκόλησα 20 χρόνια, θα το κάνω τώρα στα γεράματα; Δε γίνονται αυτά…
YΓ. Πάμε πάλι για off topic #-o :lol: :stuck_out_tongue:

Aν εβαζες Waters απο Floyd θα ψηφιζα αυτον! Αλλα ως εχειν, Μπελαμης :slight_smile:

Aπο poll Gilmour… Aλλά!
Robert Plant!

Σβήστηκε το ποστ μου? :-k

Επαναλαμβάνω… Ian Anderson (φλάουτο-φωνή) , Phil Collins (τύμπανα-φωνή) 8)