5 δισκους που εσεις λατρευετε αλλα τρωτε κραξιμο απο τους φιλους σας

ολοι εχουμε τις αγαπημενες μας βλακειες η και οχι απαραιτητα βλακειες για τις οποιες τρωμε κραξιμο απο τους φιλους μας, αυτο δεν εχει σχεση τοσο με την ποιοτητα των αλμπουμ οσο με την ποιοτητα των φιλων μας :lol::lol::lol:πειτε τον καημο σας, βγαλτε το απο μεσα σας!!:stuck_out_tongue:

Δε μου 'ρχεται τίποτα. Έχω καλούς φίλους. 8O

Η δεν σου λενε ολη την αληθεια :lol::lol::lol::lol:

Έχω στύψει το κεφάλι μου και δε μπορώ να βρώ με τίποτα 5. Ένας όμως για τον οποίο έχω φάει ανελέητο κράξιμο αλλά προσκυνώ ταπεινά είναι αυτός. Σκίζει από το πρώτο δευτερόλεπτο ως το τελευταίο, και το δεύτερο κομμάτι, Southern Sun, είναι έξω από αυτό το γαλαξία.

Αν θυμηθώ και άλλους θα επανέλθω…

Πφφφφ… παρα πολλα. Εαν θα πρεπε να ξεχωρισω καποια, σωνει και καλα…

Ωρα για μερικες αληθειες:

Dissection - Reinkaos
Judas Priest - Demolition
The Gathering - Almost A Dance
Amorphis - Far From The Sun
Dragonforce - Sonic Firestorm

Δεν τα λατρευω ολα ε, προς Θεου!! Αλλα γι αυτα πρεπει να χω φαει το περισσοτερο κραξιμο.

Edit: Τα μπιτια δεν ειναι το φορτε μου, αλλα το αποπανω το χα ακουσει οταν βγηκε και πραγματικα δεν ειναι ασχημο. Μονο που οι φιλοιμ δε θα με κραζαν ποτε για κατι τετοιο, αυτοι με το δωσανε ξερωγω. =p

Edit2: α και Metallica - Load μονο και μονο επειδη ειναι το δευτερο αγαπημενομ απο δαυτους. α και St. Anger. Ειναι πολλα γμτεν.

Ναι!
Το Southern Sun γαμεί, απλά επικό!

Ω ναι… εχω φαει κραξιμο και εγω για αυτον τον δισκο. Πρεπει να ειναι ο μονος δισκος του ειδους που εχω αγορασει και τον ακουω μεχρι σημερα

Θυμηθηκα αφορμη σπασιματος απο τους μεταλλαδες της (τοτε) παρεας


Diorama - Her Liquid Arms. Συγκλονιστικη ΔΙΣΚΑΡΑ.

Edit: E-Minor σκαλωμα τρελο. Ο ηχος απ το youtube παιζει να ναι καπως: http://www.youtube.com/watch?v=6E5krDX67vo

Eπισης αυτο ειχε “σοκαρει” γνωστους μου, οταν ειπα πως το αγορασα…:!:

Περα απο την Bunkka και το Best του Eminem, εχω φαει κραξιμο επειδη ομολογησα πως που και που βαζω και ακουω το CD της Lady Gaga, αλλα δεν το εχω και αυθεντικο κιολας οπως τα προαναφερθεντα

ΥΓ

Ting Tings!!!

Ε ας πω και γω τα δικα μου…
Metallica- st anger
pyogenesis- twinaleblood
stuck mojo-rising
foreigner- 4
del tha funkee homosapien- i wish my brother george was here! ξερετε αυτο με το επος MISTADOBALINA:lol::lol::lol::lol::lol:

Μάλιστα…μόλις βρήκες άλλο ένα φίλο σου που θα σε κράξει…:lol::lol::stuck_out_tongue:

κραξε κραξε…:lol: εσυ γιατι δεν λες για γκαρντιαν? λιγα εχεις ακουσει??:lol::lol::lol::lol::lol:

Ο κολλητός μου με κράζει για οτιδήποτε thrash, death ή black ακούω. Οτιδήποτε.

Το βασικό του επιχείρημα / "στην είπα τώρα¨, είναι το ¨εσύ που ακούς Dimmu Borgir…¨

Μα το μόνο που έχω από Dimmu Borgir στη δισκοθήκη μου, είναι ένα CD τζαμπέ από το Hammer! #-o

εμ να μην σε κραξει ο ανθρωπος, ακους εκει[SIZE=“4”]1[/SIZE] ολοκληρο CD!!!:lol::lol: ευτυχως δεν μου αρεσουν ουτε αυτοι ουτε οι φιλθ και αλλα τετοια παρομοια οποτε γλυτωνω λιγο κραξιμο!!:slight_smile: απο τους φιλους μου τουλαχιστον γιατι υπαρχουν και αυτοι που γουσταρουν και θα με κραξουν:p…ελευθερα παιδια…!
ΥΓ.ΟΙ ARMY OF LOVERS ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΙ!:stuck_out_tongue:



[-X Aμπαλοι ολοι τους…

Αν σε κράζουν γι’αυτόν τον δίσκο είναι άσχετοι. Aπό τους καλύτερους της δεκαετίας.

κατι σαν αυτο…μα γιατι ρε παιδια δεν καταλαβαινω…

Limp Bizkit-Chocolate Starfish
Lost Prophets-Start Something
Metallica-Reload
Puressence-Don’t Forget To Remember(καποτε τους σιχαινομουν αλλα μετα απ’αυτο αλλαξα γνωμη).

Όλοι οι metal δίσκοι μου :stuck_out_tongue:

τι δεν καταλαβαινεις?? αφου πολυ πιθανον αυτοκραζεσαι κιολας:lol::lol::lol::lol::lol: