Σταρχιδισμος...Τροπος ζωης ή Θρησκεια?

Σταρχιδισμος ειναι οταν το αφεντικο σου σε βριζει και εσυ τον γραφεις κανονικα και πινεις τον καφε σου, χαλαρα

Σταρχιδισμος ειναι οταν χυνεις πανω σου τον καφε στην παραλια και ενω δεν ηθελες να κανεις μπανιο βουτας, και σαρεσει κιολας. Χεστηκες αν και το ατυχημα εγινε μπροστα σε γκομενακια.

Σταρχιδισμος ειναι οταν τρως αποβολη στο σχολειο και το μονο που σκεφτεσαι ειναι τι θαχει το πρωι η τηλεοραση

Σε παρατησε η γκομενα?!ΓΡΑΨΤΗΝ ΣΤΑ …σου

με λιγα λογια, ο σταρχιδισμος ειναι ενα φιλοσοφικοκοινωνικοπολιτικο ρευμα το οποιο εχει δημιουρχησει και μια αιρεση (δεν εχουμε λογκο).Αντικειμενο του ο γραψαρχιδισμος των παντων οσων μπορουν να μας αναστατωσουν και απλα να περναμε στο φλου τα παντα χωρις να μας καιγεται καρφακι. Χαρακτηριστικο οσων εχουν τον εχουν ασπαστει ειναι το βλεμμα της αγελαδας στο προσωπο τους το οποιο δεν αλοιωνεται δεν παει να χαλασει ο κοσμος. Οσοι ενδιαφερεστε για το αντικειμενο παρακαλω ποσταρετε εδω τις αποψεις σας η και ακραιες περιπτωσεις που τηρησατε την σταση ζωης, ‘‘και μενα στα απαυτα μου!..’’

Στις κοπελες η εκφραση ‘‘στα @@ μου’’ αντικαθισταται με το ‘‘στα μασταρια μου’’.Για τους μπαι και τους λοιπους οτι εχουν ευκαιρο

Συμβουλη, για να ειστε σωστος σταρχιδιστης δεν χρειαζεται να το επιδυκνυετε, το βλεμμα της αγελαδας με το ηλιθιο χαμογελο αρκει.

Σταρχιδιστες ολου του φορουμ ενωθητε!:smiley:

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
σταρχιδισμος + παντελης ελειψη αντιληψης της πραγματικοτητας = αστα να πανε

Συμβουλη, για να ειστε σωστος σταρχιδιστης δεν χρειαζεται να το επιδυκνυετε, το βλεμμα της αγελαδας με το ηλιθιο χαμογελο αρκει.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Κι εγώ σταρχιδιστής είμαι αλλα υπάρχουν κοπέλες και γενικά άτομα π δν μπορω να ξεγράψω έτσι εύκολα

πφφφ

φαλοκράτες

!!!

Νταξε, πανω κατω σε ολους εχει τυχει εστω και ενα συμβαν οπου τα γραψανε ολα κανονικα ;). Αλλα αυτο το βλεμμα της αγελαδας δεν ειναι ακι οτι καλυτερο. Παντος, το καλυτερο σημερα ειναι να ειναι και λιγο σταρχιδιστης το ατομο, και να μην πολυκαιγεται για οτιδηποτε, γιατι ετσι οπως εχει καταντησει ο κοσμος, μονο το ατομο χαλιεται, κανενας αλλος. Καπως ετσι το εχω σκεφτει εγω. ο καθενας για την παρτη του :wink:

Το ο καθένας για παρτη του δεν είναι και τόσο καλη ιδέα. Καταντάει επικίνδυνο

οταν λεω σταρχιδισμος εννοω στις αναποδιες μονο, οχι σε ολα ε!

αυτο του απο πανω

εκει ειναι που φαινεται το αν τον “εχετε” τον σταρχιδισμο ή οχι!

ο σταρχιδισμος ειναι θρησκευτικος τροπος ζωης!!

ειναι ολ δε φοκιν’ ταϊμ, οοοολ δε γουεϊ…
τα ημιμετρα ειναι απλες απομιμησεις!

ρε!δικος μας

χαχαχαχαχαχαχα μιλαμε νταξει το θεμα ΠΡΕΠΕΙ να παει στο podium…δηλωνω θερμο μελος του σταρχιδισμου…μαλιστα εχει λιγους μηνες που οταν μου λεει κατι καποιος φιλος μου,με προλαβαινει πριν του απαντησω και μ λεει “ξερω ξερω,στα αρχιδια σ”…

ενδεικτικο τραγουδι σταρχιδισμου…running out-pretty maids… αντε γειααααα

και ο αρχηγος… http://www.youtube.com/watch?v=isD5_0fScdI

Πωπω γενικος σε ολη την διαρκεια της ζωης μου πρεπει να εχω γραψει καπου στα…10000000 ατομα στα ******* μου.Και ειμαι και 16 ακομα…
σταρχιδισμος=τροπος ζωης+θρησκεια

Συμφωνώ ότι ο σταρχιδισμός rules. Δηλώνω μέγας fun και συγχαίρω τον thread starter, αφού πρώτα δηλώσω ότι κι αυτόν γραμμένο τον έχω…

(Υ.Γ. Χαβαλές, έτσι, η αλήθεια έιναι ότι σε θαυμάζω, μόλις έγινες το νέο μου είδωλο!)

φχαριστω για τα καλα σου λογια…
επισης

τα οφελη του σταρχιδισμου στην υγεια. Λιγοτερο αγχος, καλυτερηυ καρδιακη λειτουργια, συνησταται αυστηρα σε ατομα ανω των 30 και επιβαλετε στους ποδοσφαιροφιλους στην ελλαδα
υπερβολικη δοση της θεραπιες προκαλει λυγδιασμενα μαλλια, σπασιμο κοκαλων απο απροσεξια και μαλακια οπως επισης και γραψιμο απο αλλους8O

μπορει το θρεντ να εχει χιουμοριστικο υποβαθρο αλλα περα απο αυτο ειναι ενα πολυ σοβαρο θεμα και θα επρεπε να μπει κατι αναλογο (αν δεν υπαρχει) στο ποντιουμ. Παπαρδελα εκει σκετηκα να το βαλω αλλα σκεφτηκα οτι ετσι κιαλλιως θα το μετακινουσαν οποτε:wink:

[SPOILER]Im the trouble starter, fuckin instigator.
Im the fear addicted, danger illustrated.

Im a threadstarter, twisted threadstarter
Youre the threadstarter, twisted threadstarter,
Im a threadstarter, twisted threadstarter,.

Im the bitch you hated, filth infatuated.
Yeah. Im the pain you tasted, fell intoxicated.

Im a threadstarter, twisted threadstarter
Youre the threadstarter, twisted threadstarter,
Im a threadstarter, twisted threadstarter,.

Im the self inflicted, mind detonator.
Yeah. Im the one infected, twisted animator.

Im a threadstarter, twisted threadstarter
Youre the threadstarter, twisted threadstarter,
Im a threadstarter, twisted threadstarter,.
… starter… starter…
Starter…

\:D/\:D/:dance::dance:[/SPOILER]

Ξέχασες να αναφέρεις και τη ΣΚΑΤΑ ορθογραφία στα αποτελέσματα του σταρχιδισμού.

Κι εγω σταρχιδιστης δηλωνω και ειμαι κι ολας.
Ενα απο τα κακα του σταρχιδισμου ειναι οτι οι αλλοι νευριαζουν ΠΑΡΑ πολυ μαζι σου επειδη δεν τους παιρνεις ποτε στα σοβαρα, αλλα σταρχιδιασου!

Βασικα ο σταρχιδισμος ειναι κατι απαραιτητο ειδικα στις μερες μας!!!Δηλωνω σταρχιδιστης!!!:smiley:

Μια πιο…επιστημονικη άποψη…

http://www.slang.gr/lemma/show/starxidismos_2829:lol:

wannabe smart-ass=μαλακας

κατι καθηγητες μου στο προαυλιο με προσκαλουσαν σε ‘‘κομμα’’’ σταρχιδιστων:lol::lol:

πα.στ.ε.λι. λεγεται κιολας

γκαντσμακ, σσσσσσσστ!

Ο Σταρχιδισμός φίλε είναι προνόμιο των Καπιταλιστών αλλά και το 1/3 των βουλευτών του Ελληνικού κοινοβουλίου
Ειδικά για τους Πασόκους και τους Δεξιούς

Αλλά σταρχιδιστές είναι και αρκετοί Έλληνες δημόσιοι υπάλληλοι!!!

Γενικά ο σταρχιδισμός σαν έννοια μου την σπάει