Αμαν...γεια

αμαν… επρεπε να συστηθω ε? :stuck_out_tongue: ειναι και αυτα τα μηχανηματα του σατανα που ο θεος να τον εχει καλα για την τεχνολογια που μας προσφερει…τα οποια δεν ξερω να χειριζομαι καλα…τεσπα… ποτε δεν ειναι αργα, γεια χαρα σε ολους και οσο για μενα… μισοτρελος αλκοολικος με λιγο κουλα γουστα στη μουσικη, ψυχολογικα προβληματα λογω ηλικιας και αλλα χαριτωμενα προβληματακια χαρακτηρα:p
με καποιους τα εχουμε πει ηδη… με τους υπολοιπους… τα λεμε…:wink:

Ωραία, και τώρα που συστήθηκες τι κατάλαβες? :lol::lol::p:p:p

Καλωσήρθες, εδώ έχει μπόλικα ρεμάλια μάλλον γι’ αυτό σ’ αρέσει και το μέρος.

Καλά ποστ δε λέω, ήδη έχεις δώσει ρέστα με τα βινυλιακά τόπικ. :smiley: Επειδή όντως δεν τα πας καλά με την τεχνολογία, θα έρθω μια μέρα σπίτι με τη φωτογραφική να αποθανατίσουμε βινύλια σου να τους αποτελειώσουμε όλους εδώ μέσα :lol::lol:

Εδιτ: πες και πόσα εκατοστά είναι το μούσι σου ρε. Μάλλον το πιο μακρύ μούσι στο φόρουμ:lol:

Εγώ πάντως δεν τον καλωσορίζω τον κύριο. [-X Όταν του ζήτησα στο club να βάλει το Rasputin από Turisas μ’ έγραψε στα @@ του, οπότε να πα να γ@μηθεί! :evil:

εσυ πρεπει να εισαι τουριστας:lol::lol: στο μεταλ! ακους εκει τουρισας#-o[-X[-X[-X :lol::lol:
ΥΓ. οτι γραφω ειναι καθαρα προσωπικες μου αποψεις και δεν καθοριζουν σε καμια περιπτωση το προγραμμα του μαγαζιου.

Nωρις το θυμήθηκε ρε! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Και τι ακούω; Εισαι dj και δε βάζεις τραγούδια στον Γραχκους; 1 το κρατούμενο. Για πάμε παρακάτω

@Γρακχους μη νομιζεις και συ έχεις 1 ποιντ μεχρι να με πεις οτι ακουσες ΤΑΝΚ

τιιιιιιι? δεν ακουει Τανκ8O8O8O8O και θελει ο κωλος του τουρισας…ε αν οχι!!!

Αστα αστα

Ρε γίδια, γράφω πουθενά μωρέ ότι είμαι πωρωμένος με Τουρίσας; Αυτή τη διασκευή ήθελα ν’ ακούσω επειδή εκείνη τη στιγμή ταίριαζε απόλυτα με τις μουσικές επιλογές στο μαγαζί (ΞΕΡΕΙ Ο ΑΟΥΤΛΟ :roll:) έτσι για να κάνουμε χαβαλέ. Αυτό με κάνει τουρίστα δηλαδή; Ουστ! :stuck_out_tongue:

Καπετάνιε, ξεκόλλα με τους Τανκ! Ναι είναι βαρύ το παράπτωμά μου και έπρεπε να τους έχω ακούσει εδώ και χρόνια αλλά έννοια σου, ο καιρός γαρ εγγύς. :smiley:

Ελα ρε πλακα κανουμε:) το ξερω πως περασες καλα… προτιμω το οριτζιναλ και την διασκευη δεν την εχω:):stuck_out_tongue:

Φιλαράκι μη με λές εμένα ξεκόλλα γιατι αμα ακούσεις και κολλήσεις καθόλου μετα θα σε λέω εγω ετσι.