Διπλωμα οδηγησης κουτιου

Θέλω ενα δίπλωμα οχι του κουτιου.
Απλά ενα δίπλωμα για κουτι,αμαξι δηλαδη.
Πειτε καμια σχολή που να ναι πιο φθηνη και απο τις φθηνες και για να σας προλαβω δεν με ενδιαφερει να λαδωσω.

Aν δεν λαδωσεις,διπλωμα δεν παιρνεις

Προσωπικα δε λαδωσα, αλλα μια χαρα το πηρα και αρκετοι φιλοι μου που ξερω…εγω ο μαγκας και καλα

εδω θεσσαλονικη βεβαια, αθηνα δεν ξερω τι παιζει

Ε δεν δεχομαι να τους σκασω 200 ευρω παραπανω.
Ημουνα σιγουρος και περιμενα απαντηση απο σενα αλλα βρες μια διεξοδο και πες καμια σχολη.

βγάλε το δίπλωμα στην Επαρχία. Και πιο φτηνά και χωρίς λάδι.

Ναι το σκεφτηκα αλλα δεν παιζει να παω επαρχια δεν υπαρχει ο χρονος και φανταζομαι οτι θα πρεπει να παω τουλαχιστον για τις ελαχιστες ωρες.

Ναι όντως. Εγώ Πάτρα έδωσα με 650.

έχω ακουσει και με 300 ευρώ στην Κομοτηνή νομιζω!!!

Τέσπα, για Αθήνα δεν ξέρω.

Θεωρω εξωφρενικα πολλα τα 1000 ευρω ακομα και τα 800,εγω βρηκα ενα ωραιοτατο αμαξακι του 90 με 500 ευρω μου φαινεται γελοιο το διπλωμα μου να ναι πιο ακριβο απο το αμαξι μου.

Aγορασε το πηγαινε το για αποσυρση και παρε πισω 1000.Κερδος 500 ευρω

Εισαί θεός αυτό σκέφτηκα και γω.

Καραβίτης αν σε βολευει περιοχη ζωγραφου, εγω εκεί το εβγαλα εννοειται χωρις λαδωμα και με τη πρώτη, και ο τύπος πραγαματικά σε μαθαίνει, μόνο κακό οτι δεν σε αφήνει να δώσεις αν δεν είναι σίγουρος ότι το έχεις.super.Για να καταλάβεις τι θεούλης είναι στη μαρκίζα του γράφει διπλώματα χωρίς λαδώματα.respect.

βγαλε φωτο το ‘‘διπλωματα χωρις λαδωματα’’ και ανεβασε τη

χεχεχεχε!!!
πρεπει να γινει, αν περάσω καμιά μερα και το θυμηθώ θα το κάνω!!!
Δεν είναι αστείο πάντως ο τύπος είναι(η ηταν) κάτι σαν πρόεδρος σε ενα σχετικο συνδικαλιστικό οργανο του κλάδου τους και εβγαινε σε κάτι τριανταφυλλόπουλους και εκραζε.

To λαδωμα δεν παει στον καθηγητη αλλα στον εξεταστη.
Αρα δεν ειναι στο χερι του…

μα για αυτό είναι τόσο μάγκας, έχει τις άκρες και δεν τους περνάει.
Εχουμε πάρει απο εκει δίπλωμα όλοι οι γνωστοι και οικογένεια μου όλοι χώρις λάδωμα.

δυστυχως ολοι οι γνωστοι μου που ξερω το εχουν παρει μα λαδωμα, και το κακο ειναι πως για να δικαιολογησουν καποια πραγματα οι εξεταστες κοβουν ατομα που αξιζαν να το παρουν.

θελω να βρισω αλλα βαριεμαι να το βαλω σε σποιλερ…

Το λάδωμα είναι τσάμπα λεφτά, πρέπει να 'σαι πολύ κουλός για να μη το περάσεις αλλιώς. Εδώ χωρίς λάδι και ούτε όπισθεν δεν θα 'κανα, αν δεν επέμενε ο δάσκαλος:lol:

Άμα είσαι τέλειος το τσιμπάς και χωρίς λάδι, απλά οι εξεταστές σου κάνουν μουτράκια που δεν τους τα χωσες και μπορεί να σε κόψουν για την πιο μαλακισμένη και μικρή λεπτομέρεια.

Ε οκ, υπάρχουν και τέτοιες περιπτώσεις αλλά άμα είσαι σωστός σε όλα δεν υπάρχει πρόβλημα, όσα λάθη και να προσπαθεί να σου βρει αυτός. Δηλαδή δε πας με πάνω απο 30km/h, αρκεί να θυμηθείς να σταματήσεις σε STOP και διασταυρώσεις:p Παρκάρισμα και οπισθογωνία θέμα practising είναι.

xaxaxaxa

Θα σου προτεινα επαρχια, καθως και τις περισσοτερες φορες δε λαδωνεις. Εγω πχ το πηρα Μυτιληνη κυριλε.
Αλλα απο τη στιγμη που δε παιζει να το κανεις αυτο, ψαχτο με περιοχες, κανε τα τηλεφωνα σου και κατι θα βρεις. Δεν ειναι απιθανο εννοω