Παιχνίδια Παίζουμε;

final fantasy II
σιγουρα οχι το καλυτερο ff, ουτε κανα κατα διανοια, αλλα
ειναι ακομη final fantasy8)

έχει παίξει κανείς red dead redemption?

οχι αλλα με το που τελειώσει η εξεταστική θα το λειώσω…:smiley:

καλά θα κάνεις γιατί γαμάει!!
ειδικά απο γραφικά σκίζει δεν έχω δεί κάτι τόσο ζωντανό. :smiley:

Ναι όντως τα Special Ops στο Veteran είναι καλή φάση 8)

Τερματισα Red Dead:Redemption μολις.Παιχνιδαρα.Το συνηστω σε ολους σας.10/10

ποσο playtime ειχες?

Παλικάρια, άντε γεια: http://www.gamespot.com/pc/action/deusex3/video/6264524

Kυριολεκτικα ομως αντε γεια:D
To πρωτο Ντεους ειναι απο τα καλυτερα παιχνιδια εβερ,ανεξαρτητου κονσολας και ειδους…

Οντοπικ,τερματισα και ψιλοελιωσα το Μπατμαν-αρκαμ ασαηλουμ…τεραστιο παιχνιδι,μακραν το καλυτερο παιχνιδι με υπερηρωα εβερ…

Που το λεει αυτο?Παντως το τερματισα μεσα σε 3 μερες,απολυτου καψιματος.

Τωρα…Απο ντεους εχω παιξει μονο το invisible war,δεν το τερματισα ποτε αλλα ειναι πολυ ωραιο παιχνιδι με ενδιαφερουσα πλοκη.Το αρκαμ ασαηλουμ οπως λες ειναιμακραν το καλυτερο παιχνιδι με υπερηρωα,ΜΕΤΑ το Marvel:Ultimate Alliance το οποιο εχει καλυτερη ιστορια απο το μπατμαν κατα τη γνωμη μου.Βεβαια σε θεμα γραφικων κτλ το μπατμαν ειναι κορυφαιο.

το πιο anticipated παιχνιδι για μενα…

με οδηγο το gameplay του παλιου και οποιες βελτιστοποιησεις κανουν σε αυτο,απλα αναμενεται να ανεβασουν τον πηχη ακομα υψηλοτερα! 4 χρονια δουλειας απτους δημιουργους,δε μπορουν παρα να ανοιξουν τον δρομο για ενα ακομα υπερκλασσικο παιχνιδι

Τοβρηκα το playtime μου στα general stats ηταν.14 ωρες και 48 λεπτα.

κατεβασα dracula the origins,adventure κ ετς…περναει η ωρα…κομπλε…σε σχεση με αλλα βαρετα βλ. nostradamus κτλ

τσέκαρε και το dracula(1,2) αν και παλιά μεγάλες παινχιδαρες…:wink:

http://e3.gamespot.com/video/6265387/?tag=top_stories%3Bimg%3B1

μαμαει άσχημα!!!

μολις ειδα και την press conference της microsoft…
ενδιαφέροντα πράγματα για το χβοχ…:D:D

Εγω ειχα ψηθει για assasins creed στην τωρινη εποχη με την ιστορια να εξελισεται αυτο μου φαινεται ποιο πολυ σαν expansion παρα νεο game τεσπα :frowning:

Πςςςςςςςςςςςςςς!! Γαματο φενεται το assassins, ομως… πολυ γρηγορα δεν το βγαζουν; Συμφωνω με tojara στο οτι μοιαζει πιο πολυ με εξπανσιον του προϊγουμενου του. Ξερω 'γω συνεργαζεται με την υπολοιπη οικογενεια των assassins και μαζι πανε για μεγαλα πραγματα. Οκ, περιμενουμε με αγωνια, εδω ειμαστε να το τερματισουμε κι αυτο! 8)

ναι ρε σεις δεν ειναι το 3 ειναι κατι σαν expansion… το περιμενουμε!!!

στην press conference της EA που τελειωσε πριν λιγο
το gameplay απο το dead space 2 και το trailer απο το star wars the old republic(ταινια χαλαρα!!) τα σπασαν!!! δειτε τα :wink:

Αυτή η Jessica Chobot ασχημούλα εε:p

Οι ώρες του προγράμματος είναι με βάση την αμερική εε?
Οπότε εγώ προσθέτω 7 ώρες?

οχι ρε συ οτι λεει το χρονόμετρο βλέπε…
σε 30 λεπτά εχει η ubisoft δεν ξερω αν θα κάτσω να δω…