Παιχνίδια Παίζουμε;

TUMBLEPOP!!! Ποοο τι παιχνιδαρα ειναι αυτη ρε! το 'χα λιωσει!

Αλλα, βασικα, νομιζω υπαρχει ειδικο θρεντ για ρετρο games.

8)8)8)

Καλό το Cod MW 2, αλλά μικρό ρε γαμώτο :?

Online παιζουμε?
:smiley:

Παιχνίδι ακραία πορωτικό και αρκετά παλιό για όποιον ασχολείται και με το καρτοπαιχίδι Magic the gathering, είναι το Shandalar : Duels of the planeswalkers.

Tο ειχα παιξει παλια,θα το ξαναπροσπαθησω στο μελλον.Yu-gi-oh και μαλακιες,magic the gathering ftw:!:

Ωραίος. Δικός μας είσαι κι εσύ

ξαναεβαλα στο ps3 το resident evil 5 και πορωθηκα παλι.αφου τα εχω ολα infinite δεν με αγγιζει τιποτα:D

cheat?

οχι ρε.το μονο που ειδα πως γινεται infinite ειναι το grenade launcher

ένας φίλος πρόσφατα μ έδωσε το dragon age : origins , φαίνεται ωραίο RPG αλλά θέλει λιώσιμο κ αυτό το καιρό δν έχω χρόνο για τπτ ! :stuck_out_tongue:

θελει αρκετο λιωσιματακι οντως…neverwinter nights σε καλυτερη εκδοση,τετοια φαση

αγριο καψιμο με League of legends!!!
στυλακι dota…
κατεβαστε το φορ φρι και ελατε να καουμε μαζι

τι κατέβασα,εντελώς μαλακία,γραφικα cartoon κυριολεκτικά.Το έπεζα για 2 μήνες μόνο για να δω τους heroe και λιγο τα items μετά βαρέθικα.Πέξε HON.Πάλι το ίδιο,καλύτερα γραφικά απο dota.Αλλα τώρα θέλουν για account να δώσεις 30$ γιατι ήταν φρι.

Το Dragon Age φίλε μου είναι παιχνιδάρα. Είναι τεράστιο, δεν είναι μονοδιάστατο, μπορείς να κάνεις σχεδόν ότι θέλεις και οι επιλογές που κάνεις επηρεάζουν σε μεγάλο βαθμό το παιχνίδι και την εξέλιξή του.
Εγώ το σταμάτησα γιατί όπως είπες και εσύ θέλει λιώσιμο και χάλαγα πάρα μα πάρα πολλές ώρες σε αυτό. Το άφησα και άρχισα το Divinity II: Ego Draconiis. Και αυτό πολύ ωραίο και αρκετά μεγάλο. Ψαξ 'το άμα σου αρέσουν τα RPG και έχεις λιώσει με τις κλασσικότερες σειρές πια Dungeons & Dragons, The Elder Scrolls και Gothic.

Τώρα εννοείται ότι περιμένουμε Diablo III και προσωπικά Gothic IV.

Αν και γενικα τα RPG τεοιου στυλ δε μου αρεσουν αν δεν ειναι MMO (βλεπε WoW), αρχισα να παιζω το Dragon Age επειδη λεγανε οτι ειναι παιχνιδαρα, ξεροντας οτι μαλον θα το βαρεθω και θα το παρατησω, αλλα εχω φαει τρελο σκαλωμα.
Οταν ειμαι στο μαγαζι και δεν εχει κοσμο το λιωνω κανονικα. Ειναι αρκετα μεγαλο παιχνιδι, και οντως δινει μεγαλη βαρυτητα στο πως οι αποφασεις του παιχτη σου επηρεαζουν την εκβαση του του παιχνιδιου, τους συντροφους σου κλπ.
Λογικα σε 1-2 μερες τοι τερματιζω.

Γενικα γαμει και το συνιστω.

ρε σεις παιζει κανεις Demigod απο δω?

εγω που ειδα reviews δεν μου εκανε αισθηση…

Demigod επαιζα εγω για λιγο καιρο. Καλο παιχνιδακι, ιδιο με το Dota ειναι. Αλλα το βαρεθηκα γρηγορα.

Το Dragon Age το τερματισα πριν λιγο. Ωραιο παιχνιδι αλλα το τελος με χαλασε λιγο.
Εκανα τοσο κοπο να ριξω τη γκομενα με τις ατακες και στο τελος δε το πηρα το κοριτσι :frowning:

εγω τωρα επειδη δεν εχω τι να παιξω εβαλα το Loki να δω πως ειναι. Καλο φαινεται.

Εχει καποιος να προτεινει κανενα καλο RPG στα χναρια των Elder Scrolls (Morrowind, Oblivion κλπ κλπ) και Gothic??