Παιχνίδια Παίζουμε;

Έκαψα το Prince of Persia - Warrior Within. Ήταν τόσο καλό (μέχρι και αλτέρνατιβ τέλος είχε) που σχεδόν κλαίω από χαρά. Mέχρι και το σάουντρακ γαμεί (Godsmack). Μπήκε άνετα στα αγαπημένα μου γκέιμς έβερ.

prince of persia,μεγαλη αγαπη to warrior within,αλλα και το Two Thrones…το sands of time δεν εχω παιξει ποτε,ενω επαιξα και το περσινο-διαφορετικο- prince of persia,το οποιο μου φανηκε αρκετα συμπαθητικο αλλα δεν ειχε το feeling των προηγουμενων…

Εγώ πάλι είμαι πιο RPGας. Καλύτερο game ever το The Elder Scrolls III: Morrowind. Το παιχνίδι το έπαιζα πάνω από 4 χρόνια και πάλι δεν μπορούσα να το τερματίσω ολόκληρο. Πάντα κάτι καινούργιο έβρισκα.
Και εννοείται πως το Elder Scrolls IV (κατά κόρον Oblivion) ήταν εξίσου καλό. Αλλά για ιστορικούς και προσωπικούς λόγους προτιμώ Morrowind.

και εγω στηρίζω Morrowind τρελο κόλλημα αλλα και το Oblivion δεν παει πίσω…
εγω ειμαι fan horror adventure(περιμένω alan wake:D) και FPS?


οσο και να απογοήτευσε το mw2(στο multiplayer) το single ειναι και γαμω…
το ιδιο φαίνεται να ειναι και αυτο…
μακάρι να βελτιώσουν το multi γιατί πρέπει να χτυπήσουν και το BC2 που τα έσπασε(δυστυχώς το εχω παίξει πολυ λιγο …:()

Ναι ρε, τα σπάει το Oblivion. Αυτό έλειπε, παιχνίδι από την Bathesda και μάλιστα RPG και να μην είναι τουλάχιστον τέλειο. Σαν να λέμε ότι θα βγάλει μαλακία παιχνίδι ποτέ η Blizzard.
Απλά για εμάς που έχουμε μεγαλώσει με το Morrowind, έχει άλλη σημασία το παλιό και κλασσικό. Το οποίο και απίστευτα γραφικά είχε και ήταν πολύ μπροστά για την εποχή του.

Χθες τερματισα το Αssassin’s creed 2. Νταξει, αρκετα καλυτερο απο το πρωτο μιας και δεν εκανες συνεχεια τα ιδια και τα ιδια. Γενικα πολυ καλο παιχνιδι και απ’ οτι φενεται θα εχει και συνεχεια. Εδω ειμαστε να το τερματισουμε κι εκεινο! :smiley:

Όντως ήταν εξαιρετικό το Assassin’s Creed και με διαφορά καλύτερο από το πρώτο.
Το easter egg με το τεράστιο καλαμάρι το βρήκες;

nop, τι ειν’ τουτο;

Καταλαβα, παντως για να ανοιξεις αυτον τον ταφο ειναι λιγο ζορι, εγω το εκανα καμια 10αρια φορες μεχρι να το πετυχω. Συνεχεια επεφτα :stuck_out_tongue:

Bασικά, πρέπει να το πάρεις χαλαρά γιατί έχεις μπόλικο χρόνο να περάσεις όλα τα σημεία. Απ τα πιο βαρετά παιχνίδια το AC2 btw και το στορυ εντελώς για τα μπάζα. Όταν τελείωσε είχα ψοφήσει στο γέλιο.

Red Dead Redemption…εχει παρει φοβερα reviews,θα το παιξω-αγορασω σιγουρα το καλοκαιρι

+1
αυτο πρέπει να μετράει πολυ απο οτι ειδα σε reviews και clips…
μετα το τελος της εξεταστικής θα το νοικιάσω να το λιώσω λιγο μαζι με alan wake!!!:smiley:

Απο ενα βιντεακι που ειδα, μου φενεται πως ειναι το GTA της αγριας δυσης. Αν και φενεται καλο σαν παιχνιδι, το στορυ δε με συγκινει.

περιμενω wolfenstein απογευμα…Το return to the castle παντως το’χα λιωσει με πολυ μεγαλη ευχαριστηση…οτι επρεπε να περναει η ωρα

Επιτέλους μπορώ να αφιερώσω χρόνο στο Call of Duty Modern Warfare 2 8)

και βεβαια παιζουμε και ξαναλιωνουμε το metal gear solid 4 και το god of war 3

ξεθαψα το cd mame, με τα παιχνιδακια που επαιζα μικρος κ εχω καει με το tumblepop…θρησκεια… περναω το manager σε δευτερη μοιρα για λιγες μερες…

απειρο respect

final fantasy v(παω να το τελειωσω)
madden nfl 2008(μεγαλη πικρα,κανω first down μια φορα ανα αγωνα,touchdown μια φορα την σεζον)
breath of fire iv(πολυ συμπαθητικο jrpg απο την μαμα capcom)

παντως εν οψει εξεταστικης πρεπει να τα κοψω μαχαιρι