Παιχνίδια Παίζουμε;

More info about Cyberpunk

3 Likes

full επενδυσε

metroide φάση platform, χάρτης ανοικτός που προχωράς αναλόγως τις νέες κινήσεις που μαζεύεις, απίστευτα γραφικά και χρώματα, τρομερό soundtrack, πολλά υποσχόμενα story, ατμόσφαιρα καταπληκτική μέχρι τώρα και 20+ ώρες έχω ακούσει για full gameplay

το περίμενα πως και πως πριν καν πάρω switch, για 15€ μόνο από το store που βγήκε χτες το θεωρώ super αγορά για όλους

Προσωπικα παντως, περιμενω εδω και ποσα χρονια να τελειωσουν το καινουργιο Call of Cthulhu, που με το νεο τραιλερ ΣΠΕΡΝΕΙ. IA IA CTHULHU FTHAGN !

1 Like

thanks for the info man. will do

Ωωωω το χα ξεχασει αυτο! Σουπερ!

1 Like

Βασικα εδω εχει πολυ ινφο και ειναι και πολυ ενθαρρυντικο.
Καμια αμφιβολια για το αν ειναι story driven rpg κτλ. Oτι λεει ο τυπας μ αρεσε. Το μονο που με ανησυχει ειναι για το αν θα το σηκωνει το γεροpc μου :frowning:

file Lupin ependisa sto bloodstained curse of the moon kai GAMAEI. einai to Castlevania pou prepe na xe vgei meta to 4 gia to SNES. exeis diaforetikous xaraktires to change back and forth, kai o ka8enas exei ti dikes tou dinameis (kai health bar) gia na kaneis progress in the game. a3izei an saresei to Castlevania (kai idika gia 10$? fuck yeah). to termatisa kai 8a to 3ekiniso stin pio megali duskolia. check out the vid below gia na pareis mia geusei (an den exeis akousei gia to game auto)

1 Like

με έφτιαξες άσχημα, το κατέβασα με συνοπτικές και έπαιξα λίγο, σπέρνει όλεθρο το παιχνίδι so far, πραγματικά το Castlevania που έπρεπε να βγει μετά το 4…δεν έπαιξα πολύ γιατί παίζω ακόμα -και για καιρό μάλλον καθώς είναι μεγαλούτσικο- το ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ τελικά Hollow Knight αλλά θα το περιλάβω με συνοπτικές διαδικασίες, μόλις τελειώσω το άλλο

\m/

όλα γαμώ αλλά -γκρινιάρης, ξέρω- το fps με ξενέρωσε -πολύ όμως- ,περίμενα και ήθελα απεγνωσμένα τρίτου προσώπου κάμερα…

και μενα με ξενερωσε το fps…θα ειναι ο λογος που δεν θα ασχοληθω…

Εγω προτιμω το fpv. Τα περισσοτερα μη ισομετρικα rpg που γουσταρα ετσι ηταν. Το 3rd person view με παραπεμπει σε παιχνιδια τυπου batman k AC. Παντως ειτε το ενα ειτετο αλλο δεν αποτελει σημαντικο παραγοντα για μενα

1 Like

είχα στο νου μου κάτι σαν Witcher αλα Blade Runner (ονείρωξη) και επειδή στο ps4 γενικά δεν με τρελαίνει ο χειρισμός σε fpv παιχνίδια, με ξενέρωσε πολύ η ανακοίνωση αυτή…λογικά θα είναι παιχνιδάρα αλλά still =/

(αν και fps junkie στις προ 10ετίας pc μέρες μου, νομίζω ότι το third person view είναι σίγουρα το αγαπημένο μου view στο gaming γενικότερα)

Καταλαβαινω οσους εχουν θεματα υγειας. Πολλοι ζαλιζονται. Αλλα ειναι και πρακτικα λιγο πιο δυσκολο να ναι σουτερ κατι και να ναι 3rd person. Το Mass Effect το κανει καλα, αλλα γενικα νομιζω οτι στεκει πιο πολυ οταν ο κυριος τροπος μαχης ειναι το σουτινγκ να ναι 1st person. Το παιχνιδι παντως Lupin ετσι θα ναι. Witcher meets Blade Runner. Story driven cyberpunk rpg. Απλα αλλαζει το view. Ελπιζω οταν βγει να το δοκιμασετε και να γουσταρουμε και να αναθεωρησετε

man otan termatiseis to bloodstained steile mou ediposeis na sunexisoume kouveda dioti den 8elo na sou po kati pou borei na sou xalasei to experience

1 Like

Gameplay :smiley:

1 Like

Τελεια ατμοσφαιρα! Πολυ Insmouthian !
Release ακομα δεν εχουν ανακοινωσει ετσι ?

Not yet. 2018. Μου θυμιζει το Dark Corners οf the Earth. Παιχνιδαρα

2 Likes

Kι εγώ έχω θέμα με το first person, γενικά πρέπει να θέλω πάρα πολύ να παίξω κάτι για να ασχοληθώ με fps games. Το Cyberpunk είναι τέτοιο παιχνίδι. Αν η φάση είναι περίπου σαν το (αριστουργηματικό) Human Revolution, στο οποίο δεν είχα θέμα (δεν έκλεινα βέβαια 8ωρα ξέρω γω σαν το Wild Hunt, αλλά με breaks) θα είμαστε οκ πιστεύω. Σίγουρα θέλουμε να μην είναι ιλλιγιώδες το gameplay και η δράση, εκεί θα έχουμε όντως αρκετοί θέμα.

Eχω παιξει κατι δεκαωρα Skyrim σερι 1st person ουυυ… Σκληραγωγηθηκα

Skyrim μονιμα 3rd