Παιχνίδια Παίζουμε;

Έχει ανοιχτές προπαραγγελίες της κολέκτορς του cyberpunk στο πλαίσιο για όποιον ενδιαφέρεται.

1 Like

Εχει κανεις καμια ιδεα αν αυτα τα παιρνεις με καμια καθυστερηση? Δεν θα αντεξω να το χουν ολοι και εγω να περιμενω το πλαισιο να το φερει

Δε μπαινει εδω ρε βλαμμενε, πισω στους μεταλλικα σου

Έχασα κάτι;

Είχε μπει μια αμοιβάδα, του τα έσβησαν προφανώς :stuck_out_tongue:

τελειωσα το the walking dead the final season…οποιος επαιξε τα προηγουμενα να μην το χασει…

1 Like

το Cuphead στο switch είναι σαν την ηρωίνη: σε σκοτώνει σιγά σιγά σε ψυχολογικό και σωματικό επίπεδο, δεν την κόβεις για κανένα λόγο.

Ή το switch ή εγώ στο φινάλε :stuck_out_tongue:

Περασε αρκετος καιρος απο τοτε που το τελειωσα και με τρωει λιγο τωρα να επιστρεψω για κανενα challenge/achiev. Μιας και αργησαν το expansion!

Να κάνω μια προτασούλα για ένα νέο game που με εξέπληξε ευχάριστα!

Ancestors: The Humankind Odyssey

Λαμβάνετε τον ρόλο ενός προγόνου μας (πιθήκι ντε!) το 10.000.000 π.Χ. και σκοπός σας είναι… η εξέλιξη σε άνθρωπο!

Σαν gameplay δηλαδή προσπαθείτε να επιβιώσετε, να φάτε, να φτιάξετε καταλύματα, να κάνετε παιδιά, να φτάξετε εργαλεία, να αναπτύξετε γενικά τον ανθρώπινο εγκέφαλο (νευρωνικό δίκτυο) που είναι απαραίτητο για την εξέλιξη :slight_smile:

Το μεγάλου ατού του παιχνιδιού είναι το immersion του. Είναι AAA τίτλος, αλλά πολύ διαφορετικός. Σε χαλαρώνει, σε βάζει στο κλίμα της περιόδου και του ρόλου σου, νιώθεις να χάνεσαι. Και είναι επιστημονικά ακριβές, ήταν από τα μεγάλα στοιχήματα της εταιρείας που το έφτιαξε. Εγώ προσωπικά το έχω ευχαριστηθεί πολύ, είναι πάρα πολύ ωραίο διάλειμμα από την καθημερινότητα…

Για τους πειρατές της παρέας, το fitgirl repacks το έχει ήδη τιμήσει :wink: Κοπιάστε!

Υ.Γ. Αν είχα παιδί θα του το έδινα να το παίξει χωρίς δεύτερη σκέψη!

3 Likes

Ωραιο φαινεται. Θα το ψαξω

2 Likes

Ω ρε τι εχει να γινει

2 Likes

ΧΑ-ΜΟΥ-ΛΗΣ.

2 Likes

Σκέψου ότι έχουν αρχίσει ήδη οι προπαραγγελίες για το Cyberpunk 2077. Όλοι το περιμένουμε με ανυπομονησία!!!

1 Like

Τελευταίος κ καταιδρμένος απέκτησα κ εγώ ps4.έχω να ασχοληθώ με κονσόλα απο το mega drive… και είπα να κάνω διαλειμα απο το pc. Ω ρε σείς τί έπος το uncharted4??? Σα να λέμε δισκάρα!!!

2 Likes

Να παίξεις όπως και δήποτε και το The Last Of Us

2 Likes

ναι το γνωρίζω…λογικά είναι το αμέσως επόμενο μέσα στην εβδομάδα που μας έρχεται!

1 Like

God of war, spiderman, Horizon Zero Dawn παιχνίδια που πρέπει να παίξεις οπωσδήποτε.
Και αν είσαι φαν των dark souls στο pc εννοείται ότι πρέπει να παίξεις το bloodborne.

3 Likes

Btw, αύριο βγαίνει το Zelda…

2 Likes

Δεν ξέρω αν πρέπει να το ποσταρω εδώ ή στις heavy/epic/power κυκλοφορίες…
Σε κάθε περίπτωση ΝΑΙ ΓΑΜΩ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ ΜΟΥ!

1 Like