Παιχνίδια Παίζουμε;

ok , ευχαριστώ ! και από που να το κατεβάσω ? από τορεντάδικο ? :slight_smile:

Kαλοκαιρακι = Adventures.

Για αυτο λιωνω με Syberia (το πρωτο) το οποιο μου ειχε ξεφυγει! Πολυ αρχη ακομα, αλλα φαινεται ακρως ενδιαφερον και με ιδιαιτερο σεναριο!

Γραφεις στο γκουγκλ golden/dream private server και θα σου βγαλει το website.

Martian τα adventures ειναι παο τα αγαπημενα μου ειδη παιχνιδιων,και τα syberia ειναι απο τα κορυφαια.(Fahrenheit και Dreamfall εχεις παιξει?

Μετράω ώρες, λεπτά, δευτερόλεπτα e.t.c. για WRC2010 στις 8 Οκτωβρίου!!! =P~
Μέχρι τότε, σταθερά RBR!

Τζαμπέ σέρβερ ή καναν οφίσιαλ?ξέρω να σου πω για τζαμπέ,το είχα βάλει πριν 2-3 μήνεσ γιατι μου τα είχε πρίξει ένας φίλος μ,αλλα…WoW rules

tony hawk’s underground 2 και γενικα οτι σε tony hawk (αν και δεν τον παω σαν sk8er) το εχω τιμησει δεοντως… εχει και γαματα playlist σε ολα τα παιχνιδια.

Fahrenheit δεν το λες αμιγως adventure. Αν και κανενα απο τα 2 δεν εχω δοκιμασει…Κατα καιρους εχω ασχοληθει με Runaway, Scratches, Dracula (Ressurection αλλα και Origin), Lost Crown και αλλα που μου διαφευγουν τωρα.

Syberia ειμαι ακομα πολυ αρχη αλλα το σεναριο ειναι διαφορετικο και πρωτοτυπο και αυτο μετραει σημαντικα σε αυτα τα παιχνιδια!

Μόνο το Brutal Legend όποτε παω σε σπίτι φίλου.
Είναι must για εμάς που γουστάρουμε αυτήν την μουσική (και ειδικά για όσους ασχολούνται και με video games).


Στα soundtracks έχει μέχρι και angel witch, τι να λέμε τώρα.:bow2:
Επίσης τέλεια γραφικά. :wink: Πριν από αυτό το μόνο video game που είχα παίξει ήταν το φιφα 2000 στο πισι. #-o

Lost crown το ειχα κατεβασει αλλα δεν το επειξα ποτε.(fail)
Απο adventures παιζεις και post mortem/call of cthulu

ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟΛΑ ΠΑΙΞΕ ΤΑ 2 ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ.ΤΩΡΑ.

Το Lost Crown ειναι παιχνιδαρα.Εγω εχω κολλησει τελευταια με adventures της Lucas Arts.Loom,Sam and Max,Maniac Mansion και τετοια.Βγηκε τωρα και Monkey Island 2 Special Edition και προβλεπεται καψιμο.

Tα 2 που ειπες, θελω να τα παιξω και μου τα εχουν προτεινει και αλλοι. Οποτε, θα τα δοκιμασω αργα ή γρηγορα.

Και εσυ παιξε οπως και δηποτε το lost crown. Τρομερη δουλεια απο τον Boakes, ασε που ειναι και πολυ μεγαλο σε διαρκεια (καπου 25ωρες και κατι ψιλα πρεπει να μου πηρε).

Ε και για Lucas Arts δεν μιλαμε, προσκυναμε. Master του ειδους.

Ειχα κατεβασει και Sanitarium πριν καποιο καιρο, το οποιο πρεπει να σπερνει αλλα παιζει προβλημα συμβατοτητας με τα Windows 7 και λεω να επιχειρησω να το εγκαταστησω σε Vista…

XP ρε και παιζουν τα παντα.

παιζω το νεο γουορμζ και ΔΑΚΡΥΖΩ.

βγήκε νέο worms???

κατεβαζα ρε σεις ολη νυχτα το hitman: blood money…και το πρωι…κανω κανονικα εξτρακτ ξερω γω…μου βγαζει iso αρχειο…το ανοιγω κ αυτο…και μου δινει ενα φακελο π χει αυτα μεσα.και δε ξερω τι να κανω.

Ναι, το παιρνεις μεσω steam. 14 ευρω. τιποτα

Και ειναι κραμα 2 και αρμαγεδων. ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ λεμε.

Οι τυπαδες μπαινοβγαινουν στα φορα της Στημ και μιλανε σε ολους για το τι αλλαγες να κανουν, προσθηκες κλπ…

Σο φαρ ειναι αψογο (και τα soundbanks πιο ξεκαρδιστικα απο ποτε) και κονιορτοποιω νουμπαδες ονλαην 8)

μου πέφτουν τα σάλια… απλά είναι αυτή η κώλο οθόνη και δεν φαίνονται…

http://www.daemon-tools.cc/eng/downloads
Κατεβασε αυτο καντο install και μετα κανε mount to iso apo to programataki

Mafia 2, καιρός να ξαναπαίξω παιχνίδι, το Μανατζερ δεν μετράει.

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.

Τεραστια παιχνιδαρα, το τερματισα χτες.
Ειδικα η σκηνη οπου σκοτωνεις τον πρωταγωνιστη του πρωτου Mafia με αφησε συξυλο 8O8O.
Θα το ξαναπαιξω καποια στιγμη για να ξεκλειδωσω ολα τα playmates :p:p