Ένα κομμάτι μου

Καλησπέρα.

Θα ήθελα τις απόψεις σας πάνω σε ένα κομμάτι που τελείωσα αυτές τις μέρες.
Λέω πως ανήκει στην κατηγορία ποστ-ροκ αν και θα μπορούσε κάποιος να το χαρακτηρίσει και ψιλοprogressive. Τέλος πάντων. Δεν είναι γραμμένο με πραγματικά όργανα. Το έχω γράψει σε πρόγραμμα και μετά το μετέτρεψα σε mp3. Οπότε οι ήχοι δεν είναι και ότι το καλύτερο, αλλά εντάξει, ακούγονται. :slight_smile:

Το έχω ονομάσει Birth και σαν όνομα συγκροτήματος (πρότζεκτ πιο πολύ) έχω βάλει το Old Paper’s Nostalgia. Είναι λιγάκι μεγαλούτσικο (15.36) αλλά θα το εκτιμούσα να αφιερώνατε λίγο χρόνο να μου πείτε τις απόψεις σας.

Old Paper’s Nostalgia - Birth

Εγω το κατεβαζω ηδη.
Ολα ειναι απο Vst?Kαι οι κιθαρες?

Όλα είναι γραμμένα στο GP.

Το έλυσα τελικά το πρόβλημα με την τελευταία έκδοση του Audacity :slight_smile:

Ρε γαμει

Eνδιαφερον το κομματι σου φιλε,χωρις να ακουω κ ιδιαιτερα το ειδος,αλλα κ παλι ενδιαφερον

Ευχαριστώ αμφότερους.

kai gw to akousa einai endiaferon auto einai sigouro.poso kairo sou pire na to kaneis?prepei na eliwses…

Μία μέρα γεμάτη με πήρε αυτό. Μην νομίζεις, δεν είναι τόσο δύσκολα τα πράγματα. :slight_smile:

εμενα με βγαζει ερρορ οτανα παω να το κατεβασω ρε ψηλε…τι παιζει;

Oταν δεν εισαι primium στο rapidshare και ανεβαζεις κατι,μενει εκει μεχρι να κατεβει 10 φορες.
Οποτε ο φιλος πρεπει να το ξανανεβασει

Όπως τα λέει ο τόλκι είναι. Μου είχε λήξει ο λογαριασμός, δεν τον ανανέωσα και μου τον διέγραψαν. Ψιλοαλήτες οι τύποι αλλά τέλος πάντων. Το έκανα ανανέωση στο αρχικό πόστ.

πολυ καλο:) σε καποια σημεια μου θυμιζει κατι απο την ψυχεδελεια των Doors.