57η ομάδα του αιώνα ο ΠΑΟ!

συνηθως οσοι ειναι ολυμπιακοι,ειναι και μπαρτσα και οσοι ειναι βαζελοι ειναι ρεαλ.νομος:)

Εγώ πάλι, είμαι παο και μπαρτσα.
Έχει όμως δίκιο ο karvou, μιλάμε για τον προηγούμενο αιώνα, οπότε η Μίλαν πχ ή η Λιβερπουλ που σάρωναν τα ευρωπαικά και έπαιξαν και σπουδαία μπάλα (ειδικά η Μίλαν), δεν γίνεται να είναι κάτω απ’ τη μπάρτσα, κι ας είναι η ομάδα μου.
Αυτό το trendy Μπαρτσελόνα που έγραψε βέβαια, μου ακούστηκε κάπως άσχημα. Έγινα μπάρτσα τη δεκαετία του ‘80, τότε που στη μόδα ήταν να είσαι ρεαλ ή λιβερπουλ. Τότε είμαστε σαφώς πιο λίγοι, και σίγουρα όχι τρέντυ. Αλλά ναι, έχει δίκιο και πάλι ο karvou, τα τελευταία χρόνια έχει γίνει τρέντυ η ομάδα, αυτό είναι μια αλήθεια, όσο κι αν δεν μ’ αρέσει.
Πλην όμως στη δεκαετία του 80 ήταν τρεντυ η Λιβερπουλ (και η Ρεαλ, αυτή είναι πάντα), μετά τελος 80 - μέσα ‘90 η Μιλαν, και μετά σε πολύ μεγαλύτερο βαθμό μάλιστα έγινε τρεντυ η Μαντσεστερ Γιουναιτεντ, και ξανά η Ρεαλ (αν και αυτή είναι πάντα τρεντυ, είπαμε). Τώρα δεν ξεφυγε απ’ αυτό και η μπαρτσα, απλά έυχομαι να μην κρατήσει πολύ…

Εγώ είμαι Ολυμπιακός σκέτο:):!:

H Juventus εχει 2 ή 3 πρωταθλητριων (το ενα δωρακι) και ειναι 2 θεσεις πανω απο την Μιλαν με
τις 7 κατακτησεις ! Ε σταματαει εκει η λιστα !

2 εχει παρει, το ενα στο χειζελ (απορεις πως εγινε ο αγωνας) και το αλλο στα πεναλτυ. ελεος με τη κωλομαδα…

Απο την αλλη δεν ξερουμε και τα κριτηρια με τα οποια εγινε η λιστα…

στο χειζελ πηρε πεναλτυ αλα ιβιτς με αλμα τσατουμα 5 μετρα εξω απο την περιοχη κ στο δευτερο με τον αγιαξ ηταν ντοπαρισμενοι… αυτη ειναι η γιουβενταρα σας…