Παιχνιδακι!

εκανα ποδηλατο αμεριμνος παιζοντας μπασσο,και βλεπω μπροστα μου ενα μοντεμ!!!σταματαω να μην το πατισω αλλα τελικα καταλαβα πως ηταν πιπερι!
γραφειο,κατσικα,προφυλακτικο,microsoft

δουλευα στο γραφειο μου στην μαικροσοφτ, οταν ξαφνικα με ηρε τηλεφωνο η κοπελα μου και μου ειπε οτι τελειωσαν τα προφυλακτικα. ετσι πεαχτηκα στο περιπτερο, και ζητησα απο την κατσικα υπαλληλο ενα πακετακι :stuck_out_tongue:

κωλος, εισητηριο, διαστημοπλοιο, παπαρδελας

βλεπω ξαφνικα μπροστα μου ενα διαστημοπλοιο!!!ενοιγει η πορτα,βλεπω μια σκια,η σκια σιγα σιγα αρχισε να προχωραει,διακρινω οτι ειναι ο παπαρδελας,γυρναει πλατη,σκυβει,και ειχε ενα εισητιριο στο κωλο του!
γυαλια,βραχιολι,πατσας,καραμουζα

ντυθηκα επισημως με τα καλα μου γυαλια και το βραχυολι μου και ετοιμαζομουν να παω για πατσα, οταν με τρομαξε το μπιιιιιιιιιιπ μιας καραμουζας :stuck_out_tongue:

ασανσερ, πορτατιφ, κουντουπιε, καλοριφερ

ειμυν στο ανσασερ της πολυκατοικοιας μου κ πηγενα να παρω ενα πορτατιφ απο τ ικεα…ομος ενο ειμυν στν δευτερο ανοι3ε τ ταβανι κ πεταχτικε ενα καλοριφερ πανω στο κουντουπιε μ.

μορακι,νιχοκοπτης,volume,ροζ

εκοβα τα νυχια μου με το ροζ αγαπημενο μου νυχοκοπτη,και ακουω στο ραδιο το αγαπημενο μου ¨αχ μωρακι μου στο τελος θα το δεις κοριτσακι σαν και μενα δεν θα δεις¨και ανεβασα το volume στο max!
κυροζινη,στρουμφακι,καραβιδα,μοντεβιδεο

ti ein t montevideo??

τα βιντεος του καρβου

πρωτευουσα της Ουρουγουάη ομορφη :stuck_out_tongue:

εχει βιντεο ο καρβου?

εχει πρωτευουσα η Ουρουγουαη?

δεν απανταω γιατι θα με λενε σπαμμερ παλι :p…θα απαντησει κανεις?

ναι εγω.

ti ein i ororgouai?

αναλφαβιτισμος.

που εισαι bleeding τωρα που σε χρειαζομαστε???

μπορω να πω ποσ με μπερδεψατε:)

για να σε ξεμπερδεψω η Ουρουγουάη spelled: ου-ρου-γου-αη ειναι μια χωρα στη νοτια αμερικη…και οπως και εμεις εχουμε πρωτευουσα την Αθηνα αυτη εχει πρωτευουσα το μοντεβιδεο…

ante bravo

ωραιο τωρα που το καταλαβες…αμα θες πηγαιναι 35752 σελιδες πισω να δεις τι εγραψα να συνεχισουμε το παιχνιδι :stuck_out_tongue: