Ιδρώνετε όταν χέζετε;

E αυτο.

Επιτελους ο πιο ελπιδοφορος ισως χρηστης του φορουμ εδωσε την δικη του μοναδικη απαντηση.

Να ’ σαι καλά john_vla…είχα πολύ καιρό να γελάσω τόσοοοοοοοοοο!!!χαχαχαχαααχα…το ποστ σου ήταν πολύ πετυχημένο!!!

Υ.Γ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΒΛΑΚΑΣ!!! :evil:

Ολα αυτα τα κανεις ταυτοχρονα η ενα ενα την ωρα που χεζεις Οσο για το αλλο που λες οτι βαριεσαι να κατεβαζεις το σωβρακο υπαρχει λυση , μην φορας σωβρακο και ολα μετα θα ειναι πιο ευκολα .

Ολα αυτα τα κανεις ταυτοχρονα η ενα ενα την ωρα που χεζεις Οσο για το αλλο που λες οτι βαριεσαι να κατεβαζεις το σωβρακο υπαρχει λυση , μην φορας σωβρακο και ολα μετα θα ειναι πιο ευκολα .[/quote]

Τα κάνω ένα ένα και ΟΧΙ την ώρα που χέζω… Απλά ενώ κάνω κάποιο απ’αυτά μου έρχεται χέσιμο και αναγκάζομαι να το διακόψω για να πάω να αφοδεύσω… Όσο το να μη φοράω σώβρακο δε γίνεται γιατί μένω με family και δε γουστάρουν να βλέπουν τον (μεγάλο) παπαγάλο μου σε δημόσια θέα όλη μέρα…

Thank you Bloody_Angel :smiley:

ασδφασφασφ.Το χεσιμο ειναι η πιο ασχημη στιγμη της ημερας???ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.
Υπαρχουν ανθρωποι που το περιμενουν πως και πως και πηγαινουν και 2 και 3 φορες την ημερα και τη λενε και στους φιλους τους που δεν μπορουν να κανουν και αυτοι το ιδιο.Δεν μπορω να καταλαβω γιατι αυτο το ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΜΑ εχει τεθει υπο καθεστως ΤΑΜΠΟΥ.φλωροι ε φλωροι.Σε ποιον δεν αρεσει?Ποιος δεν το απολαμβανει πραγματικα ομως,αντρας η γυναικα,νεος η γερος,ασπρος η μαυρος,αλβανος η οχι,οταν βγαζει απο μεσα του αυτο τον ΔΙΑΟΛΟ ?? Ε ποιος?Δηλαδη τι να πω.Η στραβος ειναι ο γυαλος η στραβα αρμενιζετε εδω μεσα.

Ολα αυτα τα κανεις ταυτοχρονα η ενα ενα την ωρα που χεζεις Οσο για το αλλο που λες οτι βαριεσαι να κατεβαζεις το σωβρακο υπαρχει λυση , μην φορας σωβρακο και ολα μετα θα ειναι πιο ευκολα .[/quote]

Τα κάνω ένα ένα και ΟΧΙ την ώρα που χέζω… Απλά ενώ κάνω κάποιο απ’αυτά μου έρχεται χέσιμο και αναγκάζομαι να το διακόψω για να πάω να αφοδεύσω… Όσο το να μη φοράω σώβρακο δε γίνεται γιατί μένω με family και δε γουστάρουν να βλέπουν τον (μεγάλο) παπαγάλο μου σε δημόσια θέα όλη μέρα…

Thank you Bloody_Angel :D[/quote]

παπαγαλο λες τον ΜΠΟΥΤΣΟ εσυ?

Παλι καλα που τον λεει μονο παπαγαλο … φαντασου να τον ελεγε Παπαγαλο Λουμιδη , θα ηταν ο πρωτος μπουτσος με ονοματεπωνυμο :lol: :lol: :lol: :lol:

Επιτέλους απάντησε κάποιος :roll: ,…μην ημουν εγώ ο βλάκας πάλι… :twisted:

----------> Your welcome john!

Μιας και βλέπω ιδιαίτερο ενδιαφέρον για το θέμα έχω να κάνω μία ερώτηση και μία πρόταση…
Ξεκινάω με την ερώτηση: Δεν υπάρχει περίπτωση κανένας σας να είναι κοπρολάγνος έτσι? Να ερωτεύεται την κουράδα του, να του αρέσει να την παίρνει στα χέρια και να την φιλάει, να κοιμάται μαζί της ή κάτι τέτοιο?
Και η πρότασή μου είναι: Ηλία, μιας και πολλά μέλη του φόρουμ λατρεύουν τα σκατά δε διοργανώνεις μια εκδρομή στη Μετ/ση για να δούνε δεξαμενές με κουράδες? Από όσο ξέρω ακριβώς απέναντι από την επεξεργασία υπήρχε και ανεκμετέλλευτη έκταση, τι καλύτερο να κάνουν camping και να θαυμάζουν το υπερθέαμα?

Το έχεσα το θέμα ε? :stuck_out_tongue:

Δεν τίθεται θέμα κοπρολαγνείας. Το μόνο που προσπαθεί να κάνει τούτο το thread είναι να εξάρει την υπέρτατη στιγμή της ανακούφισης μετά από ένα καλό χέσιμο.

@John_Vla τα σπασες για μια ακόμη φορά.
\m/

parakolou8w gematos endiaferon th syzhthsh sas agaphtoi mou filoi kai omologw pws xestika panw mou

Το χέσιμο είναι απόλαυση, όπως και να το δεις…Καταρχής σου δίνει τη δύναμη να “σαβουρώσεις” για ακόμα μια φορά… Αφετέρου επειδή έχω πρόβλημα με τα ΩΡΛ μου και δεν μυρίζω καλά, εγώ τ’ απολαμβάνω, καθότι όλοι όσοι έχουν ζήσει μαζί μου λένε ότι μυρίζουν άθλια…
Συμπέρασμα… Γουστάρω το χέσιμο… Είμαι ευτυχισμένος που έχω πρόβλημα με τα ΩΡΛ μου…

Αυτό είναι αλήθεια, αν και κακία, συγχρόνως? αλλά χαίρομαι πάρα πολύ όταν με παίρνει η κολλητή μου [από την τουαλέτα] και μου διηγείται πόση ώρα έχει κάτσει και πως δεν βγαίνει το σκατό από τον κώλο της με όλες τις λεπτομέρειες? ενώ εγώ την κοροϊδεύω, γιατί δεν μου παίρνει ποτέ περισσότερο από 2 λεπτά? 8)

Btw η κολλητή μου παίρνει καφέ, τσιγάρα, κινητό, σταθερό [απ? όπου μου τηλεφωνεί για να περάσει η ώρα] και το ραδιόφωνο?

δεν μας είπες αν ίδρωσες… :roll:

idrwsa to sexoualiko mou kormi ormomenos apo tis ordes tou pa8ous mou gia thn ierh auth stigmh ths enwshs tou ygrou kosmou ths lekanhs me tis ideologikes anazhthseis ths skwteinhs pleuras twn manowar kai tou giannakh okka
apo kei kai pera sagapaw

Πρέπει να είμαι πολύ πρόστυχη τελικά…ή να φταίει το μυαλό μου

Είναι ωραίο όταν η κουράδα αποχαιρετά το έντερο αλλά μου τη σπάει η όλη διαδικασία του χεσίματος και τα λεπτά στην τουαλέτα… :roll:

Ολα αυτα τα κανεις ταυτοχρονα η ενα ενα την ωρα που χεζεις Οσο για το αλλο που λες οτι βαριεσαι να κατεβαζεις το σωβρακο υπαρχει λυση , μην φορας σωβρακο και ολα μετα θα ειναι πιο ευκολα .[/quote]

Τα κάνω ένα ένα και ΟΧΙ την ώρα που χέζω… Απλά ενώ κάνω κάποιο απ’αυτά μου έρχεται χέσιμο και αναγκάζομαι να το διακόψω για να πάω να αφοδεύσω… Όσο το να μη φοράω σώβρακο δε γίνεται γιατί μένω με family και δε γουστάρουν να βλέπουν τον (μεγάλο) παπαγάλο μου σε δημόσια θέα όλη μέρα…

Thank you Bloody_Angel :D[/quote]

παπαγαλο λες τον ΜΠΟΥΤΣΟ εσυ?[/quote]

Ναι

Ο πιτσιρικάς είναι ιδιοφυία!

Η εξομολόγηση…

john_vla - Τα άπαντα ενός αφοδευομένου - Έκδοση 2005

Απλά … ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!

Πες μου την φίλη σου, να σου πώ τι είσαι…

Βλέπω έχεις αφομοιώσει πλήρως τον ανθρώπινο οργανισμό!

Οκ παίδες χαλαρά το πιο τίγκα καφρίλα-αηδία post που έγινε ποτέ!

Δεν ξέρω αν σε ενδιαφέρει πως όταν είμαι σπίτι της, χέζει και με ανοιχτή την πόρτα για να μιλάμε καλύτερα?

συμφωνώ…αλλά σε τέτοιες περιπτώσεις είμαι κοντά σε παράθυρο κ μακρυά από την πόρτα