Ιδρώνετε όταν χέζετε;

Εγώ προσωπικά όχι, αλλά συζητούσα με έναν φίλο περί του ζητήματος αυτού.

Σας απασχολεί; Σας συμβαίνει; Νιώθετε άσχημα όταν σας συμβαίνει; Πώς αντιδράτε; Εύχεστε να είχατε πάρει τον ανεμιστήρα μαζί σας στο και ταυτόχρονα δίνετε όρκο να το κάνετε την επόμενη φορά; Μήπως το απολαμβάνετε και ντρέπεστε να το ομολογήσετε; Παίρνετε μαζί και τη γυναίκα για να δει πώς είναι το “ιδρωμένος και νταλικέρης” γουέι οφ λάιφ;

Ε απαντήστε ντε. Μόνο σοβαρές απαντήσεις δεκτές.

Εσύ όταν χέζεις ιδρωμένος γλυστράει καλύτερα η παραγωγή;
Ξέρεις όταν ιδρώνει η κωλοτρυπίδα ρε αδερφέ.
Anyway, καλή ιδέα ο ανεμιστήρας, αλλά ανοιχτό παράθυρο είναι προτιμότερο θαρρώ.

Αγαπητέ συνομιλητή και συνοδοιπόρε στο δύσβατο δρόμο αυτού που ονομάζουμε “ζωή” Ντάινφρίντομ, κάνε απλά μια μικρή σκέψη. Μία μόνο και μετά επανέρχεσαι. Αν τυχόν έξω έχει 40 βαθμούς της κλίμακας Κελσίου, και το παράθυρο είναι πολύ μικρό για να εξυπηρετήσει το σκοπό του; Τι θα κάνεις; Μεγαλύτερη τρύπα στον τοίχο; Ή αν είναι ψηλά; Θα αφοδεύεις ορθός;

Πω Πω.Με μένα το συζήταγε.Πω Πω.
Είναι άθλιο αυτό που συμβαίνει τα καλοκαίρια.Σαν να μας παίρνουν την ακτίδα της ζωής,τον κυριότερο λόγο για τον οποίο ζούμε, το χέσιμο . Γιατί πως μπορείς να χέσεις,όταν ο ιδρώτας σου κλείνει το μάτι?Τι γίνεται τότε?Πόσες φορές (και εγώ και εσείς και όλοι μας) έχω/εις/ουμε εγκαταλείψει απογοητευμένοι την τουαλέτα χωρίς το σαλιγκάρι να βγάλει έξω το κεφάλι???Ε?Πόσες?

Είναι άθλιο.Άθλιο όμως.Πονάω ίσα και μόνο που το σκέφτομαι.Και ρωτώ:Τι να σου κάνουν οι ανεμιστήρες και τα καουμποιλίκια κύριε ανχόλι,όταν δεν μπορείς να κάνεις αυτό που γεννήθηκες να κάνεις??Να χέζεις σαν άνθρωπος???Ε?

Σαν άτομο χέζω.Χέζω πολύ.Και απηυδίζω,βγαίνω κυριολεκτικά έξω απ τα ρούχα μου όταν δεν μπορώ να χέσω όπως πρέπει και όπως μου αξίζει.Χωρίς να ιδρώσω.Χωρίς να μυρίσει μασχαλίλα και σκατίλα το μπάνιο.

Αυτός είναι ένας λόγος που δεν μ αρέσει το καλοκαίρι παιδιά.Είναι αντισυνταγματικό να μην μπορείς να χέσεις.Πονάει και παίζει να λερωθώ και μετά να μην μπορώ να βγω βόλτα και να κάνω πισοκολλητά με γκόμενες όπως ο τζον βλα γιατί θα βρωμάω και δεν θα ναι ωραία.

Ούτε τα υπόθετα μπορούν να βοηθήσουν ούτε τπτ.Ο ναζισμός του ιδρώτα κονιορτοποιεί την έννοια της ελεύθερης αφόδευσης και δεν μπορώ.Δεν μου αρέσει.

Υπάρχουν λύσεις???Μήπως να σταματήσουμε την πρόοδο??Να επιστρέψουμε στα βουνά??Να σταματήσουμε να χέζουμε μήπως??ΟΧΙ.ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΑΛΙΟΦΑΣΙΣΤΕΣ.ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕΙ ΤΟ ΧΑΣΙΣ.ΑΛΗΤΕΣ.

Αυτά.Πάω να χέσω τώρα.

Αδελφέ και πολυαγαπημένε ανχόλι μάρτυρα, στην περίπτωση τούτη θα προτιμούσα την λύση που πολύ ορθώς ανέφερες εν αρχής. Ναι, την λύση του μικρού φρητού ανεμιστήρα.
Χμμμ. Τώρα που το καλοσκέφτομαι όμως ελλοχεύει (ή μήπως ελλοχέζει!!!) ο κίνδυνος να μην μπορείς να διαβάσεις την εφημερίδα - περιοδικό με την ηρεμία σου. Δηλαδή εννοώ να φυσάει και τα φύλλα να πηγαίνουν πέρα - δώθε.

Χαλεποί καιροί για ένα υγιές χωρίς προβλήματα χέσιμο.

Πέστα Έξορσιστ!~!!! Από το συγκλονιστικό ποστ σου το οποίο με καθήλωσε για τρία τέταρτα (μέχρι να συλλαβίσω) στην οθόνη του υπολογιστή μου, συμπεραίνω πως ο ιδρώτας αποτελεί αναπόσπαστο κομμάτι της καλοκαιρινής σου καθημερινότητας και πραγματικά το γεγονός αυτό που αντικατοπτρίζεται μέσα από το γεμάτο θλίψη, οργή, παράπονο και μία πατάτες ποστ σου με έκανε να νιώσω λίγο άσχημα που δεν νιώθω το παγερό χέρι του Γερο-ίδρωτα στο μέτωπό μου την ώρα που ασκώ το καθήκον μου.

Από την άλλη όμως, θέλω να περάσω στην αντίπερα όχθη. Αυτωνών που ναι μεν ιδρώνουν, αλλά όχι μόνο δεν φτάνουν στα σημεία που φτάνεις εσύ, αλλά το απολαμβάνουν και με το παραπάνω. Φαντάζομαι πως θα μετριούνται στα δάκτυλα αλλά ποτέ δε μπορείς να είσαι βέβαιος τι κόσμος κυκλοφορεί σε ένα φόρουμ. Κάτι μου λέει πως η λεγεώνα των ιδρωλάγνων ζει ανάμεσά μας. Απειλούν την ύπαρξη και τα παιδιά μας. Έχω την αίσθηση πως μυστήρια πράγματα, σε βαθμό τελετής λαμβάνουν χώρα κατά τη διάρκεια της αφόδευσης τέτοιων ατόμων. Δε γνωρίζω αν είμαστε σε θέση να καταπολεμήσουμε αυτήν τους την ασθένεια -γιατί περί ασθένειας πρόκειται- , απλά τρομοκρατούμαι στην ιδέα πως οι πόροι εφίδρωσης ενός απλού ατόμου σαν εμένα και εσάς, είναι ικανοί κάτι τέτοιες στιγμές να συνδέονται άμεσα με τις ερωτογενείς τους ζώνες, κάθε μα κάθε φορά που η πρώτη σταγόνα ιδρώτα αγγίζει την άκρη της μύτης τους.

Επειδή τρέμω για μένα και για τις μετέπειτα γενιές, θα με ενδιέφερε άμεσα η άποψη ενός που είναι “πιο βαθιά χωμένος” , όπως συνηθίζουμε να λέμε εμείς οι λαικοί.

στις μερες μας υπαρχουν και τα κλιματιστικα :roll:

Ω ναι.Τους εχω δει.Ζουν αναμεσα μας.Αν τους συναντησεις στο δρομο θα τους περασεις για κοινους θνητους.Δεν ειναι ομως.Μιλαμε για ατομα επικινδυνα.Ατομα που απολαμβανουν να γινεται το σκατο τους παξιμαδι.Να βγαζουν και την τελευταια σταγονα ιδρωτα οσο εκτελουν το λειτουργημα αυτο.Το μονο πραγμα στο οποιο το ανθρωπινο γενος ξεχωριζει απο τα ζωα.Χεζει σε τουαλετες,οχι οπου βρει.

Αυτοι οι χαλεποι,αθλιου ηθικου υποβαθρου ανθρωποι,χεζουν με κλειστες πορτες,συνηθως μονο καλοκαιρι,φορωντας το πουλοβερ τους και ενα τζιν.Απολαμβανουν την καθε στιγμη φτανοντας σε υψιστα προτογνωρα επιπεδα ηδονης μονο και μονο μυριζοντας τον συνδυασμο σκατιλας,ιδρωτιλας και μασχαλιλας.Νεοι χωρις παρελθον παρον μελλον,βιωνουν καθημερινα αυτη την “αμαρτωλη” απολαυση οπως την λενε.Αλλα ακομα και επιφανεις ανθρωποι,πρωθυπουργοι,βουλευτες,σουβλατζηδες,βιωνουν και απολαβανουν τον αθλιο αυτο (κ)ολεθρο.

Μηπως ο Βικορ ουγκο στο εργο του “Αθλιοι” δεν εννοει αυτους?Τους ανθρωπους που βρισκονται υπερανω καθε υποψιας και χεζουν ασσυστολως ιδρωνοντας επιτηδες?

Δεν ξερω τι να πω αδελφια.Αυτοι οι ανθρωποι υπονομευουν το μελλον ολων μας.Ειναι περισσοτεροι και απο τους εβραιους,τους ιλουμινατι,τους ταξιτζηδες.Ειναι παντου και πουθενα.Χεζουν και φευγουν.Εχουν μετατρεψει τον κωλο τους σε πολυβωλο.Λαδωμενο πολυβολο.

Τι να πω και εγω ενας παρατηρητης της ζωης,μπροστα τους?Δεν υπαρχουν λογια για να τους περιγραψουν.Αλητες.

Μονο μ ενα τροπο μπορουμε να τους αντιμετωπισουμε.Να χεσουμε ολοι ελευθερα.Με ανοιχτες τις πορτες,τα παραθυρα.Και να το φωναξουμε δυνατα,να ακουστει πιο δυνατα και απο τις κλανιες μας.“ΚΑΤΑΡΓΗΣΤΕ ΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΚΝΤΟΝΑΛΝΤΣ”

Σκατα στα μουτρα των φασιστων λοιπον.
Σκατα χωρις ιδρωτα ομως,καθικια.

Δεν ξέρω κάποιον να έχει κάνει εγκατάσταση κλιματιστικού στην τουαλέτα για να χέζει χωρίς να ιδρώνει πάντως.

Εχει αποδειχθει επιστημονικα πως ενα αεριο που υπαρχει στις κλανιες καταστρεφει μετα απο μερικους μηνες οποιοδηποτε κλιματιστικο.

:?

Είναι μάστιγα!

Έντιτ: Όχι τα κλιματιστικά. :?

Και μαστιχα!

Όλα συνομωτούν ενάντια σε ένα υγιές χέσιμο χωρίς ιδρώτα.

Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥC.

φιλοι μου εψαξα ε3ονυχιστικα το 8εμα και ανακαλυψα πως ο γουεμπ-μειτ εξορσιστ εχει δικιο,η κλανια περιεχει βιοαεριο σε ποσοστο 60%,το βιοαριο(με χημικο τυπο 2V+02) λοιπον εχει την ικανοτητα να διαβρονει να φιλτρα που υπαρχουν και καθως αναμιγνειεται με το φρεον που υπαρχει στα κλιματιστικα αυτα να τεθονται αμεσα εκτος λειτουργειας :roll:
προτεινω λοιπον διαμπερες αποχωρητηρια με ολοκληρομενο συστημα ανεμνιστιρων. :?

εντιτ 1:με διαμπερες αποχωρητηρια οι συγκατοικοι-συνανθρωποι μας θα μπορουν να οσμιζονται ευκολοτερα.

εντιτ 2:το χεσιμο γινετε πιο ευχαριστο διαβαζοντας βιβλια του λιακοπουλου :wink:

Και updated σύστημα ορθογραφικού ελέγχου.

δυστιχως δν παιρνει αλλο απγκρειτ :oops:

Τελικα σ αυτο το φορουμ εκτος απο αμπαλοι ειστε και πουριτανοι.Ολοι δισταζουν να μιλησουν ανοικτα για το θεμα,λες και θα σας κακοχαρακτηρισει καποιος που δεν θα σας δει πιθανοτα ποτε.Μπραβο βρε!!!

Πώς σε συγκλόνισε το ποστ του για 3 τέταρτα από τη στιγμή που όταν απάντησες δεν είχαν περάσει ακόμα ούτε 2 από τη στιγμή που το πόσταρε; :lol:

Όσο για το χέσιμο, εγώ δεν ιδρώνω όταν χέζω… Χέζω όρθιος γιατί βαριέμαι να κάτσω και αν κάτσω όταν η κουράδα πέσει μέσα στα νερά τα νερά πηδάνε ψηλά και βρέχουν τον κώλο μου… :evil: Άσε που μεταδίδονται μικρόβια άμα καθίζεις τον κώλο σου όπου τον έχει καθίσει όλη σου η οικογένεια και χιλιάδες ακόμα άτομα (εάν είσαι σε τουαλέτα που χρησιμοποιούν πολλοί)…

Το χέσιμο είναι η χειρότερη στιγμή της ημέρας. Να κάθομαι να απολαμβάνω μουσική, φαγητό, σερφάρισμα στο νετ, τηλεόραση ή κάτι άλλο και τα βρώμικα προϊόντα να χτυπάνε και να πιέζουν ανελέητα το καημένο το έντερο το οποίο δίνει σήμα στον εγκέφαλο “ΑΝΤΕ ΧΕΣΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΩ!”. Και μετά να πηγαίνω τουαλέτα, να πρέπει να κατεβάζω το σώβρακο κάτω, να δίνω ολόκληρη μάχη μέχρι να πραγματοποιηθεί η αφόδευση (και αν) και μετά να πρέπει και να κόβω ένα σωρό χαρτιά και να καθαρίζω τον πρωκτό για να μην είναι βρώμικος και βρωμίζει το σώβρακο το οποίο με τη σειρά του βρωμίζει την καρέκλα η οποία με τη σειρά της βρωμίζει όποιον άλλο κάτσει και αυτός μεταδίδει τα μικρώβια του λερωμένου από περιττές ουσίες πρωκτού μου σε εκατοντάδες άτομα, και στο μέλλον μπορεί να εξαπλωθεί σε ολόκληρο τον κόσμο και να δημιουργήσει έναν νέο θανατηφόρο ιό. Γι’αυτό πάντα πρέπει να καθαρίζουμε καλά τον πρωκτό μετά την αφόδευση… Α και που’στε, χρησιμοποιείτε πολύ χαρτί, μην είστε σπάγγοι…