Πως τον εχετε ονομασει

Το μυαλο μου ειναι αγνο και καθαρο σε αντιθεση με καποιες που ειναι εθισμενες μεσα στην διαστροφη

έχεις ονόματα;

…και αποδειξεις

Με μια αγωγή των 500ml ίσως του περάσει πιο γρήγορα η κατάθλιψη, του Κουρουμπινογαλακτομπουρεκακίου? 8)[/quote]

οκ, αναλαμβάνεις να κάνεις τη χορήγηση? :twisted:

OK? μόνο που φαντάζομαι θες να μάθεις πως η χορήγηση γίνεται με 2,5ρι σέο.

To φιδάκι ο Διαμαντής…

χαχαχααχαχαχαχα…τουλάχιστον δεν θα ψιλιαστείς κάτι αν τον φωνάξω Βαγγέλη

Υ,Γ…και Διαμάντι ο Αριστοτέλης :roll:

Φλουρί Κωνσταντινάτο… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

μιλάμε να το κλέψεις κ να το πουλήσεις! χοχοχοχοχοχο

Θα το κλωνοποιήσω και θα το χαρίσω στην ανθρωπότητα…

Ένα εγώ κ ένα το μουσείο Μπενάκη!

Εκεί θα δώσω κέρινο ομοίωμα, διότι όταν θα είναι σε κοινή θέα θα κινδυνεύει να κλαπεί…

Ναι μην το κλεψουν οι χωριατες γιατι ψαχνουν για σκιαχτρα στα χωραφια τους …

Γιατί για άλλη μια φορά δεν κατάφερες να κάνεις καλά την δουλειά σου… γιατί δεν τα λες όλα;

Θα έρθει σε ρήξη o Bler[δεν ξερω πως γραφεται] με τον Bush ποιος θα το παρει…!!! Στο Χρισσό σφάζουν κριάρια κ στην ποδιά του Τέλη σφάζονται…παλικάρια!

Ναι μην το κλεψουν οι χωριατες γιατι ψαχνουν για σκιαχτρα στα χωραφια τους …[/quote]

Η …ουτσα μου δεν έχει την ομορφιά της μάπας μου, αλλά η μάπα σου έχει την ασχήμια της …ούτσας μου…

Αν ημουν σαν την ουτσα σου ρε χαλβα θα ειχα αυτοκτονησει …

μπορείς να το κάνεις έτσι κι αλλιώς…

και μπορούμε να σε βοηθήσουμε είτε προτείνοντας σου τρόπους είτε … να το κάνουμε για χάρη σου

ενας τροπος υπαρχει να με βοηθησετε … και ειναι να ξεφορτοθειτε την βδελλα τον Τelisvas και μετα να κοψετε το λαιμο σας . :stuck_out_tongue: