Πως τον εχετε ονομασει

Το πουλακι σας βρε!

Η ονομασια του πεους δειχνει χαρακτηρα ακεραιο,ετοιμο να αντεπεξελθει στις δυσκολιες της ζωης,δημιουργικο,γενικοτερα καποιον που θα προτεινει λυσεις και δεν θα πει : “Στον ΜΠΟΥΤΣΟ μου” αλλα θα πει : “Στον πουτσο μου τον κιτσο” Αυτα τα ατομα προτιμουνται απο γυναικες γιατι εκπεμπουν τολμη και γοητεια,που δυσκολα συναντιεται αλλου.Κατασταλαγμενοι,ξερουν παντα τι κουβαλανε αναμεσα στα ποδια τους,και ο “μικρος” τους πολεμιστης ειναι ετοιμος για ολους και για ολα.Αυτα ειναι παιδια,γαματοι τυποι και ωραιοι
χαρακτηρες.

den mas eipes omos to onomataki sou :lol:

Antrikos.
Δειχνει σιγουρια,τρυφεροτητα,και βαρβατιλα να ουμ.

[psoniomode on]Δε δίνω εγώ όνομα στο μπούτσο μου!Αυτό το κάνουν οι κοπέλες που το συναντούν! Άλλη τον ονόμασε “Κοναν ο Βάρβαρος”, άλλη “Μπάμπης”, κάποια άλλη"Μήτσος", “Ρόκυ Μπαλμπόα”, “Ράμπο”, “Ανακόντα”, "ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ"κτλ κτλ…Μόνο που τώρα τελευταία δεν πρέπει να περνάει τις καλύτερές του φάσεις αλλιώς δε δικαιολογείται το “Κουρουμπινογαλακτομπουρεκάκι μου” που το ονόμασε η τελευταία[psoniomode off] :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Με μια αγωγή των 500ml ίσως του περάσει πιο γρήγορα η κατάθλιψη, του Κουρουμπινογαλακτομπουρεκακίου? 8)

Μου γαμησατε το τοπικ ε.

Με μια αγωγή των 500ml

__500ml τι; …σάλιου; :stuck_out_tongue: 8) :stuck_out_tongue:

τσ? τσ? τσ… μα που έχετε όλοι το μυαλό σας; 8O [size=1][? ξέρω, δεν χρειάζεται απάντηση?] [/size]

Σε τσιμπουκια κοπελια.

Giannakh Okka

Ωωω? ευχαριστώ για την διευκρίνηση? και προς στιγμήν νόμιζα πως κάτι δεν πήγαινε καλά? αλλά τώρα, οκ, μπορείτε να συνεχίζεται τα βαθυστόχαστα θέματα και εγώ να μπαίνω σαν την σφινόπουτσα να σχολιάζω? :wink:

wste etsi loipon

Οπως ποθεις.

Λοιπόν όταν ήμουν μικρός το όνομα Τέλης μου φαινόταν φλώρικο και δεν μου άρεσε, αποφάσισα να τον βαπτίσω Αριστοτέλη… Έτσι κατάφερα να έχω διπλή ικανοποίηση… Και να με φωνάζουν με το όνομα που θέλω και την άλλη… Βέβαια τώρα που έχω κόψει το SEX και το έχω ρίξει στη δουλειά θα μου κάνετε τη χάρη να με φωνάζετε Αριστοτέλη;
ΜΑΖΕSTIX έγραψες… Έχω νέα για EUROPE… Πάρε τηλέφωνο…

Αριστοτέλη Αριστοτέλη Αριστοτέλη Αριστοτέλη Αριστοτέλη Αριστοτέλη Αριστοτέλη Αριστοτέλη Αριστοτέλη Αριστοτέλη Αριστοτέλη Αριστοτέλη Αριστοτέλη Αριστοτέλη Αριστοτέλη Αριστοτέλη Αριστοτέλη Αριστοτέλη Αριστοτέλη Αριστοτέληηηηηηηηηηηηη

Υ.Γ Μην λερώσεις την οθόνη :twisted:

Bruce Dickinson :stuck_out_tongue:

Σοβαρά τώρα δεν του’χω δώσει κάποιο όνομα αλλά καμιά φορά τον λέω παπαγάλο χωρίς να είναι αυτό το όνομα του. :stuck_out_tongue:

[size=6]Α Ν Τ Ρ Ι Κ Ι Ο Σ[/size]

Γιατι ειναι το ονομα που του αξιζει και δεν κολωνει πουθενα 8)

Θα ήταν εύκολο να γίνεις πιο συγκεκριμένος;
Τι δεν κολλάει πουθενά? το όνομα ή το πουλί σου?;
[size=1]Ξέρεις, κάνω μια εργασία επί του θέματος? [/size]

εχμ … καποιος πρεπει να σε παει σχολειο για να σε μαθει να διαβαζεις … παλι πουλακια κανουν τα ματακια σου :lol: :lol: :lol:

Μπα δεν γίνεται? με έχουν διώξει από τα σχολεία της περιοχής?
Και ποιος ξέρει? μπορεί να κάνουν πουλάκια? αλλά όχι αυτά που φαντάζεται το βρώμικο μυαλό σου?