Το ΔΙΚΟ ΜΟΥ τόπικ (Απαγορευέται η είσοδος σε ΟΛΟΥΣ)

Μετά από μια μέρα κουραστικης δουλειας και τρεξιματος , ψαχνω ενα μερος να χαλαρωσω να μεινω λιγο μονος μου να ηρεμησω , να σκεφτω , να ανακτησως δυναμεις για την επομενη μερα , και ολα αυτα χωρις να μου τα πρηζει κανενας σπασα@@ιδης.
Για αυτο συζητησα με τον εαυτο μου και αποφασισα να ανοιξω ενα τοπικ ΟΛΟΔΙΚΟ ΜΟΥ που να ειμαι ΜΟΝΟ ΕΓΩ και ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ για να μπαινω και να ειμαι μονος μου .

ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ Η ΔΕΝ ΜΙΛΑΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ , ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ , ΟΠΟΤΕ ΞΕΚΟΥΜΠΙΣΤΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ ΗΣΥΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΩ !!!

Ντακς ? :evil:

Τελικα αυτη ειναι ζωη να εισαι μονος σου , να κανεις οτι θελεις να κυκλοφορεις οπως θελεις , να απολαμβανεις το τσιγαρο σου και τον καφε σου σαν ανθρωπος χωρις να στα πρηζει κανενας … οποτε θελεις να καλεις κοσμο να παιξεις καμμια μπιριμπα και οποτε θελεις κατεβαζεις ρολλα και αστους να βγαζουν τα ματια τους μεταξυ τους .
Εχει και ενα αερακι αποψε και ευτυχως δεν λιωνω απο την ζεστη , αντε να ερθει το φθινοπορο , εχω ξενερωσει με το καλοκαιρι γενικως , καλυτερα να καθεσαι Αθηνα παρα να τρεχεις οπουδηποτε και να μπαινεις σε προγραμματα … Αι σιχτιρ βαρεθηκα …

Χμ … τι να μαγειρεψω ρε φουστη μου … αρχισα να πειναω κιολας με εχει κοψει ο καφες σημερα , πρεπει να τρωω κατι τις το πρωι γιατι δεν λεει πρεπει να το προσεξουμε λιγακι το στομαχι ειναι που ειναι σκατα , μην το μαμησουμε παλι .

Αλλα απο την αλλγη βαριεμαι να μαγειρευω , θα παω να χτηπησω καμμια πιτσα . Σμ … καλη ιδεα … τεσπα παω να δω τι θα κανω …μην ξεχασω να παρω το πατακι , απο την “πορτα” μην μου φορτωθει κανενας πειναλεος …

[quote=“Angel_In_Black”]Τελικα αυτη ειναι ζωη να εισαι μονος σου ,και έρημος να κανεις οτι θελεις να κυκλοφορεις οπως θελεις γυμνός, να απολαμβανεις το τσιγαρο σου πάνω στο πληντύριο και τον καφε σου σαν ανθρωπος πως τον έπινες τόσο καιρό?χωρις να στα πρηζει κανενας όπως?… οποτε θελεις να καλεις κοσμο να παιξεις καμμια μπιριμπα ή πλακωτό και οποτε θελεις κατεβαζεις ρολλα και αστους να βγαζουν τα ματια τους μεταξυ τους πόσο χρεώνεις το δωμάτιο?.
Εχει και ενα αερακι αποψε που σου πέρνει τα μαλλιά κ τα παέι πέρα δώθεκαι ευτυχως δεν λιωνω απο την ζεστη , αντε να ερθει το φθινοπορο και ο χειμώνας, εχω ξενερωσει με το καλοκαιρι γενικως , καλυτερα να καθεσαι Αθηνα παρα να τρεχεις οπουδηποτε και να μπαινεις σε προγραμματα ??… Αι σιχτιρ βαρεθηκα …

Αλλα απο την αλλγη βαριεμαι να μαγειρευω , θα παω να χτηπησω καμμια πιτσα στον τοίχο. Σμ … καλη ιδεα .πολύ καλή… τεσπα παω να δω τι θα κανω .καλή όρεξη

Συγχώρα με Ανδρέα…δεν κρατήθηκα…δεν ξαναμπαίνω…αλήθεια

Δεν το πιστευω δεν τολμαει καποιος να βγει λιγο εξω , αμεσως να μπουν να πουνε κατι ετσι για να μου την σπασουν … Εγω κυρια μου παραβιασα ποτε προσωπικο σας χωρο ? Ε ? Εσεις γιατι το κανατε ? Αφου είχα παρει και το χαλακι απο την πορτα παει να πει οτι δεν θελω επισκεψεις …αμαν δεν μπορουμε να ηρεμησουμε εστω και λιγο … τι πρεπει να κανω δλδ να κλειδωνω κιολας οταν βγαινω εξω ? Και μετα λετε οτι για ολα φταινε οι Αλβανοι που μπαινουν απροσκλητοι στα σπιτια , και οι Ελληνες δεν πανε πισω , θα με αναγκασεται να παρω σκυλο να δω αν τολματε να μπειτε παλι .

Ουφ , μια μπουκια πιτσα δεν μπορουμε να φαμε ησυχοι. Αμαν !!!

Εγκχουμ?
Κοίτα, αυτά τα πράγματα δεν περνάνε σε μένα. Δεν μπορώ να μην μπω και να σχολιάσω? αφού το ξέρεις? άσε που θα είναι χάλια το τοπικ αν δεν είμαι εγώ και η Μαρία? [άρα χάρη σου κάναμε πάλι]?

[size=2]Αν θες τους άλλους να τους αφήσουμε έξω? θα ήμαστε οι τρεις μας? [/size]

Δεν μ’αρεσουν οι τριπλετες ειμαι οld fashion

Τώρα που πήγε πάλι το μυαλό σου;

Το μυαλο μου ειναι δικο μου και παει οπου θελει … βασικα αυτην την στιγμη ετρεχε στα 3 κομματια πιτσα που εχουν μεινει … αραγε θα μπορεσω να τα καταφερω σημερα , η να τα φαω αυριο το πρωι που θα ξυπνησω μαζι με τον πρωινο καφε … :roll: θα το επεξεργαστω και θα αποφασισω αργοτερα .

Τωρα δεν μου λες , εσυ πως μπηκες μεσα , αφου δεν ακουσα να χτυπαει κανενα κουδουνι ? Δεν πιστευω να εισαι απο αυτους που χωνοντε στα ξενα σπιτια και χαλανε την ησυχια των απλων ανθρωπων .

Ξουτ Ξουτ … βγες βγες και αν θελεις να με κανεις βιζιτα (επισκεψη εννοω , που πηγε το μυαλο σου… ) να μου χτυπησεις το κουδουνι .

Αντε αντε …!!!

Σιγά μην αποστείλω και κάρτα παράκλησης?
Και μην μου λες αστειάκια? το ξέρω πως δεν μπορείς μακριά μου?

Btw την πίτσα την έφτιαξες εσύ ή είναι παραγγελία…

τεσπα, μεχρι τώρα θα το χεις διαβάσει , οποτε θα το σβήνω αφού δεν γίνεται να το διαγράψω

κοπέλα μου έχει το κλειδί πάνω στην πόρτα…κ γω έτσι μπήκα…

υ.γ δεν μένεις μόνος σου?πήρες καμιά γάτα?

Λες να κανονίσουμε να ερχόμαστε και οι δύο μαζί ή μια μία?;

Λες να κανονίσουμε να ερχόμαστε και οι δύο μαζί ή μια μία?;[/quote]

όσο κ αν σε συμπαθώ…δεν θα έρθω…δεν έχει κάνει όλα τα εμβόλια,θα βρωμάνε τα ποδάρια του είναι κ η τουλούμπα…πήγαινε εσύ κ πες μου εντυπώσεις!

Και να το περάσω όλο μόνη μου?;
Καλά? έχω μία αντιασφυξιογόνα μάσκα από τότε που είχα ανέβει πάνω για τις πορείες? θα την βάλω και ύστερα θα τον περάσω από τον κλίβανο? όταν τελειώσω θα σε φωνάξω για να πετάξουμε το αναμμένο στουπί? [ένα μικρό βήμα για μας, ένα μεγάλο για την ανθρωπότητα]

άφηνε ίχνη…θα σε ακολουθώ!!Ζεις εσύ με οδηγείς!!!1

Με αυτα και με αυτα πανε να μου το κανετε ρημαδιο , ντακς οι γυναικες αλλα αρχισαν να μπαινουν και αλλοι. Γμτ με κανατε και ξοδευτηκα … αλλα αξιζε τον κοπο

Ο Conan …

Ποδοπατησε τους να τελειωνουμε μια και καλη με αυτους :evil:

Νταμπο θες να πεις!!!

Υ.Γ και πάλι τον κάνω σκόνη…θα πάρω ποντίκια!

Πάρε τον Κόναν αφού δεν μπορείς μόνο σου?.

[size=1][Btw δεν είμαι γυναίκα, άρα μην μας βάζεις όλους μαζί?][/size]

Ειπα μηπως φοβηθειτε και με αφησεται ησυχο , ματαια πρεπει να παρω ενισχυσεις μαλλον.

[size=1]και τι εισαι ?[/size]

Όταν λες ενισχύσεις;

[size=1]Με βάζω στα ουδέτερα[/size]