Είστε άνθρωποι με ταμπού;

παιχνιδι ναναι κ οτι ναναι… :lol: :lol:[/quote]

Ε οχι κι οτι να ναι χρυση μου…Ειμαστε και λιγο επιλεκτικες…Παιζουμε μονο τα καλυτερα… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
κ το πιο βαρετο αν παιζετε με καλη παρεα εχει πλακα…αλλη σωστη…θα διαλεξουμε το καλυτερο…παντομιμα…κινησεις με χερια κ σωμα…

καλόοοοοοο , στην παντομίμα είμαι άσσος :smiley:

ego exo taboo…alla an einai na kanoume partouza tha to protimiso… 8O

To εχω βαρεθει η αληθεια ειναι… :smiley:

οχι παρτουζα παντομιμα…απαγορευεται να μιλας…αλλα επιτρεπεται να δειχνεις και για μας να πιανουμε κιολας…Καλο??

κανε εσυ παντομιμα…και πιανε να παιρνεις και μεζε… και το υπολοιπο “πιατο”… ασε, θα το φαω εγω… :lol:

[quote=“chk_chillin”]κανε εσυ παντομιμα…και πιανε να παιρνεις και μεζε… και το υπολοιπο “πιατο”… ασε, θα το φαω εγω… :lol:[/quote
οκ εσυ το κυριως πιατο εγω τον μεζε…εκλεισε…

Οκ ολες στο σπιτι μου για μια παρτουζα … ε παντομιμα ηθελα να πω … :smiley: 8) 8) :twisted: :stuck_out_tongue:

sopa kaimene… siga min erthoume oles sto spiti sou… tosous allous endiaferontes antres exei to forum… :smiley:

Για ονοματισε τους …

:roll: :roll: :roll: :roll:

,

σωστήηηηηηη!!! no offence

Eσυ μην ερθεις σε φοβαμαι ετσι και αλλοιως …

[quote=“Angel_In_Black”]Eσυ μην ερθεις σε φοβαμαι ετσι και αλλοιως …[/quote

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

αν είναι για μένα μην σκίαζεσαι δεν έρχομαι… θα πάω αλλού που δεν με φοβούνται :wink:

skaste apo tin zilia sas!
Ego exo: monopoly [tin palia me ta xiliarika], scrabble, total [oxi to giaourti, alla ena gamistero pexnidi] ke trivial se mege8os tsepis [tin kanoniki, tin ikogeniaki ke me diasimous]. A, episeis exo ke hokey ke velakia. Ke ime panta stin omada ‘winner’ stin pantomima…

mia partouzitsa, omos, ta nikaei ola ta parapano

Και επειδη εντυπωσιαστηκα απο τα παιχνιδια σου… θα εισαι επισημη προσκεκλημενη μολις την οργανωσουμε…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

sopa kaimene… siga min erthoume oles sto spiti sou… tosous allous endiaferontes antres exei to forum… [/quote]

Χα Χα Χα Χα … δεν σε χάλασε καθόλου Ρούλη!!! :lol: :lol: :lol:
Χριστινάκι είσαι θεά !! :lol: :lol:

Mιλησε κανεις ???

Και επειδη εντυπωσιαστηκα απο τα παιχνιδια σου… θα εισαι επισημη προσκεκλημενη μολις την οργανωσουμε…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
ok, eklise. 8a mii8eis ki esi ston lesviako erota ke ase ton allon na psaxnei.