Είστε άνθρωποι με ταμπού;

Εγώ προσωπικά όχι, γι’ αυτό κάθε φορά ανυπομονώ να μαζευτούμε είτε σε πάρτυ είτε για πλάκα στο σπίτι κάποιου που έχει και να παίξουμε. Μ’ αρέσει πολύ να ζουλάω εκείνο κει το μωβ που κάνει τον εξωγήινο ήχο. Έχει πολύ γέλιο και αγωνία συνάμα!!!

Αυτό το κωλοπαίχνιδο εννοείς που πάντα παίζουν άνδρες εναντίον γυναικών και κερδίζουν οι γυναίκες…; Εκτός αν εννοείς για καμιά παρτούζα… Οπότε κερδίζουν όλοι…
Η επιστροφή του Unholy επιτέλους…

Παίζω ταμπουυυυυυυυ κ ειναι $%#%$#%#% παιχνίδι!!!

υ.Υ…welcome back John!
υ.Υ…δεν έχω ταμπού

(Συμβολικό ήτανε αυτό, τι διάολο; )

nai exw tampou.
kai monopoly.
kai sas gamw olous.

:!: :!: :!:

Φυσικα και εχω ταμπου… γαματο παιχνιδακι … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

να παιξουμε καμια φορα :smiley: :smiley:

να παιξουμε καμια φορα :smiley: :D[/quote]

Φυσικα… Δεν θα το παραλειψουμε…:roll: :roll: :roll:

να παιξουμε καμια φορα :smiley: :D[/quote]

Φυσικα… Δεν θα το παραλειψουμε…:roll: :roll: :roll:[/quote]
:wink: :o :o

εγώ δεν έχω ταμπού… :frowning:

θα παιξεις μαζι μας κ εσυ συναδελφισσα; :lol: :lol:

θα παιξεις μαζι μας κ εσυ συναδελφισσα; :lol: :lol:[/quote]

Ε ναι ρε…οσο πιο πολλοι τοσο πιο καλα… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

για το ταμπού??? 8O

Αν δεν θες παιζουμε και μονοπολη…Δεν θα κολλησουμε εκει… :wink: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αν δεν θες παιζουμε και μονοπολη…Δεν θα κολλησουμε εκει… :wink: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
ααααααα καλη φαση να παίξουμε και σκιτσομαχίες :smiley:

Το πιασες τωρα;;;;; Ε μα που πηγε το μυαλο σου πριν;;; :roll: :roll: :wink: :stuck_out_tongue:

εμένα??? :roll:
πουθενά συγκεκριμένα… :lol:

παιχνιδι ναναι κ οτι ναναι… :lol: :lol:

παιχνιδι ναναι κ οτι ναναι… :lol: :lol:[/quote]

Ε οχι κι οτι να ναι χρυση μου…Ειμαστε και λιγο επιλεκτικες…Παιζουμε μονο τα καλυτερα… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: