Το αθλητικό ''αντιδημοψήφισμα''

Λοιπόν ηρθε η ώρα να μας πείς τι είσαι! Με ποιο από τα παρακάτω ιδιώματα του έλληνα ποδοσφαιρόφιλου ταυτίζεσαι!

*Είσαι κωλοκομπλέξας και χέρεσαι όταν ο αιώνιος αντίπαλος σου βγαίνει τελευταίος σε Champions league, Europa, ακόμη και ιντερτότο(!)? Χαίρεσαι όταν τρώει 10 μπαλάκια από την υπερόμαδα που στην ουσία θα τρωγες κι εσύ (μη σου πω παραπάνω) αλλά στάθηκες ΚΩΛΟΦΑΡΔΟΣ και έτυχες με καφενεία???


*Ή μήπως είσαι ΠΕΌΦΛΩΡΟΣ και χαίρεσαι όταν το αντίπαλον δέος πάει καλά στην Ευρώπη για να παίρνει η Ελλαδίτσα μας πόντους (κλαψ τι συγκινιτικό :cry:)

*Ή τέλος είσαι ένα αχαίρευτο αναίσθητο τομάρι που ακόμη κι αν η όμαδα σου είναι τελευταία και ο αιώνιος εχθρός σου έχει κάνει Ten-ble σε ευρώπη και μη, εσύ ζεις στον κόσμο σου και αδιαφορείς???

Παρατηρήσεις/Παρακλήσεις:

-μην υπεργαμήθει το θέμα με βρίσιες και επιθέσεις και κλειδωθεί
-ακόμη κι αν κλειδωθεί…μοντς αν γίνεται κρατήστε το πολ γιατί με ενδιαφέρουν τα ποσοστά…Θέλω να δω ποιοι από της κατηγορίες που χω ποστάρει είναι περισσότεροι και πιο φανατικοί
-μην παρεξηγείστε…είμαι κι εγώ σε κάποια απ’ αυτές τις κατηγορίες
-για να σας δούμε…

Εγώ συνκαταλέγομαι στα αχαϊρευτα γαϊδούρια.

αντι - ΠΟΚ. Γενικώς δλδ.

αντι-search είμαι γω

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=10708

ξενέρωτε

ΧΑ δεν ήξερα ότι υπήρχε κάτι παρόμοιο…Δεν πειράζει…Τουλάχιστον και απ’ τα 2 θρεντ αποδεικνύεται για μια ακόμη φορά ότι η πιο μισιτή όμαδα στην Ελλάδα είναι ο Ολυμπιακός…:twisted::vibrate:=D>