Τα 4 Επίπεδα της Ύπαρξης

Θέλω να πω ένα μπράβο στην συντακτική ομάδα του site για την ανάρτηση της είδησης περί των “4 Επίπεδα της Υπάρξης” και του Jay-z.

http://www.rocking.gr/article6401.php

Το είχα αναφέρει και εγώ κάποια στιγμή στο φόρουμ ως νέο, και ήλπιζα να δοθεί η δέουσα προσοχή.

:rockon:

Ευχαριστούμε πολύ

:rockon:

Πάρα πολύ ενδιαφέρον! υπάρχει περίπτωση να το βρώ αυτό να το κατεβάσω τσαμπέ απο πουθενά??
θα το ψαξω πάντως… :smiley:

Στο youtube υπάρχει :wink:

Διαθέσιμο μέχρι 17/11

4 Likes

Μόολις το τελείωσα, τελευταία στιγμή κλασικά. ;p

Ωραίο. Με ενόχλησαν κάποια πράγματα στην παρουσίαση/σκηνοθεσία (πχ η μουσική πάνω στις ομιλίες, μου βγήκε λίγο η πίστη να ακούσω καλά) , όπως αντίστοιχα βέβαια μου άρεσαν και κάποια άλλα (ειδικά οι τρελές αντιπαραβολές, εκεί πχ με τους συλλέκτες ή στο πώς μέλη της μπάντας έχουν βιώσει-βλέπουν καταστάσεις) και οβεραλλ, οκ, τι να λέμε, σπουδαία ιστορία.

Άσχετη ερώτηση, ξέρει κανείς τι έγινε με το αρτ νουβώ? Πήγαινα γενικά και μετά απλά μια μέρα το βρήκα κλειστό.

Έχει κλείσει το δισκάδικο, μόνο από εδώ πια:

Ναι αυτό το κατάλαβα και την σελίδα την βρήκα, είπα μήπως ήξερε κανείς κάτι παραπάνω, γιατί, αν πχ είχε τυχόν και παρ’ελπίδα μεταφερθεί, τέτοια πράγματα. Μου ήταν εξόχως συμπαθητική φιγούρα ο Κοντογούρης και κάπως στεναχωρέθηκα.

Έχω διαβάσει ότι πήρε σύνταξη, οπότε φυσιολογική ροή των πραγμάτων ήταν το να το κλείσει.

1 Like