Η ΧΑΖΑΜΑΡΑ

Είσαι κι εσύ απ’ αυτούς που όταν περίμεναν να βγουν τα αποτελέσματα του Lower έπαιρναν 3 τηλέφωνα τη μέρα το Αγγλικό ινστιτούτο για να προλάβουν να μάθουν τι έγραψαν;

Είσαι κι εσύ απ’ αυτούς που έβαλαν το μέσο που έχουν στο υπουργείο για να μάθουν 1 (μία) μέρα πιο πριν πόσα μόρια έβγαλαν;

Είσαι κι εσύ απ’ αυτούς που μπαίνουν κάθε μεσημέρι και κάθε βράδυ στο σάητ της σχολής για να μάθουν αν πέρασαν ή κόπηκαν, αφού αν μάθουν τα αποτελέσματα πάνω από ένα εξάωρο απ’ όταν βγήκαν θα πάθουν κρίση πανικού;

Είσαι κι εσύ απ’ αυτούς που ΕΦΤΥΣΑΝ την γκόμενα για να κάτσουν σπίτι να δουν τα exit polls γιατί ο ελληνικός λαός ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ μερικές ώρες παραπάνω να δει τα κανονικά αποτελέσματα;

Παραδέξου το λοιπόν.

α ρε μανος87 την πατησες κ συ?

Προς θεού, όχι. Εγώ έπαιζα μάνατζερ και απλά είχα ανοιχτή την τιβί. Δεν είναι δα και γιουροβίζιον.

Ελάτε ρε παιδιά! Μόνο εγώ ψήφισα; Και νόμιζα πως θα έβλεπα πολλές ψήφους για να ξέρω τι είστε :frowning:

Κάθε πράγμα στον καιρό του.

Μπα κι εγω ετσι ειμαι… Το πολυ πολυ να μαθω ποιος βγηκε το αλλο πρωι απο εφημεριδες/τηλεοραση.
Λες και αμα το μαθω το βραδυ θα αλλαξει η ζωη μου.

Κι εγω στον υπολογιστη ημουνα και ανοιξα την τιβι να δω καμια ταινια (τι μαλακας… για λιγο ξεχασα τι μερα ειναι σημερα)

Χα, χα, και γαμώ τα poll.:lol:

Όχι, τα έμαθα από το net τη μέρα που βγήκαν.Άλλο αν το έκανε η μάνα μου:D

Και πάλι όχι.Και πάλι η μάνα μου.:smiley:

Εμάς η σχολή δεν έχει τέτοιες πολυτέλειες.Βγαίνουν κάθε αγίου ποτέ και πρέπει να είσαι στη σχολή για να δεις το αποτέλεσμα.

Δυστυχώς δεν είναι εδώ, έχει πάει στη πόλη της να ψηφίσει, οπότε μέσα και αντί για manager, neverwinter nights.Απλά παιχνιδάρα.

ΥΓ.Πρέπει η μάνα μου να νοιάζεται παραπάνω για την πάρτη μου, παρά εγώ …:? :?


Now playing: Amorphis - Karelia
via FoxyTunes

Είμαι.

Στην όλη φάση με τα αποτελέσματα σχολής κλπ περισσότερο αγχώνονται οι δικοί μου παρά εγώ:p
Exit polls δεν βλέπω ποτέ γιατί τα βρίσκω ανούσια.
Οπότε όχι.

Τα exit polls είναι must!! Ίσως να είμαι και λίγο υπερβολικός αλλά μάλλον φταίει η “τρέλα” που έχω για τη στατιστική, επαγγελματικός μαζοχισμός ας πούμε…Για τα υπόλοιπα δεν τίθεται θέμα, απλά περιμέναμε να βγουν οι βάσεις στα σχολεία, δεν υπήρχε ενημέρωση μέσω internet ούτε φυσικά στη σχολή. Απλά περιμέναμε να αξιωθεί ο εκάστοτε καθηγητής και να τα τοιχοκολλήσει…

:lol::lol: Αυτό το έκανα σήμερα όλη μέρα. Κάθε 5 λεπτά έμπαινα στο site της σχολής να δω αν βγήκαν τα αποτελέσματα. Τελικά δεν βγήκαν :frowning: Αλλά ανέβηκε το καινούργιο site του rocking και έτσι δεν ασχολήθηκα πάλι με το θέμα :smiley:

Όχι.

Όχι.

Όχι.

Όχι.

Όμως ξενύχτησα πριν τα αποτελέσματα των πανελληνίων μπας και έβγαιναν στο site του υπουργείου στις 7-8 το πρωί. Σιγά μην έβγαιναν.

Owned

Πω άντε να βγει και το νέο manager.

Αταραχος σαν βοδι μπορω να πω.

Γάμησε το. Ξενέρωσα με το προηγούμενο. Όποιο παιχτάκι είχα βρει που έπαιζε 80η κατηγορία της ζιμπάμπουε και στοίχοιζε 2 ευρώ πήγε μπαρτσελόνες και η τιμή ανέβηκε στα 2 μύρια το λιγότερο. Πφφφφ

Είσαι κι εσύ από αυτούς που όταν έδιναν μαθήματα στη σχολή, με το που τελείωναν άνοιγαν το βιβλίο να δουν τις σωστές απαντήσεις και τις ανακοίνωναν στους άλλους σπάζοντάς τους τελειωτικά τα νεύρα?

Μια χαρά ήταν. Έπεσε τρελό κάψιμο πάλι.

Αυτο ειναι ενα χαζο τοπικ.

Εγώ πάντως είμαι από αυτούς που δεν έχουν πατήσει ούτε μία μέρα στην σχολή από την πρώτη βδομάδα. Έχω να πατήσω στο ΠΑ.ΠΕΙ. από την εγγραφή…