Καλύτερη συναυλία;

Velvet Revolver 25-6-05
Scorpions 18-7-05
Milame oi Scorps gamhsan…

Η καλυτερη θα ηταν αυτη που δεν εγινε ποτε…
Slayer-Pantera.

:evil: :evil: :evil: :evil:
ATHENS OPEN AIR fusika!!!

Scorpions
Deep Purple
Iron Maiden
Black Sabbath

Μετά τους Black Sabbath στο Terra Vibe, το χάος.

Μακάρι να δώ καλύτερη συναυλία, αλλά δεν νομίζω να νιώσω την ίδια ανατριχίλα από συγκίνηση ποτέ ξανά. :o

Metallica dear…

Metallica dear…[/quote]

Μην το παρακανουμε κιολας…Μονο το live του '93, και αυτο απλα κοντα αλλα οχι και ισαξιο με Sabbath

Μα εγώ το μόνο που ανέφερα είναι το ΠΟΥ θα καταφέρω να νιώσω την ίδια συγκίνηση…Nothing more… :roll:

Oh yeah!!!

DEATH SS - Φλεβάρης '05

Επειδη ειχαν τις ξωβυζες ρε σου αρεσουν ??? Ομολογα τωρα λεμε !!!

Επειδη ειχαν τις ξωβυζες ρε σου αρεσουν ??? Ομολογα τωρα λεμε !!![/quote]

Αν τους ακούς/περιμένεις για 15+ χρόνια και το live τους (audio/visual) είναι αντάξιο της cult υπόστασής τους - πίστεψέ με - τα βυζιά είναι το τελευταίο που “μέτρησε” τότε.
Είμαι και μύωψ… :lol:

Αυτο θα πει να εισαι αμεμπτος metal Fan … xa xaxaxax

Aν και τους ηξερα σαν ονομα εδω και παρα πολλα χρονια , δεν ειχε τυχει να ακουσω ποτε , αλλα ειδα κατι video τους στο Texas ενα Σαββατο . Νομιζω οτι ειναι Ιταλοι ε ???

Α και το Shy avatar σου που κολλαει ??? Εκτος αν εισαι και εσυ σαν εμενα , οτι αυτα που ακουγες πιτσιρικας δεν τα απορριπτεις.

AC/DC

Δεν έχω πάει και σε πολλές. Δε θα ξεχάσω σίγουρα την πρώτη που είδα, Savatage 27 Ιανουαρίου Θεσσαλονίκη (πρέπει να ήταν 2002). Από εκεί και πέρα καλύτερη μάλλον Sabbath φέτος.

Λοιπόν:
Iggy Pop
Placebo
Manson
Black Sabbath
[size=2][αλλά βαζω καλύτερο απ? όλα το goth_noise festival της Γερμανίας που δεν έχω πάει ακόμα?] [/size]

Από Shy μέχρι Cirith Ungol κι από κει σε Possessed…
80s γαμώτο…

IRON MAIDEN ROCK IN RIO

Εχεις παει ???

Oxi den exo etsi trella…