Ξυπνάς το πρωί και

μαλακιιιιιιιιαααα ταινια…

μονο για τις ληψεις της αθηνας το καλοκαιρι μετραει.

πρωι
καφες στη καφετιερα
τσεκ μεϊλ
ντυσιμο μετα καφε (ταυτοχρονα)
φακ οφ του γουορκ

:? αποψη σου

εκειινη τη στιγμη, το μονο που κανω ειναι να καταριεμαι το συμπαν ολοκληρο.:lol:

εύχεσαι να έχει κλείσει η σχολή σου και να έχει μοιράσει πτυχία σε όλους τους φοιτητές.8)

μα,ναι…αυτο εξεφρασα!:stuck_out_tongue:
δεν ειπα οτι το λεει καποιος αλλος.:-k

Αφού κλείσω το ξυπνητήρι γύρω στις 4-5 φορές(45 λεπτά συνολικά:p),to παίρνω απόφαση και σηκώνομαι.
1)Άμα έχω σχολή,ντύνομαι,βάζω άι-ποδ στα αυτιά,παίρνω ένα χυμό και φεύγω.
2)Άμα δεν έχω σχολή,κάθομαι και τρώω ένα καλό πρωϊνό(κορν φλέικς με γάλα),φτιάχνω (καμιά φορά) καφέ,ανοίγω τον υπολογιστή,βάζω μουσική και χαζεύω στο ιντερνέτι.

:smiley:

Οπως και να ξυπνησω:
1.να με παρουν τηλεφωνο(καταριεμαι τον κοσμο που υπαρχει!!)
2.να χτυπαει το ξυπνητηρι(καταριεμαι αυτον που το εφτιαξε…)

Σηκωνομαι και παω γραμμη στην τουαλετα…Κανω την αναγκη μ,πλενομαι κα κτλ…Γυρναω παταω να ανοιξει το pc.Μολις ανοιξει ανοιγω το φακελο με την μουσικη και και παταω το κουμπι play all.
Αμα πρεπει να φυγω τρωω εκεινη την ωρα κρον φλεικς με γαλατακι την ωρα που χαζευω λιγο στο ιντερνετ…Ανοιγω το τορρεντ.Καλωδιωνομαι με το mp3 και την κανω…

΄΄τι κοιταζεσαι ρε μαλακα,παλι θα αργησεις για την σχολη΄΄

(Τον τελευταίο χρόνο) ξυπνάω πάντα στις 12, ετοιμάζομαι όσο πιο γρήγορα μπορώ, φοράω τα παπούστια μου, βάζω την τσάντα μου στον ώμο και αράζω στο σαλόνι. Μετά μπαίνει η μάνα μου απ’έξω και της λέω πόσο κουρασμένη είμαι από τη σχολή… Αυτά τραβαει όποιος ζει με τους γονείς του ακόμα και έχει βαρεθεί…

νταξ’τα σπασε…:bow:

Ξυπνάς το πρωί. Το μυαλό σου έχει ένα αόριστο αίσθημα ότι κάτι δεν πάει καλά. Αυτό οφείλεται στο ότι ξύπνησες. Επιστρατεύεις όλες σου τις δυνάμεις. Ανασηκώνεσαι, αλλά παραμένεις καθιστός στο κρεβάτι με τα χέρια στο κεφάλι. Περνάνε 2-3 λεπτά μέχρι να καταφέρεις να σηκωθείς όρθιος. Τα δύσκολα πέρασαν.

Μπαίνεις τώρα στην αυτόματη λειτουργία. Με σερνάμενα βήματα, με κρεμασμένους τους ώμους μπαίνεις στην τουαλέτα. Ένα εκτεταμένο κατούρημα ανακουφίζει την κύστη. Ένα κρύο πλύσιμο του προσώπου ζωντανεύει κάπως το νεκρωμένο σου βλέμμα. Η εικόνα στον καθρέφτη γίνεται πλέον αρκετά καθαρή.

Βλέπεις τον εαυτό σου. Είτε είσαι πιο άσχημος από εχθές, είτε φταίει το απλανές ακόμα και συνοφρυωμένο βλέμμα σου. Πλένεις τα δόντια σου. Ξεπλένεις το στόμα σου, ξαναβρέχεις το πρόσωπό σου. Τώρα έχεις διαύγεια της τάξεως 70%. Καταλαβαίνεις λοιπόν ότι πεινάς. Είναι λογικό. Έχεις να φας για 8 ώρες.

Προχωράς στην κουζίνα. Ανοίγεις δύο μάτια. Βράζεις νερό και στα δύο. Παράλληλα, βγάζεις καφέ, ζάχαρη και 1-2 κρουασάν. Βάζεις αυγά στο ένα φλιντάνι. Ετοιμάζεις τον καφέ στο άλλο. Επειδή τα αυγά θέλουν ακόμα, πας και ντύνεσαι. Ως συνήθως, παίρνεις τα ρούχα που είναι πάνω πάνω. Μία μονόχρωμη μακρυμάνικη, ένα τζιν.

Γυρνάς στην κουζίνα, βγάζεις τα αυγά, τα καθαρίζεις, τα τρως, τα καταβροχθίζεις μάλλον μαζί με το υπόλοιπο πρωϊνό, συνοδεύοντας με τον καφέ και χυμό πορτοκάλι. Τα μαζεύεις με υποτυπώδη προσοχή, παίρνεις την σάκα σου με το ένα τετράδιο και τα 5 κόμικ του Wolverine. Ανοίγεις το κινητό, αγνοώντας τα μηνύματα.

Βγαίνεις στην εξώπορτα. Μπαίνεις στον ανελκυστήρα. Κοιτάς το μαλλί σου στον καθρέφτη. Δεν αγχώνεσαι. Παραείναι κοντό για να φτιαχτεί ή να χαλάσει. Το αφήνεις με χαμόγελο. Κοιτάς και το σώμα σου. Το γυμναστήριο έπιασε δουλειά. Παρ’όλ’αυτά, το ύψος σου (1.73) σε κάνει μισή μερίδα. Ξαναχαμογελάς. Πας στην σχολή.

σκεφτομαι και γραφω:

το ξυπνημα ενος τουμπανιασμενου σλατζα

Όλοι πρέπει να ξυπνήσουν κάπως.

“πο ρε πούστη πως είμαι έτσι?”

"Fuck γιατι να έχει χαλάσει το μηχανάκι που κόβει χαρτονομίσματα και πρεπει να τρέχω?

Eνα τεταρτακι ακομα,ενα τεταρτακι ακομα…

Πρωτη κινηση:πιπι
Δευτερη κινηση:καφες
Τριτη κινηση:αραγμα στο κρεβατι και μεσημεριανα για 1 ωρα μεχρι να ανοιξει το ματακι…:smiley:

Ξυπναω και σκεφτομαι αντε να παει 28 η να μπορεσω και γω μια μερα να μην ξυπνησω 6 το πρωι.

Ρε δατσγουάη κόφτο το ρημάδι.

Ποια ρημαδι απο ολα?