Ξυπνάς το πρωί και

…χαζεύεις της φάτσα σου στον καθρέπτη…
τι λες η τι σκέφτεσαι εκείνη την ώρα…

εγώ λέω μια φράση από τον
υπέρτατο Prince…και μάλιστα
όσο πιο τραγουδιστά μπορώ (για εκείνη την ώρα)

You Sexy Motherf****r

“Πωωωωω…πάλι σα ζόμπι είμαι…πού είναι το make up?” :p:p

σκεφτομαι “…τερμα τα ξενυχτια στο ροκινγκ. απο αυριο υπνο νωρις”
καθε πρωι την ιδια σκεψη κανω αλλα τα αποτελεσματα ειναι ιδια…

Why are you wearing that stupid human-suit?

πολυ απλα δεν κοιταζομαι…8O8O8O…μην σπασει ο καθρευτης και με βριζουν παλι:p:p:lol:

ειναι και 7 χρονια γρουσουζιας οσο να ναι:lol::lol:

συνιθως ριχνω νερο στο προσωπο μου και λεω’‘ποιος στον π****ο παει σχολει τωρα.ε?’’

…κλεινεις το ξυπνητηρι στο στερεο πριν ανεβει η ενταση στο φουλ και σου σπασει τα τυμπανα.
ανοιγεις το πισί και βαζεις μπιτλς η κατι κεφατο για να ακους την ωρα που φτιαχνεις τον καφε σου και βαζει ενα μπολ με δημητριακα.αν κανει κρυο βαριεσαι να ντυθεις και πας στην κουζινα σαν αυτοκρατορας με την κουβερτα.κουβαλας τον καφε και το φαι και καθεσαι στο πισι οπου διαβαζεις τα αθλητικα στο ιντερνετ, αμα εχεις χρονο βλεπεις και κανα επισοδιο σαουθ παρτ.
μετα καταλαβαινεις οτι εχεις αργησει για το σχολειο αλλα θυμασαι οτι παλι εχεις με εκεινον τον καθηγητη που δεν σου βαζει απουσια οποτε ντυνεσαι αργα-αργα και μετα πας στην τουλετα για το πρωινο κ… και πλυσιμο δοντιων.κοιτιεσαι στον καθρεπτη και βλεπεις τα ατιθασα τσουλουφια τα οποια μολις τα βλεπεις σου ερχεται το εξης διλημα ‘‘να τα χτενισω μηπως με δει καμια γκομενα?’’.αλλα μετα θυμασαι οτι θα συναντησεις τα συνηθισμενα μπαζα οποτε χεστηκες.καλωδιωνεσαι με τα εμπιθρια, βαζεις το τρεντογυαλο (ειδικα αν βρεχει αλλιως δεν βλεπεις χριστο στην διαδρομη), καβαλα στο παπι και δρομο για το σχολειο
αυτα:D

Εισαι Θ-Ε-Ο-Σ.

αναρωτιεσαι τι συνεβη το προηγουμενο βραδυ… η φωνη σου φερνει σε νταλικιερη, και ο σβερκος σου εχει πιαστει. Μετα θυμασαι οτι πηγες καγκελο στην συναυλια των λοστ, και κοπανιοσουν και τραγουδουσες απο την στιγμη που ο χολμς - τον οποιο γνωρισες την επομενη μερα στο αεροδρομιο - ξεκινησε να τραγουδαει το ραις οφ ντιναιλ μεχρι το τελος του ετερναλ… Συχτηριαζεις τον πορτιερη που δεν σου εδωσε την πενα του Greg ( ενας ειναι ο Greg ), τρως πρωινο και ετοιμαζεις βαλιτζες, γιατι φευγεις για αγγλια σε καμια ωρα…

π.σ. ποσο ντουκι ειναι ο ντραμμερ των λοστ ? Τελικα ολοι οι Σουηδοι ειναι ντουκια ?

ενα απαραιτητο πραγμα που κανεις το πρωι (μετα το κατουρημα φυσικα) ειναι να υποσχεθεις στον εαυτο σου οτι με το που επιστρεψεις σπιτι απο τη σχολη θα ξεραθεις στον υπνο για να συμπληρωσεις αυτο που τοσο αδικα στερεισαι…

Πωπω κάτι χάλια.

Για το θρεντ λέγω.

ΤΙΜΙΟ ΠΟΣΤ

τις τελευταίες μέρες συνήθως με το που ανοίγω τα μάτια μου,η εικόνα που σκάει πρώτη πρώτη πρώτη - πρώτη στο μυαλό είναι κάπως έτσι

\stackrel{\rho heta= ilde heta}{=} \int_{\rho\Theta^{+}}\sum_{\boldsymbol \xi\in\mathcal Z_{0}}\sum_{ au\in\mathcal T_{k}}(\pi^{(m)}( ilde heta|\boldsymbol y, au\boldsymbol \xi)\frac{w^{(m)}( au\rho\boldsymbol \xi|\boldsymbol y)}{(k-k_{0}(\boldsymbol \xi))!}-\pi( ilde heta|\boldsymbol y, au\boldsymbol \xi)\frac{w( au\rho\boldsymbol \xi|\boldsymbol y)}{(k-k_{0}(\boldsymbol \xi))!})d ilde heta
onumber\
= \int_{\rho\Theta^{+}}\sum_{\boldsymbol \xi\in\mathcal Z_{0}}\sum_{ au\in\mathcal T_{k}}(\pi^{(m)}( ilde heta|\boldsymbol y, au\boldsymbol \xi)\frac{w^{(m)}( au\boldsymbol \xi|\boldsymbol y)}{(k-k_{0}(\boldsymbol \xi))!}-\pi( ilde heta|\boldsymbol y, au\boldsymbol \xi)\frac{w( au\boldsymbol \xi|\boldsymbol y)}{(k-k_{0}(\boldsymbol \xi))!})d ilde heta.\label{eq:symmetry2}
\end{eqnarray}

Αυτό που λέμε LaTeX overdose δηλαδή.

ΛΩΛ!:lol:

Μπαίνεις στο μπάνιο, βγαίνεις απο το μπάνιο, βάζεις VH1 να πάιζει, ανοίγεις PC κοιτάς e-mail , καπνίζεις ένα τσιγάρο, ανοίγεις παράθύρο, κοιτάς το καιρό, φοράς τα ανάλογα ρούχα, και φέυγεις. 8)

http://www.youtube.com/watch?v=x9u24nyYkEM :slight_smile:

πινεις καφε και μιλας μετά απο μια ωρα :stuck_out_tongue:

Ναι γαμωτο ναι. Αν και με εμενα συμβαινει οταν κλεινω το ξυπνητηρι για 3η φορα και το ματι ακομα δεν λεει να ανοιξει.

ναι,κι εγω το κανω αυτο.Λεω οτι οοοταν επιστρεψω σπιτι θα ξεραθω.Το κακο ομως ειναι οτι μετα μου χει περασει αλλα νιωθω και καπως χαλια.Σα ζαλισμενο κοτοπουλο :frowning: