Ο τραγουδιστής του νέου ύμνου της ΑΕΚ

Σήμερα παρουσιάστηκε στα ραδιόφωνα ο νέος ύμνος της ΑΕΚ τον οποίο έχει γράψει ο Φοίβος… Το γνωρίζετε ότι τον ύμνο τον τραγουδά ο Γιώργος ο Φλωράκης ο τραγουδιστής των Raw Silk…;
Αλήθεια τι ομάδα είναι ο Γιώργος;
Πέτρο πρόδωσε τα όλα, γιατί θα σε “δώσω”…
Ξέρεις εσύ…

o Φλωρακης? 8O μπραβο ρε ντεμη! πως τον καταφεραμε?

btw εχεις τα λυρικς? :oops:

Σαν σοβαρός άνθρωπος που είναι ο συγκρκριμμένος μουσικός δεν θα μπορούσε να είναι τίποτα άλλο από ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ!!!ΟΛΕ,ΟΛΕ,ΟΛΕ!!!

Αλλά πρέπει να τρώει και κάτι που και που, και επειδή νηστικό αρκούδι δεν χορεύει (πόσο μάλλον να τραγουδήσει), τραγουδάει και κανα ύμνο.

Κανόνισε με τον κο Σωκράτη να γράψει και τον ύμνο του Γαύρου, ή να μελωποιήσει κανα θούριο να τον παίζεις πριν τις ομιλίες σου σαν υποψήφιος, χαχαχαχα…

…για να ξελαμπικάρεις, Τέλη!! :lol: :lol:

…για να ξελαμπικάρεις, Τέλη!! :lol: :lol:[/quote]

Αν πετύχει τύφλα να χει το μαμήσι…

Slekkas είσαι και γαμώ… Αν δηλώσεις φανατικός θαυμαστής των europe μπορώ να σε πω και φίλο μου…

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ο Φλωράκης ττραγουδάει ον ύμνο της ΑΕΚ και η Παπαρήγα τον ύμνο του βάζελου… Έξω αριστερούς τους έκανε ο Θρύλος όλους…

Προς το παρών είμαι fan των Asia, όταν αποφασίσω να αλλάξω ήπειρο και να έρθω προς Ευρώπη μεριά…θα είσαι ο πρώτος που θα το μάθει!! :wink:

Βλέπω τον Παπανδρέου να τραγουδάει τον ύμνο του γαύρου μπας και μαζέψει καμμιά ψήφο από τον “εργοδότη” του, το Σωκράτη! :lol:

Προς το παρών είμαι fan των Asia, όταν αποφασίσω να αλλάξω ήπειρο και να έρθω προς Ευρώπη μεριά…θα είσαι ο πρώτος που θα το μάθει!! :wink:

Βλέπω τον Παπανδρέου να τραγουδάει τον ύμνο του γαύρου μπας και μαζέψει καμμιά ψήφο από τον “εργοδότη” του, το Σωκράτη! :lol:[/quote]

O Σωκράτης είναι εργοδότης του Σύμπαντος φίλε… Την τεχνολογία του την πουλάει στη ΝΑSA, σε Κωστάκηδες και Γιωργάκηδες θα κολλήσει…

Και οι Asia μου αρέσουν, οπότε είσαι σε καλό δρόμο…

re pedia pou mporo na ton vro ton imno???

Στο ιντερνετ η σε σινταδικα!!