Ψαχνω αληταραδες "φτασμενους" μουσικους

θελω να κανω κατι νεο.γραφω στιχο μουσικη κ τραγουδαω.
8ελω να φυτεψω ενα μουσικο δεντρο…
Οι ριζες του θα νανε αυτες που λερωσαν τα χερια των χωριατων γιαγιαδων της επαρχιας, τα αχ και βαχ των πονων της μεσης όλης της ανθρωπινης φαρας στον αγωνα να σικωσει την πετρα και να την κανει πολιτισμο, η ιδια λασπη που βαζαν πανω τους 1000δες χρονια πανω τους οι ιθαγενεις της αφρικης 8ελοντας να εκφρασουν την διαχωριστικι γραμη απο το ζώο.Ο κορμος 8α ειναι κα8ε γνησια μουσικη που εχει παιχτει και εκφραζει την γενικοτερη εσωτερικη ΚΑ8ΑΡΗ ενταση του κα8ε αν8ρωπου, με λογο και ιδίωμα της ελληνικης επαρχιας του Βορρα κυριως (λογο καταγωγης μου) αλλα και καθε μορφη εκφρασης που σκιζει ττην γηινη μαθητεια λογο της ανυφορας του υποσινιδιτου.τα κλαδια 8α ειναι το τυχαιο που 8α προκιπτει απο ολους εμας και απο τα τυχαια τάχα συμβαντα σε προβες και live, τα φύλλα θα εχουν το χρωμα που 8α τους αφινει η αλληλεπιδραση με τις εποχες που φτιαχνουν τα ακροατηρια.

ο συγχρονος ηχος (ηλεκτρονικος) επισης, με ενδιαφερει πολύ .

                                                                              ολα τα οργανα δεκτα.

αυτα.
η δια8εση δεν φτανει,8ελει και ικανοτητες…
ειμαι 30 χρονων.
τα αρθογραφικα γάματα για την ωρα…

κινητο δεν εχω γτ το εχασα. Στείλε στο nearwnydwr@yahoo.gr και μετα απο καμια εβδομαδα απο τωρα (14\11\09) δοκιμασε και στο 6974126265

καλα,ζωγραφιζει ο ανθρωπος

Δεν υπάρχει ο τύπος!!! :lol2:

Ποιητής! :bow2:

http://www.myspace.com/448530461

Μονο κ μονο για το παραπανω κειμενακι θα ηθελα να παιξω ντραμς για την παρτυ σου! Απο που εισαι μεγαλε που εχεις χασει κ το κινητο σου;;