Χαιρετώ

Γειά σας, είμαι ο Αντώνης, γνωστός στην web κοινότητα ως Antonisjk, 32 χρονών, γεννημένος και μεγαλωμένος Κόρινθο, αλλά ζω πλέον μόνιμα Κύπρο.

Δεν είχα ιδέα για αυτό το φόρουμ και βαράω το κεφάλι μου στον τοίχο γι αυτό. Πραγματικά! Επισκέπτομαι το site σε καθημερινή βάση, κυρίως για τις κριτικές άλμπουμς. Τελικά σήμερα, διαβάζωντας την δισκοκριτική του νέου δίσκου των Slayer, έτυχε να δω το σχόλιο στο τέλος που αφορούσε το φόρουμ. Έπεσα από τα σύννεφα! Αμέσως έψαξα να βρω το λινκ για το φόρουμ και να κάνω το register μου. Στις πρώτες μου αναζητήσεις μέσα από τα ποστς είδα και κάτι άλλο. Ιντερνετικός μου φίλος είναι moderator εδώ! Έπεσα από τα σύννεφα Νο2 (the sequel). Δεν λέω το όνομα του, αν θέλει ας αποκαλυφθεί μόνος του :smiley:

Να σας πω ότι ακούω μέταλ από πολύ μικρός (11 χρονών περίπου), με μία πολύ μικρή διακοπή περίπου 3 χρόνων (2002-2005) περίπου. Οπότε έχω ένα κενό για εκείνη τη περίοδο, ένα κενό που προσπαθώ να αναπληρώσω (είναι πολύ δύσκολο όμως!).

Αυτά από εμένα, τα λέμε μέσα!

Καλώς ήρθες! :smiley:

Καλως ηρθες.Αvatar Slayer βλεπω.Καλη αρχη εκανες. :wink:

oι μοντς επί της υποδοχής λοιπόν.

Σιζονζ ιν δη αμπης αβαταρι :!:
Καλως ηρθες. :slight_smile:

Ποιος ειναι ο μοντ ποιος ειναι ο μοντ?

Γειά σου ρε Αντώνη.

Πρώτον, ποιό φορουμόμπατσο έχεις φίλο;

Δεύτερον, τί ακριβώς συνέβη την τριετία 2002-2005;

καλως ήρθες και απο μένα:)

Χαιρετώ και εγώ με τη σειρά μου,και όπως σου είπα θα βρεις πολλά πράγματα εδώ μέσα, αλλά είμαι και σίγουρος πως θα προσφέρεις κιόλας, με τις γνώσεις σου!
Οπότε καλά να περνάς και καλά ποστ!:D:D

o Angel_Death είναι ο ένοχος λοιπόν.

ομολογώ πως όλα αυτά είναι συκοφαντίες προς το πρόσωπό μου[-X[-X

α) Δεν έβγαλαν δίσκο οι Slayer!

β) Δεν είχε internet, όπως εγώ 2003-2006! Καταλαβαίνω…

Χαχα, ούτε εγώ δεν θα απαντούσα τόσο σωστά! :lol:

Αυτά που είπε ο forkboy λοιπόν, συν:
γ. Αρραβωνιάστηκα
δ. Παντρεύτηκα
ε. Μετακόμισα Κύπρο
στ. Γεννήθηκε ο γιος μου

Που μυαλό για μέταλ… (Φυσικά άκουγα όλα τα παλιά άλμπουμς που είχα, απλά δεν έψαχνα καινούριες κυκλοφορίες, ούτε καν μάθαινα τι έβγαινε εκείνο τον καιρό)

Μια χαρά ! Καλώς όρισες και, πρόσεχε τους Κυπρίους εκει στο νότο. :smiley:

Εντάξει, εγώ μόνο μετακόμισα!
Όλα τ’ άλλα τα γλύτωσα! :stuck_out_tongue:

Καλωσήρθες λοιπόν!

O Angel Death ο ένοχος λοιπόν!

Καλώς ήρθες, καιρός ήταν να ανακαλύψεις και το φόρουμ! 8)

εδιτ. Τώρα είδα το πάνω ποστ του Bleedin, πφ, ίδιο σχόλιο.